מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שיעור טיסה פרטי

שיעור טיסה: כיצד להתכונן לקראת שיעור טיסה פרטי

/ אביב יועצים

שיעור טיסה: כיצד להתכונן לקראת שיעור טיסה פרטי

 

שיעור טיסה הוא חוויה מסעירה ובלתי נשכחת, המאפשרת לכל אדם להיות טייס ליום אחד, ולתלמידי טיסה מתחילים יש הרבה מה ללמוד. ידיעה מקדימה לגבי מה כולל שיעור טיסה פרטי, וידיעה לגבי הדר הנכונה להתכונן לקראת שיעור כזה, הופכת את שיעור הטיסה עצמו לקל ונעים הרבה יותר. תלמיד הרוצה להיות טייס ליום אחד אך מגיע לשיעור ללא הכנה מראש, עלול לבזבז זמן רב בהכנות, מה שיפגום בהנאה הכללית שלו. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם להתכונן לקראת שיעור טיסה מוצלח במיוחד.

1. אם אתם מתכננים לקחת יותר מרק שיעור טיסה אחד, החזיקו עמכם תמיד תיק טיסה ובו כל הציוד הדרוש לכם לצורך שיעורי הטיסה. אם תלמיד טיסה רוצה להיות לא רק טייס ליום אחד אלא טייס מוסמך, ישנם כמה פריטים שעליו להביא לכל שיעור, ושמירה עליהם במקום מסודר תעזור לו להגיע מוכן לשיעורים. לכן, אם אתם ממשיכים בלימודי הטיסה מעבר לקבלת שיעור טיסה אחד, הכניסו את כל הציוד שלכם לתיק קבוע בסופו של כל שיעור טיסה.

2. בקשו מהחברה המספקת לכם שיעור טיסה את כל הפרטים המדוייקים לגבי מה שאתם עומדים לחוות בשיעור, וקראו את הפרטים בעיון. כתבו כל שאלה העולה בראשכם במהלך הקיראה, כדי שתוכלו לשאול אותה את הטייס שיעביר לכם את השיעור. כך תגיעו לשיעור הטיסה שלכם כאשר אתם מוכנים נפשית לקראת כל מה שעומד להתרחש, ולא תצטרכו להרגיש לחץ או חרדה הנובעים מחוסר ידיעה.

3. כאשר אתם מגיעים לקבלת שיעור טיסה, לבשו בגדים נוחים. לבשו בגדים מתאימים שנוח לכם לנוע בהם, ושמתאימים למזג האויר בחוץ באותו היום. אל תבואו עם מכנסי ג'ינס המגבילות את תנועת הרגליים, או עם חולצה צמודה מדי המקשה עליכם להרים את הידיים. אם אתם לוקחים שיעור טיסה בזמן הקיץ, הביאו אתכם מגבת קטנה או מגבונים, משום שיהיה חם מאוד על הרמפה במהלך ההסברים שתקבלו לפני ההמראה ובמהלך הבדיקה של כלי התעופה. ואילו לתלמיד הרוצה להיות טייס ליום אחד במהלך החורף, מומלץ להתלבש בשכבות, כדי שיוכל להוריד מעצמו בגדים אם מזג האויר יתחמם, או אם פנים המטוס יהיה חם במיוחד.

4. הביאו אתכם משקפי שמש. הגנה על העיניים היא חשובה מאוד בזמן שיעור טיסה, ומשקפי שמש יעזרו לכם לזהות כלי תעופה אחרים בזמן טיסתכם. חשוב מאוד שתשתמשו במשקפי שמש איכותיות ומסננות קרינה, ולא במשקפי שמש זולות הנקנות בשווקים, שהשימוש בהן פוגע בעיניים ומקשה על זיהוי עצמים במרחק.

5. הביאו עמכם בקבוק מים קרים. טייס ליום אחד יכול להתרגש מאוד במהלך שיעור טיסה, מה שיגרום לו להיות צמא יותר מבדרך כלל. הביאו אתכם בקבוק מים קטן כדי שתוכלו להשאר רעננים ורגועים במהלך הטיסה, ותוכלו להתרכז בחווית הטיסה ולא ביובש שבגרונכם. ההמלצה הזאת מובילה אותנו ישירות אל ההמלצה הבאה-

6. לכו לשירותים לפני שאתם עולים על המטוס. אין שום דבר יותר מעיק ומלחיץ מאשר להזדקק לשירותים בזמן שיעור טיסה, כאשר אתם נמצאים כמה מאות או אלפי מטרים מעל השירותים הקרובים ביותר. גם אם אינכם מרגישים שאתם זקוקים לשירותים לפני העלייה על המטוס, מוטב שתשתמשו בהם בכל זאת.

כעת, כאשר אתם מוכנים לחוויה העומדת בפניכם, תוכלו להנות מקבלת שיעור טיסה בצורה מושלמת, מבלי שהנאתכם תיפגע על ידי חרדות, פחדים ואי ידיעת הנולד.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
כלי רכב - תעופה
תאריך: 24/7/2011
תגיות:   טיסה רומנטית    שיעור טיסה    שיעורי טיסה    טיסה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום כלי רכב - תעופה

טיסה רומנטית: לא להסתפק רק בטיסה עצמה / אביב יועצים
גם הצורה שבה אנחנו מעניקים מתנות משפיעה על ערכה של המתנה. גם טיסה רומנטית ניתן לעטוף ולשלב אותה עם דברים אחרים כדי לשדרג את העניין ולהפוך את המתנה המיוחדת הזו לעוד יותר מיוחדת ועוד יותר ייחודית.
שיעור טיסה פרטי: מידע מרגיע למתחיל / אביב יועצים
שיעור טיסה הינו חוויה של פע בחיים, ומי שהיה טייס ליום אחד- יזכור זאת לנצח. ועם זאת, תלמידים חדשים, שזוהי הטיסה הראשונה שלהם כטייסים עצמאיים, עלולים להגיע לשיעור עם חששות ותהיות לגבי הצפוי להם.
שיעור טיסה: כיצד להתכונן לקראת שיעור טיסה פרטי / אביב יועצים
ידיעה מקדימה לגבי מה כולל שיעור טיסה פרטי, וידיעה לגבי הדר הנכונה להתכונן לקראת שיעור כזה, הופכת את שיעור הטיסה עצמו לקל ונעים הרבה יותר.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים