מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

גישה חופשית אינטרנט

גישה חופשית באתרי אינטרנט

/ קרן כהן

גישה חופשית באתרי אינטרנט

נגישות באתרי אינטרנט הינה בעלת שני מובנים עיקריים הנשענים על עקרו זהה עקרון הנגישות. במובן אחד נגישות באתרי אינטרנט נוגעת ביכולתם של אנשים מוגבלים לגלוש בחושיות ולהשתמש באתר האינטרנט בצורה מלאה. אנשים רבים סובלים ממוגבלויות שונות המקשות עליהם לגלוש באינטרנט מסיבות פיזיות ומנטליות. על מנת לאפשר לאנשים אלה גישה חופשית לאתר אינטרנט יש לבצע מספר פעולות המתאימות את האתר לאנשים מתקשים.

אתר אינטרנט הבנוי בצורה נכונה ומאפשר גישה מלאה לאנשים עם מוגבלויות כאלה ואחרות, משפר גם את הפוטנציאל המסחרי שלו לאין ערוך כיוון שהוא פתו בפני קהל רחב מאוד. יש מספר מוגבלויות העלולות להקשות על אנשים לגלוש באתר אינטרנט ללא עזרה. למרות שאנשים בעלי מוגבלויות זקוקים לאינטרנט יותר מאחרים בדרך כלל, נגישות באתרי אינטרנט אינה נושא בוער העומד על סדר היום הציבורי.

נגישות באתרי אינטרנט -  המובן המסחרי

מלבד יצירת נגישות לאנשים בעלי מוגבלויות, נגישות באתרי אינטרנט כולל גם מימוש הפוטנציאל המסחרי של האתר.  יצירת ממשקי משתמש נוחים ויעילים יכולה להעלות את כמות התנועה באתר, ולכן לתחום זה יש חשיבות רבה ונכבדת. גלישה נכונה ומהירה באתר שלכם תגביר את הטרפיק באתרכם ולכן שווה להשקיע משאבים בהנגשת התוכן הנוכחי.

לא מספיק להציב תוכן איכותי ושירותים מתקדמים באתר שלכם, אלא חובה להנגיש אותם לגולשים מכל הסוגים על מנת שפוטנציאל הטרפיק שלכם יממש את עצמו. ממשק משתמש איכותי המאפשר נגישות מלאה לכל המשתמשים ברשת יגדיל בוודאות את תנועת המבקרים באתר שלכם, ולכן מומלץ מאוד להשקיע משאבים רבים ביצירת נגישות באתר.

להגדיל את הפוטנציאל של האתר

נגישות באתרי אינטרנט הכוללת יצירת ממשק משתמש היוצר זמינות לכל התכנים הנמצאים באתר וקלות ניווט והגעה, יכולה להפוך את האתר שלכם לפופולארי מאוד.חשוב להקפיד על פנייה לאנשי מקצוע איכותיים אשר יעזרו לכם לשדרג את אתרכם בצורה מהירה.

נגישות באתרי אינטרנט היא סוגיה רחבה מאוד שהולכת וצוברת תאוצה, וכל בעל אתר המכבד את עצמו ראוי לשקול סוגיה זו בכובד ראש. חשוב מאוד להשתמש בבעל מקצוע איכותי ובעל ניסיון בתחום.

נגישות באתרי אינטרנט

קרן כהן
כהן - מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.
כהן - מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.
גורו 4 רנט
מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי קהילותWEB
נתניה
קישור לאתר
אינטרנט - ניהול תכנים
תאריך: 17/7/2011
תגיות:   אינטרנט    בניית אתרים    פיתוח אתרים    מערכת ניהול תוכן    ניהול תוכן    CMS   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - ניהול תכנים

גישה חופשית באתרי אינטרנט / קרן כהן
נגישות באתרי אינטרנט הינה בעלת שני מובנים עיקריים הנשענים על עקרו זהה עקרון הנגישות. במובן אחד נגישות באתרי אינטרנט נוגעת ביכולתם של אנשים מוגבלים לגלוש בחושיות ולהשתמש באתר האינטרנט בצורה מלאה. אנשים
כיצד ניתן לפרסם את העסק במדיה האינטרנטית? / mn sem
מאמר הדן בשיטות השונות לפרסום העסק באינטרנט. המאמר דן בפרסום ממומן וכן בשווק ברשתות החברתיות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים