מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

השוואת קרנות פנסיה

השוואת קרנות פנסיה – להשוות בין הקרנות השונות

/ ירון כהן

השוואת קרנות פנסיה – להשוות בין הקרנות השונות

קרן פנסיה הינה שילוב של ביטוח ותכנית חיסכון לטווח ארוך, המהווים כלי פנסיוני חשוב במיוחד. התשלומים לקרן הפנסיה מופרשים במהלך תקופת העבודה על ידי המעביד והעובד וניתנים לניצול בעת היציאה לפנסיה, או כקצבה חודשית או כסכום אחד, חד פעמי. קרן פנסיה הינה אפיק חיסכון פנסיוני משמעותי ולכן בחירה נכונה שלה הכרחית במיוחד. השוואת קרנות פנסיה שונות, בין אם באמצעות יועצים פנסיונים או סוכני ביטוח, מאפשרת את בחירתה של הקרן המתאימה ביותר ובתנאים הטובים ביותר. ככזו המאפשרת הכנסה קבועה לאחר הפרישה מהעבודה, קרן פנסיה מסייעת למבוטחיה להתקיים וליהנות מאורח חיים איכותי לאורך זמן. השוואת פנסיה אל מול המומחים בתחום, מציגה את תנאיהן של קרנות הפנסיה השונות, כפי שמוצעות בחברות הביטוח השונות, בין אם בגובה דמי הניהול ובתנאים השונים במסגרתן. השוואות קרנות פנסיה מוקדם ככל הניתן, הכרחית במיוחד, לכל אלה המעוניינים ליהנות מחיסכון חשוב לגיל הפרישה. השוואת פנסיה בטרם בחירתה של הקרן המיועדת, מציגה נקודת מבט כוללת על עולמן של קרנות הפנסיה השונות וההבדל ביניהן וכמובן השוואת תיקי השקעות.

 

השוואת פוליסות ביטוח – לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר

שוק פוליסות הביטוח רב מאד ומגוון מאד. קיימות חברות ביטוח שונות המציעות שלל של פוליסות בתחומים שונים. החל מביטוחי חיים, כלה בביטוחי רכב, ביטוח רפואי ועד ביטוחי שיניים או ביטוחי מבנה ותכולה. הביטוחים השונים שמוצעים, מאפשרים ליהנות מכיסויים שונים במסגרתם ותנאים שונים. השוואת פוליסות ביטוח חשובה במיוחד בטרם בחירתה של הפוליסה המתאימה. השוואת פוליסת ביטוח מאפשרת מבט כולל על הפוליסות השונות המוצעות בתחום הנבחר. השוואת פוליסות ביטוח מתייחסת לכיסויים השונים המוצעים במסגרתן, לדמי הניהול במידה ויש כאלה, לתנאים השונים הנלווים וכדומה. השוואת פוליסת ביטוח חשובה בעת בחירתה של פוליסת הביטוח הטובה ביותר לאור צרכיהם השונים של המבוטחים. פוליסת ביטוח טובה הינה פוליסה העונה באופן המדויק ביותר לצרכיו השונים של המבוטח בה ומציעה לו ליהנות מתנאים אטרקטיביים במיוחד. השוואה כזו, בין הפוליסות השונות, מציעה בחירה נכונה ומדויקת של המבוטח את הפוליסה הטובה ביותר עבורו. השוואה טובה מומלצת שתעשה בעזרתו של יועץ מומחה או סוכן ביטוח מוביל בתחומו, המכיר היטב את מבחר הפוליסות השונות המוצעות ותנאיהן.

ירון כהן
ירון
ירון
iinternet
תל אביב
מימון וכספים - כללי
תאריך: 15/7/2011
תגיות:   ביטוח   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - כללי

סוגי הלוואות לפרטיים ולעסקים / ירון כהן
כל עסק צריך מזומנים על מנת להתקיים, כך גם משפחה. מבלי תזרים חודשי קבוע של הכנסות לא ניתן לקיים חיים נורמאליים. המצב הכלכלי של השנים האחרונות הקשה מאוד על עסקים ועל שכירים רבים מלהתקיים בכבוד.
השוואת קרנות פנסיה – להשוות בין הקרנות השונות / ירון כהן
השוואת קרנות פנסיה – להשוות בין הקרנות השונות
בית השקעות וביטוח בפוקוס: / ירון כהן
בית השקעות וביטוח בפוקוס:
השוואת מנהלי תיקי השקעות לחברות ביטוח / ירון כהן
השוואת מנהלי תיקי השקעות לחברות ביטוח
מתן זכויות לידועים בציבור - הגזר והמקל / זיו האפט
מגמת בתי המשפט להשוות את מעמד הידועים בציבור למעד בני זוג נשואים יש בה כדי לשפר את זכויותיהם של הידועים בציבור אך יש בה גם הטלת החובות המוטלות על זוגות נשואים.
פתרונות מימון לעסקים קטנים / yael loosh
בין אם אתם בעלי עסקים וותיקים ובין אם זה עתה אתם בתחילתו של הליך הקמת עסק, אתם וודאי מכירים בחשיבותו של תקצוב נכון והצורך במערך שיסייע לכם לגייס כספים בעת הצורך
בעד ונגד התערבות ממשלתית בכלכלה / גיא יריב
ב2008 חילץ המימשל הפדרלי שתי חברות פרטיות העוסקות במתן משכנתאות והלוואות למימון לימודים. ההתערבות עשויה לעלות למשלם המיסים כמה עשרות ואולי מאות מיליארדי דולרים. מהם היתרונות והחסרונות של השיטה?
צמצום הלוואות כפתרון בניהול התקציב הציבורי / יניב סהרוני
למרות העבודה שישראל מוצפת תנודתיות ברמת הסיכון הכלכלי, היא לא שוקעת ואפילו נחשבת חזקה במידת ההתאוששות מהמשבר הכלכלי הגלובלי. בהשוואה למדינות מתפתחות אחרות, נראה שישראל על מסלול ההמראה. הסוד הוא יעילות
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים