מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

התאמת מזלות

התאמת מזלות

/ נדב נדלר

אחת השאלות השכיחות באסטרולוגיה היא על התאמה בין מזלות. ובכן, התשובה היא שאין מזל שלא מתאים למזל אחר. ראשית, על מנת לבדוק התאמה בין אנשים עלינו להשתמש במפת הלידה השלמה של כל אחד מבני הזוג. המזל מייצג את קבוצת הכוכבים מולם עמדה השמש בשעת הלידה. השמש עוברת כל יום מעלה בתוך המזל ולאחר 30 מעלות עוברת למזל הבא, כלומרפרק זמן של חודש בכל מזל. השמש מרכיבה אך ורק 5% מכלל מפת הלידה. 5% מהותיים ביותר אשר מסמלים את משאלת הלב של האדם, השקפת עולמו, הרצון שלו ואיזה סגנון חיים היה רוצה לסגל לעצמו.

כאשר מסתכלים על התאמה בין מזלות למעשה אנו שואלים שאלה פשוטה- האם השקפת העולם של האחד תואמת להשקפת עולמו של האחר? 

על מנת לענות על השאלה נוכל להעזר ביסודות של המזלות. כל מזל מורכב מיסוד מסוים שמשייך אותו לקבוצה בעלת אופי אחיד. מפת הלידה מורכבת מ-4 יסודות: אש, אוויר, אדמה ומים, כאשר כל יסוד אחראי על שלושה מזלות. הקשרים בין היסודות הם הרמונים או דיסהרמונים. אש נמצאת בהרמוניה עם אוויר ואדמה בהרמוניה עם מים. האוויר מלבה את האש והמים מרווים ומזינים את האדמה. כך למשל מזל טלה נמצא בהרמוניה עם מזל תאומים ובדיסהרמוניה עם מזל סרטן. דיסהרמוניה אינה פוסלת חיבור בין מזלות, לעיתים קרובות, ההיפך הוא הנכון, מאחר וחיכוך יוצר משיכה חזקה ורצון לפתור את הקונפליקט דרך ויכוח. דיסהרמוניה יוצרת עניין ותנועה בעוד הרמוניה מביאה לשקט שיכול להפוך לשתק ואי התפתחות. מכאן, רצוי שבהתאמת מפות יהיה שילוב של שתי האנרגיות  שמביא להתפתחות תקינה בתוך קשר.

הגישה הפסיכו-אסטרולוגית שמה את מודעות האדם במרכז ולא את החוקים האסטרולוגים היבשים. למשל, אם גבר מזל עקרב יפגש עם אישה בת מזל שור הוא מצד אחד ימשך אליה כבת המזל הקוטבי המשלים שלו (משלימים ניגודיים- מזלות שנמצאים בהרמוניה כיביכול על פי היסודות שלהם, אך בחיכוך מכיוון שהם עומדים אחד מול השני בזווית דיסהרמונית של 180%. הם חייבים אחד את השני על מנת להרגיש שלמות, ובו זמנית מתנגדים אחד להשקפת עולמו של השני), אך מצד שני לא יסבול את השקפת עולמה. אם הקשר יתפתח הם יהיו חייבים לגשר על הדיסהרמוניה דרך תקשורת, קבלה אחד את האחר והפסקת ההשלכה השלילית. במצב של חוסר מודעות הקשר בין השניים "יתפוצץ" או שהם "ידבקו" אחד לשני ולא יפסיקו לריב, כל צד יתבצר בצדקנותו ועקשנותו. הריב האינסופי ירוויח להם כי אז הם לא יצטרכו להפגש עם החלקים שהם לא אוהבים בתוך עצמם.

 

אני ממליץ בפגישה עם אדם חדש או בתחילת קשר לשאול על המזל של הפרטנר ולהסיק מכך על הדיאלוג ביניכם. ידע בסיסי על המזלות והיסודות מספיק בשביל לגלות האם הדיאלוג הוא הרמוני או דיסהרמוני ולמה. כך ניתן להזין אחד את השני מתוך סקרנות ומודעות. יחד עם זאת, מומלץ לקחת בחשבון שמזלו של האדם אינו מחייב התנהגות התואמת את תכונות המזל בהכרח. כפי שצוין קודם, המזל של האדם יגלה לנו על השקפת עולמו ואיך היה רוצה להתנהל בתוך החיים. יש עוד מפת לידה שלמה שהוא מחביא בתוכו שמרכיבה את אישיותו, אבל בירור זה הוא רק למטיבי לכת כמובן.

נדב נדלר
יועץ ומנחה לפסיכו- אסטרולוגיה,אסטרולוגיה ככלי טיפולי. עושה מפות אסטרולוגית ומלמד קורסים את השיטה של קריאה טיפולית דרך מפת לידה.
יועץ ומנחה לפסיכו- אסטרולוגיה,אסטרולוגיה ככלי טיפולי.מפרש מפות אסטרולוגית ומלמד בקורסים את השיטה של קריאה טיפולית דרך מפת לידה.
נדב נדלר- פסיכו אסטרולוגיה
תל אביב
0528674708
קישור לאתר
רוחניות - אסטרולוגיה
תאריך: 14/7/2011
תגיות:   אסטרולוגיה    הורוסקופ    התאמת מזלות    טיפול    מטפלים    מזלות    כוכבים    יעוץ    פסיכולוגיה    פסיכו   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - אסטרולוגיה

התעוררות / נדב נדלר
מהו המכנה המשותף של כל המהפכות המתרחשות בעולם ? מי מניע ומביים את השינויים הללו ? אני מזמין אתכם להצצה אל מאחורי הקלעים של מנהיגי המהפכה האמיתיים
התאמת מזלות / נדב נדלר
על התאמה בין מזלות לפי הגישה הפסיכו-אסטרולוגית.
'הארת שולים' / נדב נדלר
ניתוח ופרשנות אסטרולוגית לסרט הישראלי- 'הערת שולים'.
כמה מילים על שיקוף והדהוד ! / בני מרגליות
נוכחות בוראת חיים !
מרקורי- כוכב התקשורת / נדב נדלר
מאמר שמסכם את פעילותו של מרקורי, שליט התקשורת והשכל במפת לידה, חשיבותו ותפקידיו.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים