מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

כובעים עם לוגו

כובעים עם לוגו

/ LoadSEO SEO

במקום להוציא סכומים מרשימים ממחזור החברה בפרסום ובמסעי פרסום גדולים , משקיעים סכום פעוט במוצרי פרסום כמו הדפסה על כובעים או כובעים עם לוגו ומחלקים אותם חינם אין כסף ללקוחות החברה , מי שיחבוש כובע עם לוגו , בלא משים יעבירו את המסר הפרסומי של החברה הלאה ויהפך בין רגע לסוכן נאמן.

אחד ממוצרי הפרסום היעילים ומועילים לשיווק וקידום מכירות הוא הדפסה על כובעים.או כובעים מודפסים. כובעים הם פריט לבוש חשוב שבעזרתם אנו מצליחים להעביר את ימות הקיץ החמים ושמשיים מאוד וגם את ימות הקור בחורף בצורה טובה.
כובעים או כובעים מודפסים לא רק משמשים לנו להגנה אלא יש להם שימושים נוספים. כובעים משמשים לכיסוי ראש אצל בני האדם בלי קשר לגיל למעמד בלי קשר למין בלי קשר לדת או לכת מסוימת.

כל כת משתמשת בכיסוי ראש בצורת מיוחדת לו כדי להבדיל עצמו מאחרים וכדי להביע הופעה ונוכחות להעברת מסר לנאמניו. לדוגמא ביהדות הכיפה משמשת לכיסוי ראש כדי להבדיל את היהודי משאר העמים נשים ביהדות משתמשות בכיסוי ראש כדי להפגין צניעות.

המוסלמים משתמשים בכיסוי ראש כדי להפגין את הדתיות שלהם נשים מוסלמיות משתמשות בכיסוי כדי להביע צינעה עמי אירופה משתמשים בכובעים כדי להתגונן מפני קור ואילו נשים אירופיות משתמשות בכובעים כדי להביע את נחיצות האופנה בחברה בה הם חיים.

כל עם ומינהגיו

כובעים או כיסויי ראש יש להם תפקיד נוסף והוא הגנה מפני קרני השמש. לפי המלצות רפואיות שקיימות בארץ חובה לחבוש כובעים בעת חשיפה לשמש לצורך הגנה. גם באוסטרליה הרחוקה יש המלצות רפואיות לחבוש כובעים כדי לשמור על עור גופם ואף יש מותג בשם כובע אוסטרלי שהוא כובע רחב שוליים שבא להגן מפני השמש החזקה.

כובעים או הדפסה על כובעים הם מוצר שיווקי וניתן להיעזר בהם כדי לעשות שיווק וקידום מכירות לכל עסק. עסקים רבים הבינו את הצורך הזה של שימוש בכובעים ולכן אימצו לעצמם מנהג של פרסום על גבי כובעים וחלוקם ללקוחות החברה. הם הבינו שהמסר הפרסומו בטוח יעבור הלאה בגלל הדרישה הגדולה והגבוהה לכובעים בקרב אנשים.

מדפיסים על כובעים את הלוגו של החברה או כל מסר אחר שיכול לעזור בקידום מכירות ומחלקים אותם חינם אין כסף ללקוחות ולעובדים.
כמו הדפסה על כובעים ניתן גם לרקום על כובעים את הלוגו של החברה או של העסק.

אנו באטלנטה מוצרי פרסום נדפיס ,נרקום את הלוגו הפרסומי שלכם על גבי כובעים בצורה מהירה ומדויקת ביותר.

כובעים עם לוגו – פיתרון לקיץ חם ולפרסום מצוין

הקיץ הגיע וחם. החום בלתי נסבל לפעמים ובכל זאת, הילדים שלכם מתרוצצים בחוץ ונהנים מכל רגע. יש לכם חנות חדשה בעיר, אותה פתחתם לא מזמן וזה הרגע ממש בו התחלתם לחשוב על דרכים לפרסם אותה. אתם מבקשים מהילדים שלכם, בכל פעם כשם יוצאים החוצה, אל השמש הקופחת, לחבוש כובע. אז הנה, פיתרון מצוין גם לקיץ חם, ובמקרה שלכם – גם לפרסום מצוין: כובעים עם לוגו.

פרסומת מהלכת על שתיים

לילדים שלכם יש הרבה חברים. בימי הקיץ החמים הם אוהבים לצאת החוצה, לשחק או להסתובב בעיר, בין החנויות. השמש החזקה בארץ מפחידה אתכם וחשוב לכם לשמור על בריאותם של ילדכם. ולכן, בכל פעם כשהם יוצאים מהבית בתקופה הזו של השנה, הם חובשים כובע. כובעים עם לוגו יכולים להיות דרך ייחודית וחדשנית לפרסם את העסק החדש שלכם. כובעים עם לוגו גם יכסו את ראשם של הלקוחות שלכם (ממש כמו של ילדכם) ויגנו עליהם מפני השמש הקופחת ובעיקר – ישמשו כפרסומת מהלכת על שתיים. אין ספק, כובעים עם לוגו, במיוחד בארץ חמה, ישיגו את המטרה בצורה הטובה ביותר.

למה כובע?

כובע הוא אחד מפריטי הלבוש החשובים ביותר להגנה עלינו מפני מזג האוויר ואף מגיע בצורות רבות ומגוונות. הכובע נועד להגן מפני השמש, להגן מפני הקור וכן מהווה סוג של אמירה אופנתית. כובעים עם לוגו משמשים גם כהגנה, כאמור, מפני השמש ואף כדרך שיווקית לפרסום העסק שלכם. לאחר שבחרתם בדרך הזו, תוכלו לראות כובעים עם לוגו העסק שלכם כמעט בכל פינה בעיר. ואין כמו חשיפה גדולה, ככל הניתן, ובדרך מופלאה שכזו. כובעים עם לוגו היא אכן דרך יצירתית, שכל אחד ישמח להשתתף בה. הלקוחות שלכם ודאי ישמחו לקבל כובעים עם לוגו העסק שלכם במתנה ומבלי אפילו להתכוון לכך, יעזרו לכם, בדרך זו, לפרסם את העסק שלכם. צריך לשים לב שיש כאן יתרון אמיתי ולא רק בריאות, שלא כמו מוצרי פרסום כגון עטים עם לוגו או שוקולד עם לוגו, כובעים עם לוגו מספקים פתרון אמיתי ושמיש בימות הקיץ החמים.

כובעים עם לוגו - למי זה מתאים?

בין אם העסק שלכם קשור באופנה, בבריאות, בילדים או במוצרים לבית, כובעים עם לוגו יכולים להתאים לכל עסק, המעוניין לפרסם עצמו באופן שונה. זהו קידום מכירות, שודאי לא תתקלו בו במקומות רבים. כובעים עם לוגו קיימים במבחר צבעים ותוכלו לרכוש אותם ולחלק אותם ללקוחותיכם, לאחר שהודפס עליהם לוגו העסק. כובעים עם לוגו היא פרסומת שתישאר עם לקוחותיכם זמן רב. הם לא ברושור שניזרק לפח, הם אביזר שימושי ואף יעיל. כובעים עם לוגו ודאי יפתיעו את לקוחותיכם ויאפשרו להם להכיר את המותג מקרוב יותר (בכל זאת, הם חובשים אותו על ראשם).

LoadSEO SEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
הגת 1/7
עומר
08-6466820
08-6466823
קישור לאתר
עסקים - מיתוג
תאריך: 11/7/2011
תגיות:   כובעים עם לוגו    כובע עם לוגו    מוצרי פרסום    כובע   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - מיתוג

כובעים עם לוגו / LoadSEO SEO
כובעים עם לוגו הם דרך מצוינת לפרסם את המותג שלנו. ישנה אפשרות להדפיס מגוון גדול של סוגי כובעים. לכל אירוע יש את הכובע המתאים לו וההתאמה היא חשובה מאוד.
שוקולד עם לוגו / LoadSEO SEO
הקמתם עסק בעמל רב, דיברתם, אמרתם, הזמנתם ו- אתם לא מקוריים, אז איך בכול זאת? שוקולד עם לוגו יספק את הסחורה ויתן הפתעה נעימה ובעיקר טעימה למוזמנים שלכם.
הדפסה על חולצות חיפה / LoadSEO SEO
כל ארגון שרואה לנכון לעשות אקט שיווקי ומיתוגי יכול להשתמש במוצרי פרסום מסויימים ויחודיים כגון הדפסה על חולצות. חיפה היא מקום נהדר עם שפע בעלי עסקים מצליחים.
הדפסה על חולצות תל אביב / LoadSEO SEO
לכל ארגון ששוקל לעשות אירוע מומלץ לשקול שימוש במוצרי פרסום. אחד ממוצרי הפרסום הללו הוא הדפסה על חולצות. תל אביב, עיר שיש בה הכל מציעה מקומות רבים וטובים בהם נוכל לעשות הדפסה על חולצות
הדפסה על חולצות בירושלים / LoadSEO SEO
בהרבה מקומות תוכלו למצוא מוצרי פרסום רבים וטובים לעסק כגון הדפסה על חולצות. בירושלים תוכלו למצוא את מיטב במקומות להדפסה לצורך פרסום או עבור אירועים מיוחדים.
הדפסה על חולצות רמת גן / LoadSEO SEO
ישנם מקומות רבים בהם תוכלו לעשות הדפסה על חולצות. רמת גן ידוע במבחר המקומות שהם ניתן לעשות זאת. חברות רבות בעיר מציעות לכם מגוון של חולצות מודפסות, במבחר של צבעים ואפשרויות במסגרת הדפסה על חולצות.
מוצרי פרסום וקידום מכירות / LoadSEO SEO
מוצרי פרסום וקידום מכירות הם כלי שיווק ושימור לקוח. אומנם, לא די בחלוקת מוצרי פרסום וקידום מכירות בלבד. כדי להיות יעילים צריך לדעת מה לתת ולמי לתת...
מוצרי פרסום לקידום מכירות / LoadSEO SEO
יש לכם עסק משגשג, מוצר שאתם מאמינים בו, העובדים שלכם הם העובדים הטובים ביותר והם נותנים את השירות הכי טוב שאפשר לתת. יש לכם לקוחות קבועים ובכל בוקר מול המראה את שואלים את עצמכם אז למה הכול תקוע?
מתנות לעובדים לפסח / LoadSEO SEO
מתנות לעובדים לפסח הן כבר מזמן לא רק מתנה, הן הצהרה. הצהרה שלכם כלפי העובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם, ועד כמה אתם מעריכים את העסק שלכם.
מוצרי פרסום ושיווק / LoadSEO SEO
המוצרי פרסום ושיווק, הם כרטיס ביקור שימושי. הם יכולים להגיע באיזו צורה שתבחרו. מחזיק מפתחות, דיסק און-קי, ציוד משרדי, ציוד פנאי, גאג'טים וכל חפץ שתרצו להעניק ללקוחות שלכם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים