מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בטחון כלכלי

איפה מתחיל הבטחון הכלכלי

/ לידיה יונג

איפה מתחיל הביטחון הכלכלי?

אם אתה בוחר להצליח והולך ליצור את חיי חלומותיך, אתה צריך להיות מסוגל לראות את זה קורה. אתה חייב להאמין שיש לך את המאפיינים והכישורים הנכונים ושאתה יכול למשוך אליך את כל מה שאתה מייחל לעצמך.בין אם אתה קורה לזה ביטחון עצמי, עצמה אישית או מחשבות נכונות, אתה חייב להיות בעל אמונה עמוקה כי יש לך כבר את כל מה שנדרש, את היכולת, את המשאבים הפנימיים ואת המיומנויות ליצירת התוצאות הרצויות לך.

האמונה בעצמך היא גישה והיא גם בחירה.

 זוהי גישה שעליך לפתח לאורך הזמן. למרות שהיה עוזר לך לו היו לך הורים וסביבה חיובית שתמיד פרגנה לך, העובדה היא שההורים והסביבה העבירו לך את האמונות שלהם, מגבילות או מעודדות, אבל הן ממש לא מעידות על היכולות שלך עכשיו ואין טעם להיאחז באמונות אלו עכשיו.

ברגע זה זו אחריות שלך, אתה הממונה היחיד על עצמך, על האמונות ועל המחשבות שלך. עליך לבחור להאמין כי אתה יכול לעשות כל דבר שאתה מגדיר בראש שלך כאפשרי עבורך, כי למעשה אתה יכול, זה רק עניין של תכנון נכון, הדרכה ומעשים... אולי תשיג את התוצאות ב 3 צעדים פשוטים, אולי תצטרך לפרק את היעד ל 10 צעדים או יותר, ובכל זאת כל צעד יקרב אותך לתוצאה הרצויה לך ואתה תגלה בדרך שככל שתתקדם ותתמיד, משאבים חדשים יתגלו בפניך והם יהיו שם בשבילך, מוכנים לתמוך בך.

אולי זה יעזור לך לדעת כי חקר המוח העדכני ביותר מציין כי שילוב של דיבור עצמי חיובי, דמיון מודרך והכשרה מקצועית בפועל יכולים ללמד אותך לעשות כמעט כל דבר. האנשים שאיתי, שבצוות שלי בפוראוור ליוינג פרודקטס, אמרו לי יותר מפעם אחת: "לא הייתי מוכשר ביותר, לא ידעתי בתחום הזה כמעט כלום, אבל בחרתי להאמין שביטחון כלכלי אפשרי עבורי והמחשבה הזאת הייתה המפתח לרצף כל ההצלחות". סוד ההצלחה בנוי על אמונה, למידה מהמצליחים ועבודה אסטרטגית ורציפה.

אם תאפשר לעצמך לחשוב שאתה יכול, אם תעבוד כל יום כדי להחזיק את המחשבה הזאת בראש שלך ותתנהג כאילו ההצלחה היא כבר כאן, אז אתה תרגיש מסוגל לעשות את כל הנדרש כדי להביא את עצמך לתוצאות. מהר מאוד תהפוך את החלום שלך ואת עצמך לנבואה שמגשימה את עצמה.

לידיה יונג מחויבת להצלחה.

לידיה יונג
אני עוסקת בעזרת לזולת עם מוצרים טבעיים לגוף מבפנים ומבחוץ,מבוססים על ג'ל אלוורה עם פטנט בינלאומי השומר את הג'ל 100% פעיל !
אני עוסקת בעזרת לזולת עם מוצרים טבעיים לגוף מבפנים ומבחוץ,מבוססים על ג'ל אלוורה עם פטנט בינלאומי השומר את הג'ל 100% פעיל !
לידיה יונג
שיווק של מוצרים טבעיים ביקר מבוסס על ג'ל אלוורה עפ פטנטים בינלאומי לשמירת הג'ל 100% פעיל,נוסף מוצרי מכוורת אורגני ייחודים,השיווק נעשה בשיטת "שיווק בצוות",כשהדגש הוא לעזור לאנשים עם המוצרים ועם העסק.
ראשון לציון
0522806263
עסקים - פרישה מעבודה
תאריך: 10/7/2011
תגיות:   שיווק רשתי    הכנסה נוספת   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - פרישה מעבודה

איפה מתחיל הבטחון הכלכלי / לידיה יונג
ום כדי להחזיק את המחשבה הזאת בראש שלך ותתנהג כאילו ההצלחה היא כבר כאן, אז אתה תרגיש מסוגל לעשות את כל הנדרש כדי להביא את עצמך לתוצאות. מהר מאוד תהפוך את החלום שלך ואת עצמך לנבואה שמגשימה את עצמה.
הכנסה נוספת באמצעות הזדמנות עסקית לפנסיונרים לעבוד מהבית / מואיז אלוש
Pנסיה לא תמיד מספיקה, וכך פנסיונרים רבים מתעניינים בדרך של הכנסה נוספת לפנסיה. הזדמנויות עסקיות נפוצות בשוק, אך לא פשוט למצוא הזדמנות עסקית לפנסיונרים אשר מחפשים עסקים מיוחדים לאחר פרישה מעבודה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים