מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

אבחון נקודת חן

אבחון נקודת חן

/ LoadSEO SEO

אבחון נקודת חן – לגלות אחריות מוקדמת

נקודת חן הן שגשוג של תאים הקרויים "תאי נבוס" או "מלנוציטים", היוצרים את הפיגמנט המוכר בעור, אולם כשהם מתקבצים יחד נוצרת שומה או נקודת חן, שהיא נקודה בעור בעלת פיגמנט שונה מהעור סביבו. נקודות החן נוצרות כתוצאה מנטייה גנטית, וחלקן נחשפות על פני העור בשל חשיפה לשמש. הנקודה החשובה היא כי נקודות החן האלה עלולות להפוך לסרטן העור הקטלני- מלנומה. לפיכך אבחון נקודת חן הוא קריטי עבור גילוי מוקדם של המחלה והעלאת אחוזי הריפוי ממנה.

אבחון נקודת חן - גילוי מוקדם מציל חיים!

כיום, עם ההתרבות והעלייה המשמעותית במקרי סרטן עור בעולם כולו ובישראל שטופת השמש בפרט, מראים מחקרים כי אבחון נקודת חן הוא האמצעי הטוב ביותר לגילוי מוקדם של המחלה. האבחון בנקודת חן המבוצע באופן מקצועי יכול להציל את חיינו, היות ולא תמיד אנו יכולים להבחין בשינויי צבע או צורה שחלו בנקודה. זאת ועוד – פעמים רבות מבצעים רופאים אבחון נקודות חן באמצעים ויזואליים פשוטים, אולם רק באמצעות צילום והגדלה שלהן אפשר לזהות סימנים משמעותיים המחייבים בדיקה נוספת.

אבחון נקודת חן באופן עצמאי – כיצד מבוצע והאם אפשרי?

על מנת לבצע האבחון בנקודת חן באופן עצמאי, יש להתפשט לגמרי ולבחון באופן מדוקדק את הגוף באמצעות מראה (כולל כל קפלי הגוף). יש לשים דגש גם על מקומות שאיננו יכולים לראות בעצמנו (הגב, האחוריים, הקרקפת) ולהיעזר לשם כך באדם נוסף. במהלך אבחון נקודות החן, המבוצע באופן עצמאי, כדאי לצלם את נקודות החן על מנת שיספקו נקודת השוואה בעת בדיקה עתידית. את הצילום יש לבצע בהגדלה ורצוי גם ליד סרגל, על מנת שתהיה אינדיקציה לגודל הנקודה. האבחון של נקודת חן באופן עצמאי נדרש להתבצע אחת לשישה חודשים לערך, וכמובן שיש להקפיד תמיד לבדוק באותם תנאי תאורה ולצלם את הנקודות עם אותו סרגל, אותה מצלמה ומאותו מרחק.

וכיצד מבוצע אבחון נקודת חן בשיטה מקצועית?

כאמור, ניתן ואפשר לבצע האבחון של נקודת חן עצמאי, אולם היות ומדובר בשאלה של חיים ומוות (ממש כך), הרי שכדאי להשאיר את אבחון נקודות החן למקצוענים המתמחים בנושא זה, ויוכלו לבצע את הצילום בצורה נכונה ומדויקת בכל פעם מחדש. במהלך האבחון של נקודות חן במרכז למיפוי שומות, מבוצע צילום מדויק של הגוף מכל צידיו וכיווניו, כאשר נקודות החן החשודות זוכות להגדלה ומדידה מדויקת על מנת לזהות סימנים המעידים על אפשרות של א-נומליה בנקודות החן, ועל מנת שתשמשנה כאמצעי להשוואה בעת אבחון נקודות חן הבא (לאחר כשנה).

אבחון נקודת חן מקצועי במרכז מיפוי שומות

המרכז למיפוי שומות של ד"ר ניר נתנזון מציע אבחון נקודת חן, המבוצע באופן מקצועי ומדויק היכול להציל את חייכם. לד"ר ניר נתנזון, מייסד שיטת מיפוי השומות בישראל, נסיון רב שנים בהן נבדקו אלפי מטופלים. אבחון נקודות חן עשוי לגלות התפתחות של מלנומה בשלב מוקדם, לגלות אותה בזמן, ולאפשר לכם איכות חיים גבוהה ושקט נפשי בידיעה שאינכם מצויים תחת סיכון. אבחון נקודות חן הוא אחריות עבורכם ועבור היקרים לכם, ואנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם המרכז למיפוי שומות על מנת לקבוע תור לאבחון.

LoadSEO SEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
הגת 1/7
עומר
08-6466820
08-6466823
קישור לאתר
בריאות ורפואה - סרטן
תאריך: 6/7/2011
תגיות:   אבחון נקודת חן    נקודת חן    נקודות חן    נקודת החן   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - סרטן

אבחון נקודת חן / LoadSEO SEO
המרכז למיפוי שומות מציע אבחון נקודת חן, שמבוצע באופן מקצועי ומדויק היכול להציל את חייכם. אבחון נקודות חן עשוי לגלות התפתחות של מלנומה בשלב מוקדם ביותר.
תסמיני סרטן עור / LoadSEO SEO
חשוב להכיר – מהם תסמיני סרטן עור ? סרטן העור מסוג מלנומה מתחיל בדרך כלל כשומה או נקודת חן ששינו את מאפייניהן. הדבר דורש כמובן גילוי מוקדם וטיפול מיידי ככל האפשר.
סוגי סרטן העור / LoadSEO SEO
סרטן העור וסוגיו – להקדים אבחון למכה סרטן העור הוא הסרטן השכיח ביותר בבני האדם. מיליונים לוקים בו ברחבי העולם מדי שנה. כמו כל סרטן אחר מקורו של סרטן העור הוא בהתרבות בלתי מבוקרת של תאים.
מלנומה ממאירה / LoadSEO SEO
מלנומה או בשמה המלא: מלנומה ממאירה של העור- Malignant Melanoma of the Skin הינה סרטן עור קטלני. התאים הסרטנים הינם המלנוציטים - התאים יוצרי הפיגמנט שבעור
מלנומה גרורתית / LoadSEO SEO
מלנומה היא סוג של סרטן העור המסוכן היותר. השורה התחתונה היא ברורה – על מנת שמלנומה לא תהפוך להיות מלנומה גרורתית, יש לגלות אותה בשלביה המוקדמים ביותר.
אבחון מלנומה / LoadSEO SEO
בכל אחד מהמקרים האלה יש לפנות לרופא עור בהקדם, ולזכור כי המפתח להחלמה תלוי בהצלחת גילוי מוקדם וביצוע אבחון מלנומה כבר בשלבים הראשונים של התפתחות המחלה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים