מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מילוי קמטים בפנים

מילוי קמטים בפנים

/ LoadSEO SEO

מילוי קמטים בפנים באמצעים טבעיים – לזרום עם הטבע ולעשות שינוי

אחת התופעות המטרידות ביותר נשים בגילאים שונים הן התרבות הקמטים בפניהם וחמור מכך – העובדה כי אלה מעמיקים עם השנים והופכים ניכרים יותר ויותר. טיפולי מילוי קמטים בפנים הפכו נפוצים מאוד בשנים האחרונות, כשלרשות הרופאים עומדים חומרים שונים להשגת המטרה. חומרים אלו מתחלקים לקבועים וזמניים. כיום הנטיה של רוב הרופאים היא לעבוד אך ורק עם חומרים טבעיים זמניים, וביחוד עם חומצה היאלורונית, זאת לאור הפרופיל הבטיחותי הגבוה שלהם (מיעוט תופעות הלוואי) והיכולת בעתיד לשנות ולהשתמש בחומרים שונים- לכשיהיו זמינים.

מילוי קמטים בפנים באמצעות סיליקון – אומנם פאסה ?

הסיליקון היה חומר פופולארי בטיפולי מילוי קמטים בפנים, אולם מצוי בקונפליקט מתמשך בין רופאים החלוקים מאוד בדעותיהם לגבי אפקטיביות השימוש בו, בעיקר לנוכח תופעות הלוואי הכרוכות בטיפולים אלה, הכוללים בין השאר הופעת גבשושיות (גרנולומות) ונדידת החומר ממקומו לאיברים אחרים. התומכים בביצוע באמצעות סיליקון טוענים, כי מדובר בחומר הזרקה מושלם, ואלה המתנגדים אליו מצביעים על תופעות הלוואי שהוא גורם, על הסיבוכים שלאחר טיפולי מילוי הקמטים בפנים באמצעות סיליקון, ועל העובדה כי למרות ההבטחות, הוא אינו מחזיק לעד ונדרשים טיפולי המשך וטיפולים משלימים.

היתרונות של חומצה היאלורונית

1.        חומצה היאלורונית הינה חומר טבעי הנמצא בעור. במשך השנים כמותה בעור הולכת ופוחתת ולכן קיים הגיון רפואי בהחזרתה למקומה הטבעי.

2.        מילוי קמטים בפנים באמצעות חומצה היאלורונית מאפשר תיקונים ושינויים, במקרה והתוצאה אינה מוצאת חן בעינינו, מה שכמעט בלתי אפשרי בעת שימוש בחומרים קבועים.

3.        מילוי קמטים בפנים באמצעות חומרים קבועים יכול ליצור גושים וגבשושיות (מסוג הדברים שבוודאי לא ייחלנו להם). טיפולים באמצעות חומתה היאלורונית לעומת זאת, הם טיפולים מועטי תופעות לוואי.

4.        מילוי קמטים בפנים בדרך זו עשוי להיות יפה עכשיו, אולם איך הוא יראה בעוד עשרים שנה ? שלושים ? אולי עדיף בכל זאת לבחור  באמצעים זמניים, שיאפשרו להתאים את אופן המילוי למצב פנייך בכל פעם מחדש ?

מילוי קמטים בפנים אצל ד"ר ניר נתנזון – מנצל את הטוב שבחומצה ההיאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר אידיאלי לביצוע טיפולי מילוי קמטים בפנים בעיקר בזכות הזמינות והמהירות של טיפולים אלה, שאינם גורמים לשום הפרעה באורח החיים התקין. טיפול מילוי קמטים בפנים באמצעות חומצה היאלורונית נמשך כמה דקות בלבד במרפאתו של ד"ר ניר נתנזון, ומאפשר חזרה מהירה לשגרה בלוויית עור הפנים החדש שלכם.

אם הקמטים שלכם מטרידים אתכם, חבל לבזבז עוד זמן – אנו מזמינים אתכם לקבוע תור לייעוץ אישי עם ד"ר ניר נתנזון ולהתחיל להניע את גלגלי השינוי. בהצלחה!

LoadSEO SEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
הגת 1/7
עומר
08-6466820
08-6466823
קישור לאתר
בריאות ורפואה - ניתוחים פלסטיים
תאריך: 6/7/2011
תגיות:   מילוי קמטים בפנים    מילוי קמטים    מילוי כמתים    מיפוי שומות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - ניתוחים פלסטיים

מילוי קמטים בפנים / LoadSEO SEO
מילוי קמטים בפנים הפכו נפוצים מאוד בשנים האחרונות, כשלרשות הרופאים עומדים חומרים שונים להשגת המטרה. חומרים אלו מתחלקים לקבועים וזמניים.
ניתוח הגדלת חזה / Nashit נשית
אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר הוא ניתוח הגדלת חזה. הגדלת חזה הפכה בשנים באחרונות לטרנד בקרב נשים בכל העולם והיום היא נתפסת כדרך לגיטימית ובטוחה לשפר את מראה החזה ולהעלות את רמת הביטחון העצמי...
ניתוחים פלסטיים של מפורסמים / ניתוחים פלסטיים
ניתוחים פלסטיים של מפורסמים הם אחד הנושאים שיותר מעניינים את הציבור הרחב. סלבריטאים העוברים תחת אזמל המנתחים משמשים מושא לחיקוי והם אף קובעים את הטרנדים החמים בכל הקשור לאסתטיקה ולטיפולים אסתטיים
הגדלת חזה טבעי / מור Impression
במאמר הגדלת חזה טבעי תוכלו למצוא מידע רב אודות נושא הגדלת חזה טבעי. בנוסף, תוכלו לגשת לאתרי השוואת מחירי הגדלת חזה דרך הקישורים המופיעים בגוף המאמר!
הכל על ניתוחים פלסטיים – והפעם: הגדלת חזה / אלעד ריץ
מהי הגדלת חזה, אילו נתונים צריכים להיות לאישה החפצה בביצוע ניתוח כזה, כיצד בוחרים מנתח פלסטי ואיך נערכים לניתוח? מדריך ההמלצות המלא לקראת ניתוח פלסטי של הגדלת חזה
כיצד בוחרים מנתח פלסטי? / אלעד ריץ
בימים באלו, ניתוחים פלסטיים הם הדבר החם. אולם, יש לזכור שאלו ניתוחים כירורגים לא פשוטים ויש להתייחס אליהם בכובד ראש. לכן, בחירה של מנתח פלסטי היא קריטית לתוצאות הניתוח. במאמר זה נבחן מהם הקריטריונים
טיפול בצלוליט / ניתוחים פלסטיים
טיפול בצלוליט הוא אחת מהטיפולים המבוקשים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית. אחת הסיבות לעובדה שטיפול זה כה מבוקש היא שכ- 90 אחוז מבנות הארץ סובלות ממנו, ללא קשר לגיל ומשקל.
מתיחת בטן למען האסתטיקה / כפיר שור
תחום האסתטיקה נמצא בתודעה של האדם המודרני בשנים האחרונות, ולאורך השנים הללו התפתחה מאוד תרבות הניתוחים הפלסטיים שמקדמים ומפתחים מאוד את תחום האסתטיקה
הגדלת חזה להגדלת היופי הנשי / כפיר שור
השדיים מסמלים בעיני רבים את הנשיות. החזה ש האישה הוא אחד ממוקדי המשיכה הגדולים ביותר הן בשביל הגברים והן בשביל הנשים, ובתקופה המודרנית שלנו, החזה הנשי מהווה מוקד משיכה גדול מאוד גם כחלק מתרבות הצריכה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים