מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ענן - הנהלת חשבונות

מה הקשר בין תוכנת הנהלת חשבונות לענן?!

/ קרן שרר טיבר
מה הקשר בין תוכנת הנהלת חשבונות לענן?!
המושג העכשווי של ענן מיחשוב, בא לבטא תפיסת עולם, בה המשתמשים בתוכנה להנהלת חשבונות, כמו בכל תוכנה אחרת,  יכולים להתחבר לכל שירותי המחשוב באמצעות האינטרנט, בדומה להתחברות לרשת טלפון או חשמל.
עד היום, עסקים רבים התמודדו ברמה יומיומית עם דאגות, טרדות ולא פחות גרוע עם הוצאות, בגין ניהול ותפעול תשתיות המחשוב שלהם.
זה התחיל ברכישת ציוד חומרה ורישיונות, המשיך בעדכון גרסאות של מערכת ההפעלה, בביצוע גיבויים, בהזמנת  DBA, במלחמה בוירוסים, באבטחת המידע, בתיקון תקלות  ונגמר?! זה כמעט אף פעם לא נגמר.
המציאות הזו, עוברת שינוי מהותי בימים אלה, כאשר ספקי התוכנות מציעים מודל אירוח (Hosting), לשירותי המיחשוב, כתחליף להתקנות המקומיות של התוכנה בבית הלקוח.
נשמע כמעט דמיוני, אבל כיום אין צורך לרכוש, לנהל ולתחזק את תשתיות ומערכות המחשוב על מנת לעבוד עם תוכנת הנהלת חשבונות, תוכנה לניהול עסק או כל תוכנה אחרת. במקום זה ניתן לשכור את השירותים האלה מספק חיצוני ולהתארח בחוות שרתים באחריות כוללת של הספק.
במודל האירוח מפעילים את התוכנות השונות בתקשורת,
מה שמאפשר גישה מאובטחת, בכל יום ובכל שעה, מכל מקום בארץ ובעולם, כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט.

"תוכנה ותשתיות תחת קורת גג אחת"  - זו לא סתם עוד סיסמה. להלן כמה מהיתרונות הבולטים של מודל העבודה באירוח (Hosting) אצל ספק התוכנה שלך:
·         יש מרכז שרות אחד, הן לתוכנה והן לתשתיות ולכן אף פעם לא עולה השאלה של "מי האחראי". יש כתובת אחת לטיפול בכל תחום ובכל נושא.
·         הוצאות המחשוב החודשיות בעסק שלך, ידועות מראש וכמעט ללא "הפתעות". אתה נמנע מהוצאות גדולות ובלתי צפויות על רכישת ציוד חומרה, תחזוקה וניהול של תוכנות תשתית, טיפול בתקלות וכד'. 
·         ענן המחשוב מאפשר למשתמש ויסות של כוח המחשוב הנדרש לו, כך שבעתות עומס, ניתן לשכור עוצמת מחשוב גבוהה יותר ובעיתות רגיעה להקטין את ההוצאה.
קרן שרר טיבר
232
מנהלת היישום בחברת אשבל טכנולוגיות המתמחה בפיתוח, שיווק ויישום של מערכות Priority ו-ZOOM, תוכנות אינטגרטיביות לניהול ארגוני כולל WMS/ERP
אשבל טכנולוגיות
חברת אשבל טכנולוגיות מוכרת בעיקר לפי מוצר הדגל שלה - מערכת Priority. Priority מותקנת בכ- 3000 ארגונים מסחריים ומפעלי תעשיה בארץ ובחו"ל, בהם עשרות אלפי משתמשים המיישמים את המערכת כתוכנה להנהלת חשב
העמל 12
ראש העין
03-9251000
03-9251001
מחשבים וטכנולוגיה - תוכנה
תאריך: 19/7/2010
תגיות:   תוכנת הנהלת חשבונות    תוכנה לניהול חשבונות    תוכנה להנהלת חשבונות    חשבוניות ממוחשבות    תוכנה לניהול עסק    ERP    תוכנה לניהול כולל    תוכנהל הנהלת חשבונות באינטרנט    חשבוניות ממוחשבות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - תוכנה

ניהול ויעול כנגד כל הסיכויים / איל פטרן
הכלכלי בארץ ובעולם משפיע, פרויקטים צצים ונעלמים, צוותים גדלים וקטנים, תוכנית בניין העיר מתעדכנת... העסק מנסה להיערך בצורה הטובה ביותר — עם תקציבים, כוח אדם, מחשוב... אבל לפעמים ממש קשה להדביק את הקצב.
Wms אינטגרטיבי על שום מה, או הבעיות הנפוצות בשילוב מערכת Erp עם תוכנת Wms צד ג' / קרן שרר טיבר
בבחירת פתרון מיחשובי לאחד מתחומי הפעילות בעסק שלך. תמיד תעלה השאלה האם לבחור במערכת ייעודית, שתענה על הצרכים הספציפיים של הפעילות, או לבחור במערכת אחת כוללת, המספקת מענה אינטגרטיבי לכלל צרכי הארגון.
Wms אינטגרטיבי על שום מה, היתרונות העיקריים בפתרון משולב Erp-Wms (מאמר המשך) / קרן שרר טיבר
במערכת אינטגרטיבית לניהול עסק, ERP המשלבת בתוכה תוכנה לניהול מחסנים WMS, פעילויות המחסנים משתלבות עם תהליכי CRM, שרשרת האספקה, הייצור ועוד.
חשבונית ממוחשבת - חסל סדר הדפסה, קיפול, עיטוף, ביול, ושליחה בדואר / קרן שרר טיבר
מס הכנסה התיר לשלוח מסמכים (חשבוניות/קבלות) ב- e-mail, במקום להדפיס מסמך מקור. החשבונית הממוחשבת, מחליפה לחלוטין את זו המודפסת וחוסכת כסף ושעות עבודה בתהליך ההפקה, המשלוח, המעקב ואפילו בתהליך הגבייה.
למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים, מערכת רב חברתית / קרן שרר טיבר
הצורך התפעולי והניהולי, לניהול קבוצת חברות במערכת הממוחשבת, אינו מסתכם ביכולת הטכנית של השרת והתוכנה, להקמת מספר בלתי מוגבל של חברות. שכן לרוב יש קשרי גומלין בפעילות העסקית בין חברות אלו
מה הקשר בין תוכנת הנהלת חשבונות לענן?! / קרן שרר טיבר
לקנות ציוד חומרה, להתקין ולשדרג את התוכנה לניהול העסק, לרכוש רישיונות לבסיס הנתונים, להזמין DBA, לתקן תקלות בשרת, לוודא שהגיבויים תקינים...אפשר גם אחרת! איך? ענן מיחשוב.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים