מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חליפת חתן

חליפת חתן

/ ריקי כהן
 
חליפת חתן- איך תבחר את החליפה הנכונה?
 
בעוד כלות לעתיד נרגשות ונרעשות מדי לגבי השמלה אותן תלבשנה, גם גברים מוטרדים משאלת החליפה או הבגד הנכון לחתונה, במיוחד כשהאפשרויות כיום הן אינסופיות, מהקלאסי והפשוט ועד לדרמטי והמוחצן.
על החליפה לתת לחתן להרגיש ולהיראות במיטבו ביום הזה, וכמו שמלות הכלה, החליפות אינן מוגבלות למראה השמרני, הקלאסי והרגיל. החתנים כיום מעדיפים את המראה הפחות קלאסי ונוטים לשחק מעט עם הצבעים והגזרות, במיוחד כשישנו מספר לא מבוטל של מעצבים המציעים אפשרויות מעניינות אחרות, או חליפות בהתאמה אישית.
ישנם שלושה אלמנטים הקשורים בבחירת חליפת חתן:
התאמה- חליפה טובה היא כזו שמתאימה לגוף בדיוק רב. מאחר וישנן גזרות וגדלים שונים לחליפה, לעתים קשה מאד לגבר למצוא חליפה שתתאים באופן מדוייק לגופו. יהיה זה חכם לתפור חליפה בהתאמה אישית, וכך לקבל את התוצאה הטובה ביותר. במקרה של חליפה בהתאמה אישית, המחיר מצדיק את עצמו לא רק מבחינת התאמה מוחלטת אלא גם מבחינת האיכות היכולת לקבל את כל מאפיינים הרצויים. באופן כללי חשוב לדעת, שמחיר החליפה אינו ערובה לאיכות כשמדובר בחליפות הרגילות שבחנויות.
הסטייל-  גם הוא מאד חשוב במציאת חליפת החתן המושלמת, והוא תלוי באופי החתן ובהצהרת האופנה איתה הוא רוצה לצאת. גם אם החתונה היא מסורתית, אין הכרח להצמד לכללי הלבוש המסורתיים, אפשר בהחלט להביא לידי ביטוי את הטעם האישי. דעת הכלה כאן היא חשובה, וכדאי שהחליפה תתאים ותחמיא לשמלת הכלה ולאופי האירוע.
הסוג- וכאן מדובר באפשרות לבחור בין השכרת חליפה לקנייתה או לתפירה במדידה אישית. מבחינת מחיר ניתן למצוא חליפות לא יקרות כיום אך עדיף באותו מחיר להשכיר חליפה טובה באמת. לעומתן חליפות בתפירה אישית אמנם מעט יקרות ונותנות את התוצאה הטובה ביותר, במיוחד כשמעוניינים להשתמש בחליפה לאחר החתונה, אז ניתן להתאים את המראה שלה לעסקים וכך להינות ממנה לאורך זמן. חליפות בהתאמה אישית גם נתפרות ביד ומחומרים טבעיים ולכן אינן גורמות להזעה כמו הסינטתיות.
אלו כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את החליפה המושלמת, או לפחות להמנע מאסון...
גזרות
גזרת סלים פיט- מדובר בחליפה בגזרה צרה יחסית, בג'קט וגם במכנס. היא יוצרת מבנה גוף מחוטב וצעיר ומחמיאה גם למי שלא ניחן במידות גוף מושלמות.
גזרה רגילה- זו החליפה הסטנדרטית, היא מתאימה יותר לגברים מלאים באיזור הבטן, הישבן והרגליים. היא רחבה באופן כללי ומטשטשת את אותם איזורים.
צבעים ודוגמאות
באופן כללי צבעים כהים מתאימים יותר למלאים ובהירים יחמיאו לגבר דק גזרה. ישנן דוגמאות שיעזרו להחמיא:
לגבוהים ורזים- חליפה בעלת משבצות עדינות.
לנמוכים או מלאים- פסים דקים (pin stripes) או אפילו רחבים יותר (pencil stripes) יתנו אשליה של גובה. השתדלו להמנע מקיפול חיצוני במכנס, הוא יוצר אשלייה מנמיכה.
עניבות
כשלובשים חליפה, יש חשיבות לעובי הדש בבחירת העניבה ולמרות האופנה כדאי להתאים את העניבה למבנה הגוף, אחרת נוצר מראה לא פרופורציונלי.
עניבה צרה לגברים בעלי חלק גוף עליון לא רחב. לגברים רחבים- אפשר ללבוש עניבה מהזן החדש בעובי 7 ס"מ שעדיין נראית צרה על גופם. על גברים רזים להמנע מעניבות רחבות מ 10 ס"מ.
 
 
 
 
 
דש החליפה
אם החליפה מיועדת לאירועים בלבד, כדאי למצוא את הדש שפונה מעלה (peak lapel) שמקנה מראה אלגנטי וחגיגי. אם יש בכוונתכם להסב את החליפה לעסקים דאגו שהדש יפנה הצידה (notch lapel).
 
חליפות בהתאמה אישית
 
זו האופציה הטובה ביותר למי שרוצה התאמה מושלמת, איכות מעולה של תפירה ביד, עיצוב אישי של כל פרט בחליפה ואחריות לטיב החומרים מהם החליפה עשוייה- כדאי למצוא אותי-  הנציגה הבלעדית של Astor & Black  בארץ. מלבד האיכויות הרשומות לעיל מדובר במקצועיות אמיתית שמשלבת התאמת צבעים וגזרות עם מציאת הסטייל הנכון, מאחר ואחד מיתרונותיה הבולטים של תפירה אישית הוא התאמה למבנה גוף לא סטנדרטי. בכלל, גוף האדם אינו סימטרי ולכן בגד שנעשה לפי מידה יכול לטשטש חוסר שלמות ויזואלית ביעילות.
אלו מספר מאפיינים של חליפות בהתאמה אישית:
חורי כפתורים מתפקדים בשרוולי הג'קט. זהו סימן לאיכות גבוהה של חייטות, והוכחה שמיקום הכפתורים הוא קבוע ולא ניתן להזזה כמו בחליפות מוכנות. על מנת להדגיש עובדה זו נהוג להשאיר את הכפתור האחרון פתוח.
תפר פונטו- הוא התפר החיצוני בדש הג'קט. בתפירת- יד התפר יהיה קרוב מאד לצד החיצוני של הג'קט וימשיך לכל היקפו.
מגיני זעה- בחלק של בית השחי, בכל ג'קט של Astor &  Black יהיו מגני זיעה המונעים ריחות לא נעימים.
בחירת צבע הבטנה
כפתורים- עשויים קרני אייל.
ממחטה built in- בכל ג'קט של Astor &  Black תמצא כיס פנימי שמשיכתו החוצה תראה כממחטה ותהיה בצבע הבטנה.
 
גם למכנסיים יש מאפיינים מיוחדים כגון חגורת המתניים שנתפרת חזקה,עבה ומחוזקת על מנת למנוע את הגלגול החיצוני המרגיז. בתוך המכנס, באותו החלק ישנו גומי המונע את החלקת החולצה מתוך המכנס. בחלקו האחורי של קצה הרגל במכנס, תמצא רצועה שנועדה להגן עליו משחיקה בשל המגע עם עקב הנעל (במיוחד אם המכנס הוא באורך הנכון).
תוכלו למצוא אותי (ואת Astor & Black)  בקישור הבא.
http://www.rickycohen.com/astor-black.asp
ובקישור הזה לראות תמונות לדוגמא:
http://hatunana.co.il/klooles/pages/gallery.asp?company_id=1117
 
מזל-טוב, ובהצלחה!
ריקי כהן
יועצת תדמית והלבשה עסקית לפרטיים וחברות, כותבת טור בנושא אופנה גברית במגזין סיגאר, נציגת Astor & Black בישראל- חליפות וחולצות בהתאמה אישית.
יועצת תדמית והלבשה עסקית לפרטיים וחברות, כותבת טור בנושא אופנה גברית במגזין סיגאר, נציגת Astor & Black בישראל- חליפות וחולצות בהתאמה אישית.
ריקי כהן- תדמית והלבשה עסקית
תחומי העיסוק של ריקי כהן הם:ייעוץ תדמית, סטיילינג לפרטיים וחברות,אישי ועסקי, יצירת קוד לבוש לחברות, הרצאות בנושא התדמית, הכנת משווקים לנסיעות לחוץ לארץ, הלבשת גברים בהתאמה אישית- חליפות וחולצות.
054-3233691
נשים - אופנה
תאריך: 19/7/2010
תגיות:   חליפת חתן    חליפות לחתנים    חתונה חולצות לחתונה    ריקי כהן    סטיילינג אישי    מלתחה    מיתוג חיצוני    הלבשה בהתאמה אישית    מדידה אישית    מידות גדולות    גברים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום נשים - אופנה

מעצבי שמלות כלה / אורי רוזנפלד
סוגים שונים של עיצובים לשמלות כלה איך זה התחיל?
11 הטרנדים החמים לאופנת בגדי ים 2011 / ניקיטה זינגר
אל ישטפו את חופי הזהב. הגיע הזמן לרוץ קצת יותר לחדר הכושר כדי להציג חיטובים מתאימים וכמובן לרכוש בגד ים חדש. להלן 11 טרנדים שיאפיינו את בגדי הים מודל 2011 ואשר יעזרו לך בבחירת בגד ים אולטימטיבי לעונה:
האם מתאים לי לקנות בגד ים מסוג מיני ביקיני? / ניקיטה זינגר
האם את שוקלת להשתגע מעט ולקנות לעצמך בגד ים מיקרו או מיני ביקיני? אם את נראית טוב מספיק אז אין שיטה טובה יותר מזו למשוך את תשומת לב הגברברים בחוף ולהבטיח לעצמך שיזוף איכותי מקסימאלי. על מנת למנוע בעי
בחורות רעות ליום אחד / ניקיטה זינגר
יות ונועזות בתחפושת ומרגישות כי הדגשת נשיותן החיצונית אינה סימן חולשה כי אם מדגישה את עצמאותן ואת כוחן. יתכן כי החלון הזה הנפתח קיצונית בפורים יאפשר לנשים הרגשה יותר נוחה עם נשיותן גם בשאר ימות השנה
כיצד לשמור על תחפושות הפורים לשימוש חוזר / ניקיטה זינגר
פורים כבר מתדפק על דלתנו ורבים רצים לבחור תחפושת חדשה שתעלה לנו לא מעט כסף. אך האם לא כדאי היה לשמור את התחפושת הישנה ולחסוך מזומנים לצרכים אחרים?
מידע על טכניקות של הארכות שיער / yael loosh
הארכת שיער הפכה נפוצה מאוד וניתן לעשות אותה במגוון מספרות בארץ על ידי שימוש בתוספות שיער (טבעיות ומעובדות), על אף שנשים רבות עוברות הארכת שיער מידי יום, אצל רובן קיים החשש שמא השיער הטבעי שלהן יפגע
אילו תחפושות בוחרים המפורסמים / ניקיטה זינגר
המקבילה הידועה מארצות הברית הינו ההלוואין הנחגג באוקטובר מדי שנה. זהו אחד החגים המועדפים הן על ילדים והן על מבוגרים שבידידנו מעבר לים. כוכבי קולנוע ומפורסמים אינם שונים משאר האנשים וגם הם מתחפשים
כיצד לבחור תחפושת לפורים / ניקיטה זינגר
ניקיטה הלבשה תחתונה החליטה לרכז עבורכם מספר עצות מועילות לבחירת תחפושת אשר תהיו גאים בה בפורים הקרוב.
חליפת חתן / ריקי כהן
על החליפה לתת לחתן להרגיש ולהיראות במיטבו ביום הזה, וכמו שמלות הכלה, החליפות אינן מוגבלות למראה השמרני, הקלאסי והרגיל. החתנים כיום מעדיפים את המראה הפחות קלאסי ונוטים לשחק מעט עם הצבעים והגזרות...
סוגי עורות / דרור זהבי
עור - חומר טבעי מבעלי חיים המעובד בשיטות רבות ומגוונות לפי הביקוש למוצר לכל תעשייה יש ביקוש אחר לעור ולעיבודו כמו תעשיית הרהיטים הגדולה בתחום העור הביקוש לסוג ועיבוד העור הוא שונה מתעשיית הנעליים
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים