מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מסך קופות למבצעים

מסך קופות למבצעים מיידים- גם אני רוצה!

/ שני זיו-קורן

מסך קופות למבצעים מיידים

כיום בעידן דיגיטלי בוא אנו נמצאים ישנה דרישה גדולה מבעלי עסקים למסכים בהם מוצגים המוצרים הנמכרים, מבצעים חמים של העסק ועוד.

מה היתרונות של מסך כזה?

איך זה עובד?

איך אני עושה את זה בעסק שלי ?

עפ"י מחקרים של חברות פרסום ודאטה אפשר לומר בוודאות שפרסום במוקד המכירה עובד- מעלה מכירות, מציג את העסק בצורה טובה יותר, מחזיר לקוחות מרוצים לעסק, מעניין לקוחות בשירותים הנוספים אותם העסק מציע.

היתרונות של מסך פרסום שכזה ברורים לכולנו –

פרסום ללקוח המעוניין לקנות, נמצא במעמד מכירה, הארנק בידו והוא מכון לשלם, צריך את המוצרים אותם אתם מוכרים והכוונה נכונה תעזור לו לבצע את הרכישה המושלמת בשבילו והמשתלמת בשבילכם.

העסק שלך נראה מעולה, לוגו העסק מופיע תמיד על המסך, כל מוצר חדש מופיע מיד על המסך, המוצרים מוצגים בצורה מקצועית, מגרה, מפתה ונגישה ללקוחות, תדמיתית- העסק שלך משחק אותה- נראה מתקדם טכנולוגי ומקצועי.

עלות מול תועל- גבוהה מאד- לא עולה הרבה, מכניס הרבה.

איך זה עובד?

יש מספר דרכים לעשות זאת. אפשר לעשות זאת לבד ואפשר לקחת חברה מומחית בתחום הפרסום הדיגיטלי במוקד מכירה.

אפשר לחלק את הנושא לשלשה חלקים (כמו כל דבר)

 חומרה – מסך, מחשב (במידה וצריך), כרטיס מסך לחיבור המסך למחשב (במידה וצריך). כמובן שנעדיף להתקין את המסך במקום אטרקטיבי ללקוחות, אפשר לחבר מס' מסכים לנגן אחד וע"ג כל המסכים יופיעו אותם פרסומות ותוכן, אפשר להציב את המסך לאורך- PIVOT ולחבר ישירות לקופה- ישנם מסכים מיוחדים בעלי מסגרות מיועדות לקופות  ומסכים שקופים המתלבשים ע"ג המסך למניעת נגיעת הלקוחות במסך עצמו. במידה ואתם רוצים מסכים בעלי מסגרות מיוחדות וכו' צריך לפנות לחברה מקצועית העוסקת בתחום, אפשר גם להתייחס למסכים כאל תמונות או כל פריט עיצובי אחר בעסק ולעצב למסכים מסגרות מיוחדות מעוצבות התואמות את לוק העסק ועיצוב הפנים של המקום.

תוכנה- ניתן להציג תוכן שיווקי באמצעות נגן פשוט , USB או תוכנות ניהול מדיה אינטרנטיות בעלות יישומי עיצוב וכתיבת טקסט מיידי מגוונות. אם בחרתם להציג את התוכן באמצעות נגן פשוט- כל עדכון תוכן שיהיה לכם עליכם להטעין את הנגן בתוכן החדש. במידה והחלטתם ללכת על זה יותר מקצועי ולעומק- כמובן שלדעתי מביא תוצאות טובות יותר- ישנן תוכנות לניהול מדיה בעסקים- התוכנות מנוהלות באינטרנט וניתן לשלוט עליהם מכל מקום, ישנם יישומים רבים ומגוונים היוצרים לכם מסך מעניין, ממותג, דינמי ומקצועי.

תוכן- הפקת התוכן יכולה להתבצע בצורה חובבנית- צילום המנות \ המוצרים במצלמה, עיצוב גרפי בסיסי בתוכנות עריכה פשוטות- הכנסת לוגו, שם המנה\המוצר, עיצוב מסגרת וכו', וסגירת הקובץ בפורמט המתאים לנגן שבחרתם.

אם עושים זאת בצורה מקצועית- בדר"כ יגיע צלם מומחה לצילומים בתחום העסק שלכם לבית העסק ויצלם את כל המוצרים אותם תרצו- ברך כלל לוקח יום צילום אחד. לאחר מכן ניתן לעשות עיצוב גרפי מקצועי ממתג- הוספת שם מנה, מחיר וכו', והכנסת דינמיקה למוצרים ויצרית קטלוג דיגיטלי מקצועי למוצרים שלך.

אם יש לכם פנאי לעבוד על פרסום מוכח שמכניס כסף רב ומחזיר לקוחות עשו זאת בעצמכם, אם מעניין אתכם ואתם רוצים לתת לאנשי המקצוע לעשות זאת עבורכם- צרו קשר עם חברות כאלו, בכל מקרה אל תוורתו על מידת פרסום מעולה זו. לכם היא עולה מעט ומוכח שמכניסה הרבה!

 

אשמח לענות ולעזור בכל שאלה.

שני זיו-קורן
שני זיו-קורן בעלת פרוג הפקות \ פרוג TV- פרסום דיגיטלי לעסקים- פרסום בתוך העסק ע"ג מסכים, הפקת פרסומות וסרטי תדמית.
שני זיו-קורן בעלת פרוג הפקות \ פרוג TV- פרסום דיגיטלי לעסקים- פרסום בתוך העסק ע"ג מסכים, הפקת פרסומות וסרטי תדמית.
פרוג הפקות \ פרוג TV
פרוגהפקות \ פרוג TV עוסק בפרסום דיגיטלי לעסקים ובהפקת פרסומות וסרט תדמית.אנו מאמינים כי שיטת המכירה באמצעות סרוטני וידיאו המציגים את המוצר העסק וכו', עובדת בצורה מעולה, ופרסום בתוך העסק- משלים הנושא!
ויצמן 21
רחובות
03-9440344
קישור לאתר
עסקים - שיווק ופרסום
תאריך: 30/6/2011
תגיות:   מסך קופות    קופה רושמת    קופה דיגיטלית    תפריט דיגיטלי    קטלוג דיגיטלי    מסך פרסום    פרסום במוקד מכירה    פרסום    קידום מכירות    מבצעים    הצגת מבצעים על מסך    מכירות    שיווק לעסק    קופה לעסק    קופה    מסך קופה    מסך בעסק    מסך בחנות    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - שיווק ופרסום

שילוט במודיעין / לילך כהן
ם עסק חדש, אתם צריכים שילוט שיאמר לעוברים ושבים שהעסק שלכם נמצא במקום. זהו אמצעי הפרסום הזמין ביותר, אם הוא מבוצע נכון. אז איך בוחרים שילוט במודיעין מהם סוגי השלטים הקיימים? כל התשובות במאמר שלפניכם.
כרטיסי ביקור- לא רק לעסקים / מרטין בוקסדורף
נכון, כולנו מכירים את כרטיסי הביקור כעניין עסקי נטו, אך ידעתם שבמדינות אחרות כאשר פוגשים בחורה בבר, נותנים לה כרטיס ביקור?
דפוס חשוב: הזמנות לאירוע / אביב יועצים
בדרך כלל אנו באים במגע עם בית דפוס כחלק מההכנות של אירוע מרגש בחיינו: חתונה, ברית או בריתה, בת מצווה או בר מצווה. באירוע זה אנו רוצים לשלוח הזמנות אישיות ומיוחדות.
דפוס מול אינטרנט / אביב יועצים
עם התפתחות האינטרנט החלו להישמע חששות באשר לעתידם של מוצרי דפוס: הפרסום בדפוס, דפוס העיתונים והספרים, עתיד בית דפוס ועוד. במאמר זה ננסה לבחון האם החששות מוצדקות.
דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך / אביב יועצים
עכשיו אחרי שהקמת את העסק, נרשמת כחוק ושיווקת את עצמך, הלקוחות מתחילים לזרום וכדאי שתפנה לבית דפוס ותדפיס כמה מוצרי דפוס משרדיים.
דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך / אביב יועצים
עולם העסקים נאלץ בשנים האחרונות להתמודד עם המדיה הדיגיטאלית. אך מחוץ לרשת האינטרנטית עדיין ממשיכים העסקים להתבצע בצורה דומה מאד לשיטה הישנה ועדיין יש חשיבות לדברי דפוס הנושאים את שם העסק.
דפוס: הפצת פליירים בדפוס- האם זה עובד? / אביב יועצים
אנשים אולי מקטרים כשדוחפים לידיהם דברי דפוס, אבל האמת היא שאחוז מאד גבוה מהם בוחנים את הפלייר ואת דבר הדפוס, מתוודעים לשם העסק ובודקים האם הפלייר רלוונטי עבורם.
מוצרי קד"מ ככלי למיתוג ולהעצמת המותג בקרב הלקוחות / טקסס מוצרי פרסום ומתנות עם לוגו
מוצרי קידום מכירות ממותגים במותג ופרסום שלכם , הם כלי שיווקי רב עוצמה לחיזוק המותג שלכם ולהעצמת המיצוב העסקי בקרב לקוחתכם במאמר זה נסקור על היתרונות ועל הדרכים להפקת המוצר קד"מ הטוב ביותר
שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום- האינטרנט מוריד מחירים / מרטין בוקסדורף
הפרסום באינטרנט הוריד את רמות המחירים בכל התחומים הקיימים אצל בעלי מקצוע ובעלי עסקים בכלל. איך נתח הרווחים יורד בגלל האינטרנט
דפוס: מבט מבפנים / אביב יועצים
יש הרבה מעצבי דפוס שעובדים כפרילנסרים בנוסף לעבודתם כשכירים, והם חוו על בשרם מגוון של לקוחות. מעצבים בדרך כלל רואים את עצמם כאומנים, ולכן הם לא יסכימו לכל בקשה של לקוח.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים