מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מתנה לעובד

מתנות לעובדים: לא הביישן מנצח

/ אביב יועצים

מתנות לעובדים: לא הביישן מנצח

רעיונות למתנות לא באים בקלות לכול אחד. אין מקום לבושה כשזקוקים להם – מותר לבקש עזרה מאחרים.

מומחה לעזרתך.

לפעמים, לא תמיד, צריך להכיר במציאות ולא להילחם נגדה. לפעמים יש אנשים שטובים מאיתנו במשהו. לפעמים מותר לבקש עזרה; למשל כשאנו מחפשים מתנות לעובדים. אמת, מדובר ברגע אינטימי ורגיש. כשאנו מחפשים רעיונות למתנות אנחנו מנסים למצוא דרך לבטא רגש אישי. רעיונות למתנות שנועדו למישהו חשוב לנו נראים שייכים למרחב הפרטי ביותר. איך אפשר לבקש עזרה בחיפוש אחרי מתנות לעובדים? האם גם נבקש ממישהו אחר שירגיש במקומנו?

אין צורך להגזים: החיפוש אחרי רעיונות למתנות איננו תחליף לרגש אלא ניסיון לבטא את הרגש הזה. אנחנו איננו מחפשים מתנות לעובדים שיבואו במקום הרגשות שלנו אלא רעיונות למתנות שיבטאו את הרגש שלנו. כשמבינים את זה, ניתן לקבל ביתר קלות עזרה בחיפוש אחרי רעיונות למתנות. כמו שאנו מבקשים עזרה ממומחים בתחומים אחרים (רופאים, עורכי דין, הוגי דעות, שרברבים) כך אנחנו יכולים וצריכים לבקש עזרה ממומחים בחיפוש אחרי מתנות.

הוגי רעיונות למתנות.

ובהחלט ישנם מומחים בתחום החיפוש אחרי רעיונות למתנות. מסתבר שישנם אנשים שמקדישים את חייהם למשימה החשובה הזו של חשיבה על מתנות לעובדים. כמה מהם חיים בקרבנו והוגים בכך במסתרים ובמחשכים. אחרים הוגים בכך בגלוי ומציעים את מרכולתם לכול דורש. יש לא מעט אלטרואיזם בנכונותם של מומחים אלו להעניק לכול דורש רעיונות. במקום לבחור בקריירה של רופא אן עורך דין או פילוסוף או שרברב הם בחרו בהגיית רעיונות למתנות. תחום זה של חשיבה עוד לא זכה להכרה מספקת ולכן הוגי רעיונות אלו עדיין לא זוכים להכרה הציבורית שלהם הם ראויים. רק מי שנזקק לרעיונות למתנות יודע עד כמה הם ראויים להערכה. מחפשי מתנות לעובדים רבים כבר נושעו בזכות מומחים נסתרים אלו. לעד הם יהיו אסירי תודה להם על כל הרעיונות למתנות שהצילו אותם ברגע האחרון ממתנה נדושה.

בלי בושה.

כבר אמרו חכמינו שאין הביישן למד. חכמנו וודאי התכוונו לומר (אבל העדיפו להסתיר זאת בחוכמתם האין סופית) שאין הביישן מוצא מתנות לעובדים בכוחות עצמו. צריך להתגבר על הבושה שאופפת את החיפוש העקר אחרי רעיונות למתנות. כמו שאנחנו יודעים להתגבר על הבושה כשאנו צריכים לקנות קונדומים בבית מרקחת כך צריך להתגבר על הבושה כשאנו רוצים לבקש רעיונות למתנות מזר. אמת, היה עדיף אם כל אחד מאיתנו היה מכיר אישית איזה הוגה. כיוון שלמרבה הצער המצב אינו כך אין ברירה אלא לפנות להוגי רעיונות למתנות זרים. אל דאגה, הם באמת אנשים נחמדים.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
עסקים - משאבי אנוש
תאריך: 27/6/2011
תגיות:   מתנות לעובדים    רעיונות למתנות מקוריות    רעיונות למתנות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - משאבי אנוש

חברת השמה / ישראל 1948
חברת השמה כפיתרון יעיל עבור מעסיקים פוטנציאליים המעוניינים בגיוס עובדים חדשים.
מתנות לעובדים: דרוש מחפש מתנות / אביב יועצים
רעיונות טובים למציאת מתנות תוכלו למצוא בחברות המתמחות בנתינת מתנות לעובדים ומתנות למטרות אחרות, חברות אשר לא תמצאו מעבר לסף דלתן רעיונות קיטשיים ומאוסים.
מתנות לעובדים: לא הביישן מנצח / אביב יועצים
לפעמים, לא תמיד, צריך להכיר במציאות ולא להילחם נגדה. לפעמים יש אנשים שטובים מאיתנו במשהו. לפעמים מותר לבקש עזרה; למשל כשאנו מחפשים מתנות לעובדים.
מענק עבודה מועדפת / LoadSEO SEO
מענק עבודה מועדפת, הוא מענק אשר ניתן לאוכלוסיית החיילים המשוחררים, במידה ועבדת בעבודה המוגדרת בחוק עבודה מועדפת, במשרה מלאה, למשך שישה חודשים . עוד - בהמשך.
עבודה מועדפת בתחנות דלק / LoadSEO SEO
ברגע שמדובר על עבודה מועדפת החשיבה ראשונה שעולה היא עבודה מועדפת בתחנות דלק, זוהי העבודה הפופולרית עבור חיילים משוחררים. למה דווקא בתחנות דלק? התשובות בהמשך
פרגון עצמי – אפשר לחלק את האטום במקום? להיות1 / להיות 1
אוי... כמה קשה לנו לפרגן לעצמנו. נסו לחשוב על 25 תכונות טובות שקיימות בכם. לא, אסור להיעזר בחברים, משפחה או חבר טלפוני. לא, במרבית מקומות העבודה חיבה לאלפקות לא אוי... כמה קשה לנו לפרגן לעצמנו.
חפש מי יעסיק אותך! בסדר, אבל איפה? (טיפים לחיפוש עבודה) להיות1 / להיות 1
כל הכבוד! נעזרתם בשירותי להיות1 וכעת יש בידיכם מסמך קורות חיים שיווקי, ייצוגי, מכובד, ובקיצור – בונבוניירה של קורות חיים. היעזרו בטיפים המפורטים מטה לגבי משלוח קורות חייכם
חברים ועסקים - האם כדאי לצרף חבר לעסק משפחתי? / חדוה יוסף
המלצה חברתית בלתי כתובה טוענת כי "לא כדאי לערב חברים עם עסקים" כי סיכוי סביר שהחיבור לא יצלח. שילוב חבר בעסק משפחתי הוא אתגר מורכב לשני הצדדים, עם מאמץ ורצון טוב ניתן להגיע לידי הצלחות והישגים ביחד.
מה בין עסק משפחתי ואריכות ימים / חדוה יוסף
מחקרים רבים הוכיחו שעסק משפחתי מצליח כאשר המשפחה מנהלת נכונה את הקשר שבין המשפחה לעסק, מצליחה לשלב בין השניים, ומכניסה את תרבות המשפחה לעסק. במאמר זה נדון בגורמים העיקריים לכך.
מתנות לעובדים: להגיד תודה ולהתכוון לזה / אביב יועצים
כאשר נותנים מתנות לעובדים הגישה צריכה להיות שונה לחלוטין. הנתינה מבטאת הכרת תודה וכאשר אומרים תודה צריך להתכוון לזה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים