מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מתנות לעובדים

מתנות לעובדים: דרוש מחפש מתנות

/ אביב יועצים

מתנות לעובדים: דרוש מחפש מתנות

 

לאחרונה שמעתי שבארצות הברית, ישנו עיסוק/מקצוע הנקרא Gift Shopper – קונה מתנות. התגובה הראשונה שלי הייתה: האמריקאים המטורפים האלה, לא מפסיקים להמציא דברים מצחיקים. אותה תגובה בדיוק הייתה לי לפני כמה שנים, כאשר שמעתי שיש מקצוע בשם Personal Buyer שבו יש אדם (בדרך כלל אישה) שקונה לאנשים עסוקים מאוד בגדים למטרות שונות: חליפות עסקים, שמלות ערב/חליפות ערב, בגדים למכון כושר ועוד. איזה מין בן אדם שולח מישהו אחר לקנות עבורו בגדים? שאלתי את עצמי... אבל מהר מאוד הבנתי שלעיתים באמת אין זמן או ידע לבצע בעצמנו את כל הקניות המרובות שצריך לבצע.

הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בבחירת מתנות לעובדים; קשה מאוד לקבל את הבחירה הנכונה ולקנות את הדבר הנכון. מתנות לעובדים צריכות לומר מצד אחד "אני מעריך/ה אתכם על העבודה הקשה שאתם משקיעים, על היצירתיות שלכם ועל  האכפתיות שלכם." אבל לצד כל זאת, אסור שהמתנות יהיו אישיות מדיי, והן צריכות לשמור על נופך מקצועי. דילמה נוספת שיש בנושא: מצד אחד מתנות לעובדים לא צריכות להיות אקסטרווגנטיות והן צריכות לשמור על קורטוב של שמרנות, כי בכל זאת מדובר בעמיתים מקצועיים; מצד שני, מתנות משעממות הן גם משהו שצריך להימנע מהן, כי המסר שהן מעבירות הוא: "לא אכפת לי ולכן גם לא השקעתי."

מניין לכל הרוחות והשדים מוצאים רעיונות למתנות מקוריות? מניין יש את הזמן לחפש ולחפש? אולי לשם כך בארצות הברית הולידו ילד חדש – Gift Shopper? אם בכל זאת אין יצור כזה בהישג יד, אז פתרון אלטרנטיבי הוא לפנות לחברה שמוכרת מתנות יפות מקוריות, וכך בלי יותר מדיי מאמץ תגלו שפע של רעיונות למתנות מקוריות.

מהרגע שיש לכם מספיק רעיונות למתנות מקוריות, תוכלו לעסוק בשאלות היותר מעשיות כמו: מהו התקציב שאני רוצה להוציא על מתנות לעובדים? האם יש עובדים שצריך להעניק להם מתנות שונות מיתר העובדים? האם כדאי לקנות מספר מתנות קטנות או מתנה אחת גדולה? האם כדי לרכוש מתנות סמליות ולצד זה לתת תלושי קניות?

התשובות לשאלות אלו משתנות ואין תשובה אחת כשמדובר בבחירת מתנות לעובדים. מאוד תלוי ביחסים שנוצרו במקום העבודה ובסוג התחום בו המקום עוסק. למשל, חברה משפחתית בדרך כלל קונה מתנות לעובדים שהן בעלות טאצ' אישי, בעוד חברות גדולות מעדיפות מתנות לעובדים יותר מושקעות אך גם פחות אישיות.

גם  אם אתם בוחרים לתת תלושים או בונוס במשכורת הוסיפו מתנה קטנה וסמלית כי כמו שאומרים אסור להגיע בידיים ריקות. רעיונות טובים למציאת מתנות תוכלו למצוא בחברות המתמחות בנתינת מתנות לעובדים ומתנות למטרות אחרות, חברות אשר לא תמצאו מעבר לסף דלתן רעיונות קיטשיים ומאוסים.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
עסקים - משאבי אנוש
תאריך: 27/6/2011
תגיות:   מתנות לעובדים    רעיונות למתנות מקוריות    רעיונות למתנות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - משאבי אנוש

חברת השמה / ישראל 1948
חברת השמה כפיתרון יעיל עבור מעסיקים פוטנציאליים המעוניינים בגיוס עובדים חדשים.
מתנות לעובדים: דרוש מחפש מתנות / אביב יועצים
רעיונות טובים למציאת מתנות תוכלו למצוא בחברות המתמחות בנתינת מתנות לעובדים ומתנות למטרות אחרות, חברות אשר לא תמצאו מעבר לסף דלתן רעיונות קיטשיים ומאוסים.
מתנות לעובדים: לא הביישן מנצח / אביב יועצים
לפעמים, לא תמיד, צריך להכיר במציאות ולא להילחם נגדה. לפעמים יש אנשים שטובים מאיתנו במשהו. לפעמים מותר לבקש עזרה; למשל כשאנו מחפשים מתנות לעובדים.
מענק עבודה מועדפת / LoadSEO SEO
מענק עבודה מועדפת, הוא מענק אשר ניתן לאוכלוסיית החיילים המשוחררים, במידה ועבדת בעבודה המוגדרת בחוק עבודה מועדפת, במשרה מלאה, למשך שישה חודשים . עוד - בהמשך.
עבודה מועדפת בתחנות דלק / LoadSEO SEO
ברגע שמדובר על עבודה מועדפת החשיבה ראשונה שעולה היא עבודה מועדפת בתחנות דלק, זוהי העבודה הפופולרית עבור חיילים משוחררים. למה דווקא בתחנות דלק? התשובות בהמשך
פרגון עצמי – אפשר לחלק את האטום במקום? להיות1 / להיות 1
אוי... כמה קשה לנו לפרגן לעצמנו. נסו לחשוב על 25 תכונות טובות שקיימות בכם. לא, אסור להיעזר בחברים, משפחה או חבר טלפוני. לא, במרבית מקומות העבודה חיבה לאלפקות לא אוי... כמה קשה לנו לפרגן לעצמנו.
חפש מי יעסיק אותך! בסדר, אבל איפה? (טיפים לחיפוש עבודה) להיות1 / להיות 1
כל הכבוד! נעזרתם בשירותי להיות1 וכעת יש בידיכם מסמך קורות חיים שיווקי, ייצוגי, מכובד, ובקיצור – בונבוניירה של קורות חיים. היעזרו בטיפים המפורטים מטה לגבי משלוח קורות חייכם
חברים ועסקים - האם כדאי לצרף חבר לעסק משפחתי? / חדוה יוסף
המלצה חברתית בלתי כתובה טוענת כי "לא כדאי לערב חברים עם עסקים" כי סיכוי סביר שהחיבור לא יצלח. שילוב חבר בעסק משפחתי הוא אתגר מורכב לשני הצדדים, עם מאמץ ורצון טוב ניתן להגיע לידי הצלחות והישגים ביחד.
מה בין עסק משפחתי ואריכות ימים / חדוה יוסף
מחקרים רבים הוכיחו שעסק משפחתי מצליח כאשר המשפחה מנהלת נכונה את הקשר שבין המשפחה לעסק, מצליחה לשלב בין השניים, ומכניסה את תרבות המשפחה לעסק. במאמר זה נדון בגורמים העיקריים לכך.
מתנות לעובדים: להגיד תודה ולהתכוון לזה / אביב יועצים
כאשר נותנים מתנות לעובדים הגישה צריכה להיות שונה לחלוטין. הנתינה מבטאת הכרת תודה וכאשר אומרים תודה צריך להתכוון לזה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים