מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בטיחות במתקנים מתנפחים

דגשי בטיחות בעת שימוש במתקנים מתנפחים – חלק 1

/ ofer rashkes

דגשי בטיחות בעת שימוש במתקנים מתנפחים – חלק 1

משחק הוא האמצעי שדרכו ילדים מגלים ומבינים את העולם שהם חיים בו, והוא מרכיב חיוני בהתפתחותם הפיזית והמנטאלית.

לצורך התפתחותם המושלמת של ילדים, חשוב שיבינו דרך המשחק מהי סכנה, הבנה המהווה בסיס להערכת בטיחות במגוון של מצבים. האיזון שבין אתגר ובטיחות הוא שיקול חשוב.

מתקני משחקים מתנפחים יכולים לתת רמות שונות של אתגר וריגוש. מטרתם של דגשי הבטיחות למזער את הסיכון ואת האפשרות לפגיעה חמורה, ויחד עם זאת לאפשר לילדים ליהנות כאשר הם משחקים בתוך מתקן מתנפח או עליו.

שימוש במתקנים מתנפחים מחייב הקפדה על דגשי בטיחות כדי להבטיח שימוש נכון ללא פציעות. בעת שימוש במתקנים מתנפחים באחריות המשתמשים להקפיד על דגשי הבטיחות הבאים:

 

הוראות כלליות

·      התקנת המתנפח תבוצע ע"י מבוגר בלבד.

·      אין לבצע שימוש במתקן במזג אוויר גשום או כשיש רוחות חזקות. רוחות חזקות עלולות להרים את המתקן מעל פני הקרקע ולגרום לתזוזתו או הפיכתו.

הוראות למיקום והתקנת המתנפח

·      חל איסור על גרירת המתקן המתנפח על משטח קשה כמו בטון, מדרכה או משטח קשה אחר. חל איסור לנפח את המתקן המתנפח על אספלט, אדמת טרשים, חצץ או כל משטח חד אחר העלול לפגוע ולשחוק את בסיסו.

·      במידת הצורך, יש לפרוש מתחתיו מחצלת או שטיח בכדי להגן על בסיסו.

·      יש לפרוס את המתקן באזור בו מתקיימים אחד או יותר מהתנאים הבאים:

­       אזור עם משטח רך עליו יפרש המתקן כמו דשא.

­       המשטח ישר ללא שיפועים או מדרגות או הפרשי גבהים.

­       קיבוע המתקן למשטח יעשה באמצעות יתדות. נדרש להבטיח תקיעתם בזווית למשטח.

­       יש להבטיח הרחקת המתקן לפחות 2 מטרים מכל חפץ כגון: עצים, גדרות, קירות, ענפים, כבלי תקשורת וחשמל, מקורות מים, מקור חום ישיר, אש וכדומה.

·      אין להשתמש במתקנים מתנפחים של גבי משטח רטוב .

הוראות הפעלה ובטיחות למפוח החשמלי

·      יש להדליק את המפוח החשמלי רק לאחר חיבורו לשרוול המתקן המתנפח והידוק הרצועה למניעת בריחת אוויר.

·      יש להשתמש במתקן רק לאחר הפעלת המפוח החשמלי וניפוחו באופן מלא ואחיד.

·      יש להקפיד על הפעלת המפוח החשמלי בכל זמן השימוש במתקן. יציאת אוויר דרך חורים במתקן היא תקינה. אל תנסה לסתום או לתקן חורים במתקן.

 

מוגש בחסות הופלך - מתנפחים מצחוק

תקציר

מאמר זה סוקר את דגשי הבטיחות עליהם יש להקפיד בעת שימוש במתקנים מתנפחים. הקפדה על דגשי בטיחות אלה נועדה להבטיח שימוש נכון ללא פציעות.

ofer rashkes
מהנדס מכונות העוסק בניהול פרוייקטים ובין היתר עוזר לעסק המשפחתי.
הופלך
בהופלך אנו עוסקים בהשכרת מתנפחים לילדים שיאפשרו לכם לארגן בקלות פיקניק מיוחד , מסיבת יום הולדת מגניבה או סתם אחה“צ מהנה עם משפחה וחברים. רק 300 ש"ח למתקן. נקודות השכרה בתל אביב ונס ציונה.
נס ציונה
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 27/6/2011
תגיות:   מתנפחים להשכרה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים