מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בדיקות במתקנים מתנפחים

בחינה שגרתית במתקנים מתנפחים

/ ofer rashkes

בחינה שגרתית במתקנים מתנפחים

 

על מנת לוודא כי מתקנים מתנפחים נמצאים במצב תקין ומספק לשימוש הולם ובטיחותי נדרש לקיים משטר בדיקות, בחינות, תחזוקה ותיקונים למתקנים המתנפחים.

תהליך זה יכול ורצוי שיתחיל טרם הגעת המתקנים המתנפחים לארץ, עוד בשלב שינוע המתקנים המתנפחים , וממשיך לכל אורך חיי המתקן המתנפח.

בעוד שברור כי משטר הבדיקות הינו באחריות מכון התקנים הישראלי , יתר התהליך  - בחינות, תחזוקה ותיקונים מתרחש לאחר שהמתקן המתנפח כבר אושר לשימוש וייתכן שאף עבר מידיו של היבואן לצרכן הפשוט ולכן קיומו של התהליך ובוודאי אכיפתו הינם בעיתיים ביותר. בחינות מהוות את השלב השני בתהליך זה, לפני הפעלה ראשונה של כל מתקן מתנפח ותפקידן לאמת כי המתקן המתנפח עומד בדרישות הבטיחות המוגדרות.

מתקן מתנפח ייבחן במרווחי זמן מתאימים, ופעם בשנה לפחות, כדי להבטיח שקלקול במתקן המתנפח מתגלה ומתוקן בזמן.

קיימת הבחנה בין שני סוגים של בחינות: בחינה שגרתית ובחינה שנתית.

בחינה שגרתית

המחזיק במתקן מתנפח נדרש לערוך בחינה שגרתית, או למנות אדם האחראי לכך. בחינה שגרתית תיערך בכל פעם לפני שהמתקן עומד להיות בשימוש, ותכלול את הבדיקות האלה:

·         האם המיקום מתאים;

·         כל העיגונים בטוחים ובמקומם המיועד;

·         ציוד העזר נמצא במקומו (למשל מזרנים לספיגת הולם);

·         בדיקה שאין חורים או קרעים משמעותיים באריג או בתפרים של המתקן המתנפח;

·         נעשה שימוש במפוח המתאים;

·         לחץ האוויר הפנימי מספיק להעניק בסיס יציב ואמין;

·         אין נזק לתקעים, שקעים ומתגים;

·         צינור החיבור והמפוח מחוברים בחוזקה זה לזה;

·         המפוח ממוקם בצורה בטוחה וסבכות המגן שלו שלמות וללא נזק;

במידה ובמהלך הבחינה השגרתית נתגלו פגמים כלשהם, לא יעשה שימוש בציוד על ידי הקהל עד שכל הפגמים שנתגלו בבחינה השגרתית תוקנו.

במקרים בהם מתבצעת השכרת מתנפחים, האחריות לביצוע הבחינה השגרתית מתחלקת בין משכיר המתקן המתנפח לשוכר. בעוד שמשכיר המתקן המתנפח אחראי לבדוק ולוודא כי המתקן המתנפח תקין לשימוש טרם הפעלתו / השכרתו, הרי שהשוכר אחראי לוודא כי המתקן המתנפח ממוקם ומעוגן כנדרש.

 

המאמר פורסם בחסות  - הופלך – מתנפחים מצחוק

מתנפחים להשכרה / השכרת מתנפחים מתל אביב ונס ציונה

ofer rashkes
מהנדס מכונות העוסק בניהול פרוייקטים ובין היתר עוזר לעסק המשפחתי.
הופלך
בהופלך אנו עוסקים בהשכרת מתנפחים לילדים שיאפשרו לכם לארגן בקלות פיקניק מיוחד , מסיבת יום הולדת מגניבה או סתם אחה“צ מהנה עם משפחה וחברים. רק 300 ש"ח למתקן. נקודות השכרה בתל אביב ונס ציונה.
נס ציונה
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 27/6/2011
תגיות:   מתנפחים להשכרה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים