מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מספר משתמשים במתנפחים

מספר משתמשים והשגחה במתקנים מתנפחים ביתיים

/ ofer rashkes

מספר משתמשים והשגחה במתקנים מתנפחים ביתיים

 

אחד מגורמי הסיכון הבולטים לאירועי בטיחות בעת שימוש במתקנים מתנפחים הוא אי התאמת מספר המשתמשים המרבי למתקן המתנפח. כל מתקן מתנפח נבנה לעמוד בעומסים מסוימים הן מבחינת חוזק התפרים והתכן המבני של המתקן והן מבחינת לחץ האוויר הנבנה בתוך המתנפח ע"י המפוח החשמלי. עומסים אלו משקפים את המשקל המרבי של סך המשתמשים בו זמנית במתקן המתנפח ובהתאמה לכך יקבעו מספר וגילאי המשתמשים. באחריות יצרן המתנפחים לקבוע את מספר המשתמשים בהתאם ואף לסמן זאת באופן ברור על גבי המתקן המתנפח. הסימון צריך לכלול פירוט לגבי גובה המשתמש, משקל מרבי של המשתמש והמשקל הכולל המרבי המותר בו זמנית בעת שימוש במתקן המתנפח.

כדי לקבוע את מספר המשתמשים המרבי המותר המאפשר לשחק במתקן המתנפח באותו זמן באופן בטוח, יתחשב המתכנן בכל הגורמים שיכולים להשפיע על מספר המשתמשים המאפשר משחק בטוח. גורמים אלה כוללים את המפורט להלן:

א.      גובה המשתמש.

ב.      משקל המשתמש.

ג.       גודל אזור המשחק.

ד.      סוג הפעילות, כגון גלישה וקפיצה.

ה.     הצורות המנופחות המותקנות באזור המשחק.

ו.        כניסה ויציאה.

אי חריגה ממספר המשתמשים מחייבת השגחה בעת השימוש במתקן המתנפח, ולכן אין להשתמש במתקן המתנפח ללא השגחה. כאשר המתקן המתנפח אינו בשימוש, הוא יהיה מרוקן מאוויר, ומקור הכוח יהיה מנותק. בעל המתקן המתנפח אחראי לקבוע את הכמות ואת מידת ההתאמה של אנשי צוות ההשגחה הנחוצים כדי לתפעל את המתקן המתנפח בצורה בטוחה. בעל המתקן המתנפח ישקול נושאים כמו מספר המשתמשים המרבי המסומן על המתקן המתנפח, גיל המשתמשים, הסביבה שבה משתמשים במתקן המתנפח והמידע המסופק על ידי היצרן או/וגם הספק. צוות ההשגחה כולל מפעיל אחד ומספר סדרנים כפי שנקבע על ידי בעל המתקן המתנפח. צוות ההשגחה יהיה ניתן לזיהוי בקלות.

במקרים בהם השימוש במתקן המתנפח נעשה ע"י משתמש ששכר את המתנפח, ולא על ידי בעליו המקוריים, האחריות לאי חריגה ממספר המשתמשים ולהשגחה בעת השימוש במתקן המתנפח היא של שוכר המתקן המתנפח.

 

המאמר פורסם בחסות  - הופלך – מתנפחים מצחוק

מתנפחים להשכרה / השכרת מתנפחים מתל אביב ונס ציונה

ofer rashkes
מהנדס מכונות העוסק בניהול פרוייקטים ובין היתר עוזר לעסק המשפחתי.
הופלך
בהופלך אנו עוסקים בהשכרת מתנפחים לילדים שיאפשרו לכם לארגן בקלות פיקניק מיוחד , מסיבת יום הולדת מגניבה או סתם אחה“צ מהנה עם משפחה וחברים. רק 300 ש"ח למתקן. נקודות השכרה בתל אביב ונס ציונה.
נס ציונה
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 27/6/2011
תגיות:   מתנפחים להשכרה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים