מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סוככים גשם

סוככים: לשנות את הבית לטובה

/ אביב יועצים

סוככים: לשנות את הבית לטובה

אצלנו בבית, כמו בכל בית ישראלי ממוצע, מדי שנה בקיץ אנו מתמודדים מחדש עם הבעיה המוכרת של חום האימים הפוקד את דירתנו בחודשי יולי אוגוסט. בחודשים אלו אנו נאלצים  להדליק מזגן מבוקר ועד ערב מאחר והבית שלנו פונה לכיוון דרום. דווקא החום פחות מפריע לנו בדירה. מה שיותר מפריע זה האור החזק שנכנס לביתנו ומסנוור את כולנו בעודנו שוהים בחדרי השינה. בעיה זו הציקה לנו בעיקר בחדר של שני ילדינו הקטנטנים, שהתקשו מאוד להירדם בשעות הצהריים. כל אם מכירה את הבעיה הזו של השכבת הקטנים בשעות אחר הצהרים: אפילו מעט אור החודר לחדר השינה מפריע להם להירדם... ואם הם לא נרדמים גם את לא נרדמת.

בעיה נוספת ממנה סבלנו בביתנו, נבעה מהאור הרב שחדר לגינה שלנו ומנע מאיתנו לשבת בנחת וליהנות מהגינה. גם כאן, מי שסבל בעיקר היה ילדינו הקטנים שנהנו מאוד לשחק בגינה לאורך כל השנה. בהתחלה חשבנו שאולי כדאי לנו לבנות גג שיצל על הגינה, אך מהר מאוד פסלנו רעיון זה מכיוון שבניית גג הצריכה אישורים רבים מאגף הבנייה בעירייה, אישורים שלוקח זמן רב להשיגם כי בניית גג נחשבה למעשה שינוי שטח הדירה בטאבו. כמו כן, לא רצינו לבנות גג כדי לא למנוע לחלוטין מקרני השמש לחדור לגינה שלנו.

מבחינת חדרי הבית, במשך שנים פתרנו את בעיית השמש החזקה באמצעות הגפת התריסים, אבל היות ולא רצינו למנוע זרימת אוויר לתוך החדרים לעולם לא סגרנו אותם כליל ולכן תמיד נשאר קצת אור בחדרים שהיה גורם לאי נעימות בשעות הצהרים. לאחרונה פתרנו את הבעיה בצורה יעילה נוחה וזולה: פנינו לחברה המוכרת סוככים והזמנו סוככים לכל חדרי השינה.

בהתחלה חשבנו להתקין סוכך אחד בחדר של הילדים, אבל כאשר גילינו שהתקנת סוככים כלל אינה יקרה החלטנו להתקין סוככים גם בגינה, אם כי בגינה בחרנו להתקין סוככים מפוצלים. לשמחתי, החברה אלינו פנינו הסבירה לנו שכל מוצריהם מגיעים במגוון רחב של צבעים ודגמים. הגוונים והצבעים של סוככים הם רבים: שמנת, לבן, אפור ואפילו לבן עם פסים, ולכולם היו מחירים נוחים ביותר.

אותם סוככים שהתקנו בחדר ובגינה, פתרו לנו את הבעיה בצורה נפלאה. כעת יכולנו להשאיר את התריסים פתוחים בחדר הילדים גם ועם זאת למנוע מחדירת אור חזקה אל תוך החדר בשעות הצהרים.

בגינה, כאמור, התקנו סוככים מפוצלים בשתי פינות נפרדות בגינה, ומאז התקנתם אנו יכולים לשהות בגינה כל אימת שמתחשק לנו. גם כאשר יש שמש חמה, הסוככים מצלים את הגינה ומנעימים לנו את השהות בה.

גילינו גם שבחורף כאשר יורד גשם ויש רוחות חזקות, התקנתו של סוכך הוכיחה עצמה כיעילה מאוד: הסוככים שהתקנו מנעו מהגשם לחדור לחדרי השינה וליצור רטיבות בחדרי השינה, ואילו בגינה אותם סוככים מגנים על ריהוט הגינה מפני הגשם והרטיבות.

לסיכום, התקנת סוכך הוא פתרון יעיל זול ופונקציונאלי לדירות הסובלות מחום ואור חזק בחודשי הקיץ, ובדירות גן בהן השמש בגינה היא מרובה. התקנת סוככים תורמים גם למראה הכללי של הבית או הגינה- הם יוצרים מראה מטופח, יפה ומהודר. קנייה כדאית לכל בית.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 26/6/2011
תגיות:   סוככים    סוכך    הצללה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים