מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סוככים זול

סוככים: יעיל וזול (יחסית)

/ אביב יועצים

סוככים: יעיל וזול (יחסית)

לאחרונה אני ומשפחתי עברנו לביתנו החדש. דירה בעלת ארבעה חדרים וגינה קטנה צמודה אליה, על דירת גן כזו חלמנו שנים רבות וסוף סוף הגשמנו חלום. אחת הבעיות שמנעו מאיתנו ליהנות מהגינה לה ייחלנו כל כך הרבה זמן, הייתה השמש החזקה בחודשי הקיץ. בעיה נוספת עמה נאלצנו היה רעש מהקומות העליונות.

בהתחלה שקלנו להתקין גג שיצל על הגינה, אך גילינו שזהו פתרון עם הרבה יותר חסרונות מאשר יתרונות. ראשית, התקנת הגג הייתה יקרה והצריכה אישורי בנייה מיוחדים מהעירייה וגם מוועד הבית, אישורים שתהליך השגתם היה מסורבל מאוד. פרט לאישורים ולפרוצדורה ארוכה ומסורבלת, בניית גג בגינה הייתה מונעת מהשמש להאיר את הגינה, והרי לא היינו מעוניינים בגינה חשוכה; בסך הכול רצינו ליצור צל בגינה הימים החמים במיוחד. כמו כן בניית גג הייתה חוסמת את זרימת האוויר הטובה שהגיעה לדירה כולה בזכות הגינה.

חברים שלנו הציעו לנו פתרון שהתגלה כיעיל זול ופשוט להתקנה. הפתרון היה התקנת סוככים מפוצלים באזורים אליהם השמש הגיעה במלוא עוצמתה. לאחר קריאה קצרה על הנושא באינטרנט והמלצות נוספות מקרובי משפחה, הזמנו נציג של חברה המתמחה בהתקנת סוככים אשר יסביר לנו על הנושא. להפתעתנו, התקנתם של סוככים התגלתה כזולה, ופשוטה וכמו כן גילינו שהתקנת סוכך תתרום למראה המטופח של הגינה.

כאמור, התקנת סוככים היא קלה מאוד ולוקחת שעות בודדות בלבד. אין צורך בהכנות מיוחדות שגוזלות זמן ויוצרות בלגן בבית, כמו ההכנות שעושים כאשר באים לצבוע את הדירה. סוככים הם גם לא יקרים ובגלל העלות הזולה שלהם ניתן להחליפם בתדירות גבוהה יחסית. החלפתו של סוכך יכולה לעשות כאשר רוצים לעצב מחדש את הגינה או לאחר זמן רב מאוד כשהוא נשחק. ניתן לבחור סוככים בעלי הפעלה חשמלית או הפעלה ידנית, הכול לפי הטעם האישי. כמו כן ישנו מבחר רחב של דגמי סוככים בצבעים שונים. ישנם סוככים קלאסיים בצבעי לבן ושמנת וישנם סוככים צבעוניים עם פסים בשלל צבעים.  כאמור, אנחנו קנינו סוככים כדי ליצור יותר צל בגינה אך גילינו שגם בחורף הם מונעים רטיבות בגינה ומגנים על הריהוט בגינה מפני הגשמים והרוחות. כל כך היינו מרוצים מהקנייה שהחלטנו להתקין סוכך נוסף גם בחדר העבודה אליו חדרו קרני שמש חזקות בשל מיקומו בצד הדרומי של הבית.

כעת אנו נהנים מכל היתרונות הקיימים בדירת גן: מצד אחד יש לנו זרימת אוויר טובה הנכנסת לכל חדרי הבית, וכמו כן אנו נהנים מהאור הרב שנכנס לסלון ולמטבח; מצד שני אנחנו כבר לא סובלים משמש חזקה מדיי, לא בגינה ולא בחדרי הבית. הסוככים המפוצלים אותם התקנו מאפשרים לנו ליהנות מימי שישי נעימים בגינה, לקרוא עיתון ולהתרווח על הכיסאות הנוחים אותם קנינו במיוחד לגינה. הילדים גם נהנים לשחק בגינה ולעיתים אף עושים שיעורי בית בשולחן הפינתי והמוצל.

קנייתם  של סוככים התגלתה כאחת הקניות הרווחיות יותר שעשינו עבור הבית החדש. איכות החיים בביתנו החדש השתפרה פלאים הודות להתקנתם. מסתבר שלעיתים הפתרונות היעילים ביותר הם גם הפשוטים ביותר.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 26/6/2011
תגיות:   סוככים    סוכך    הצללה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים