מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

השכרת רכב משפחתי

השכרת רכב: זוגיות, נוחות ועסקים

/ אביב יועצים

השכרת רכב: זוגיות, נוחות ועסקים

כל משפחה בעלת רכב משפחתי אחד שביום יום מסתפקת בשימוש ברכב זה, יודעת עד כמה הצורך לחלוק את אותו רכב משפחתי בתקופות מסוימות בין שני אנשים, יכול להוות מטרד עבור המשפחה כולה. אולי בגלל זה יש חברות השכרת רכב בארץ.

לנו למשל יש רכב אחד שבדרך כלל אנחנו מסתדרים מצוין איתו. בבוקר אשתי לוקחת את הילדים לגן ולבית ספר ואז ממשיכה בעצמה לעבודה. אני עובד מהבית ולכן איני צריך רכב ביום יום. אבל ישנם בימים בהם צריך לעשות כל מיני סידורים לבית שרק אני עושה אותם, או גרוע מכך  הם ימים בהם אני צריך לנסוע עד לבתיהם של הלקוחות והחברות עמם אני עובד. בימים אלו אני ואשתי צריכים איכשהו לתמרן עם רכב אחד, דבר שעם הזמן התברר כבלתי אפשרי. אוטובוסים לא היו אופציה מבחינתנו, כי היעדים מרוחקים ולא נוחים להגעה בתחבורה ציבורית ולכן לא הייתה לנו ברירה אלא לשקול קניית רכב נוסף.

רכב יד שנייה היה סיפור שהסתבר ככאב ראש אחד גדול – סך הכול ראיתי שלושה רכבים וכל אחד מהם היה פגום בצורה סו או אחרת, בנוסף כל המסמכים והמסים שהתלוו בקניית רכב ישן, והבדיקות במוסכים מוסמכים רק הוציאו עוד יותר את החשק לקנות רכב יד שנייה. בלית ברירה פנינו לפתרון של רכב חדש, אך הוצאה זו הייתה גדולה והיה נראה לנו שלא כדאי לקנות רכב חדש בשביל תקופות קצרות במהלך השנה. כמו כן ההוצאות החודשיות של הביטוחים השונים גם כן נראו לנו הוצאה מיותרת.

לכן החלטנו על פתרון לא שגרתי. פתרון שבהתחלה היה נראה לנו קצת יקר ולא מתאים לאנשים רגילים כמונו, אך עד מהרה הסתבר שזהו הפתרון המתאים לנו ביותר. פתרון זה היה חברת השכרת רכב בארץ בתקופות בהן אני נסעתי לנסיעות עסקיות ברחבי הארץ, ואפילו בימים בהם הייתי עסוק בסידורים מיוחדים עבור הבית והמשפחה. חברות השכרת רכב בישראל הציעה לנו רכב נוסף נקי אשר מתוחזק באופן קבוע באופן שוטף כל השנה. חברת ההשכרה דאגה לביטוחים השונים שצריך מבלי תוספת תשלום, ותמיד דאגה לתת לי כל רכב שביקשתי, אף פעם לא נתקלתי בסירוב לגבי סוג הרכב שביקשתי. כאשר עשיתי נסיעות ארוכות מחוץ לעיר חברת ההשכרה סיפקה עבורי רכב נוח ובטיחותי המותאם לנסיעות כאלו. מצד שני כאשר הייתי צריך רכב לנסיעות קצרות ועירוניות חברת ההשכרה  סיפקה עבורי רכב קטן וחסכוני בדלק. בזכות הסידור המבריק הזה המשכנו את השגרה שלנו כרגיל גם בתקופות בהם אני הייתי לחוץ מאוד בעבודה ונאלצתי להיות על הכבישים חלק ניכר מהזמן.

כל כך מרוצים היינו משירותיהן של חברות השכרת רכב בישראל, שגם פנינו אליהם באותו הקיץ כאשר החלטנו לנפוש בצפון. חברת השכרת רכב בארץ שוב סיפקה לנו רכב נוח בטיחותי ונקי למשך שבוע ימים בהם נסענו כל המשפחה לרמות שבצפון. חברת ההשכרה גם במקרה הזה לא אכזבה אותנו וטיפלה בכל המסמכים הנחוצים והביטוחים השונים.

בסיום החופשה המשכנו את השגרה היומיות שלנו עם רכב אחד ובתקופות בהן היינו צריכים רכב נוסף פנינו לחברת השכרת רכב בארץ ומיד נענינו. נציגי חברת ההשכרה תמיד נתנו לי שירות אדיב, אכפתי ומסור. ההוצאה הכספית הכרוכה בנושא של השכרת רכב בישראל, לטווח ארוך הוכיחה עצמה כמשתלמת, בוודאי שאם לוקחים בחשבון את התמורה שמקבלים.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
כלי רכב - השכרת רכב
תאריך: 26/6/2011
תגיות:   השכרת רכב בישראל    השכרת רכב בארץ   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום כלי רכב - השכרת רכב

השכרת רכב: זוגיות, נוחות ועסקים / אביב יועצים
כל משפחה בעלת רכב משפחתי אחד יודעת עד כמה הצורך לחלוק את אותו רכב משפחתי בתקופות מסוימות בין שני אנשים, יכול להוות מטרד עבור המשפחה כולה. אולי בגלל זה יש חברות השכרת רכב בארץ.
השכרת רכב: עולים לצפון / אביב יועצים
כיצד להוציא את המקסימום מחופשה בת שבוע בצפון? הרבה יותר משתלם וכדאי לפנות לחברת השכרת רכב בארץ ולשכור ממנה רכב שיתאים לטיול שאתם עומדים לעשות.
השכרת רכב: חופשה או עסקים? / אביב יועצים
שכירת רכב בישראל היא בעלת יתרונות רבים שבמאמר זה נדון בחלקם. חברת השכרת רכב בארץ היא חברה המתמחה במתן רכבים לאנשים המעוניינים ליהנות מנסיעה בטוחה ברכב נקי ומרווח.
השכרת רכב: חופשת שחרור / אביב יועצים
יתרון נוסף של השימוש בשירותים של חברת השכרת רכב בארץ הוא שידענו שאנחנו בידיים טובות לאורך כל הנסיעה. כיוון שהרכב השכור היה כל כך בטיחותי, אפילו בכבישים המפותלים הנסיעה הייתה חלקה והרגשנו בטוחים.
השכרת רכב: מפונקים, נמאסתם! / אביב יועצים
יוצאים לנופש? אני ממליץ בחום להשאיר את הטרנטה בבית, ולפנות לחברת השכרת רכב בארץ שתוכל להעניק לכם רכב מפנק, בטיחותי ונקי.
השכרת רכב: בואו נעשה עסק / אביב יועצים
בתקופות שבהן אתה צריך רכב שיהיה צמוד אליך גם לנסיעות קצרות עירוניות וגם לנסיעות ארוכות יותר הרחק מהמשרד. מדוע שלא תפנה אל חברת השכרת רכב בארץ?
השכרת רכב בארץ: עצות וטיפים לאירוח תייר מחו"ל / אביב יועצים
השכרת רכב בארץ מציעה אפשרויות רבות וטובה לכל מי שרוצה לתור את הארץ לאורכה ולרוחבה, בלי להיות תלוי בחסדיה של התחבורה הציבורית, שכידוע אינה במיטבה בארצנו הקטנטונת.
השכרת רכב בישראל: האם משתלם להיות בעלי רכב? / אביב יועצים
מחירי הדלק ההולכים ועולים יותר ויותר והמשבר הכלכלי האחרון, במיוחד זה בשוק הנפט והדלק אילץ אנשים לוותר על הרכב הפרטי ולבחור באפשרות של השכרת רכב בארץ במקום קנייה של רכב.
השכרת רכב בישראל: זמן שווה כסף, ולהיפך / אביב יועצים
השימוש המוגבר בשירותים של חברות של השכרת רכב בארץ, הינו דוגמא מצוינת לשירות שמטרתו להקל על חיינו, לחסוך זמן, ולהפוך את היום יום לנוח יותר ומתוח פחות.
השכרת רכב בישראל לרגל אירועים מיוחדים / אביב יועצים
השכרת רכב בארץ היא פיתרון אידיאלי לכול אותן משפחות שרוצות לנפוש ליום או יומיים לכבוד חג העצמאות או כל חג אחר. במקום לקחת את הרכב המשפחתי ולנסוע איתו למרחקים גדולים, עשו בחכמה ופנו לחברת השכרת רכב.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים