מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

איטום מרפסת

איטום מרפסת בעת שיפוץ

/ ענת דורי

איטום מרפסת בעת שיפוץ

לאחר שהתקבלה ההחלטה לשפץ את הבית, נקבעה תוכנית, חושבו הוצאות, ונמצא אדם שיבצע את העבודות הדרושות, חשוב להכליל בתוך השיפוץ גם את המרפסת האהובה. איטום מרפסת בעת שיפוץ ישמור עליה מפני כניסה של נוזלים שונים, אבק ואדי מים. בנוסף לכך, פעולת האיטום תשמור גם על החלק הזה בבית לשנים הבאות, תמנע הוצאות כלכליות עתידיות ותספק אין ספור שעות נפלאות של שלווה ורגיעה.

איטום מרפסת בעת שיפוץ – האם זה כדאי?

כמו שאנשים דואגים לפנים ביתם ומגנים עליו בפני מזג אויר קשה ומשקעים, כך גם ראוי לדאוג לחלק היחיד בביתם שמספק שעות פרטיות עם האוויר הפתוח והשמש. בתוך הבית המרפסת משמשת באופן מסוים חצי חדר, או יותר נכון לומר חדר פתוח, בהסתכלות של איטום חצי חדר שווה לחצי איטום, ולכן דווקא כשמדובר על מרפסות חשוב לדאוג לאיטום המתאים. בתקופת השיפוצים הבית חשוף להרבה לכלוך וחומרי בנייה ולכן דווקא בתקופה הזו חשוב לאטום את המרפסת בצורה המתאימה. אך, מעבר לסיבות הקודמות אם כבר טורחים ומשקיעים בשיפוץ חשוב לדאוג לשימור העבודה, כך או כך פעולת איטום מרפסת הבית תספק בעתיד איכות חיים מרובה.

איטום מרפסת - מהם החומרים הדרושים?

כשפונים לאיטום המרפסת הביתית, ניתן לראות שקיימים מספר מוצרים המיועדים למטרה זו:

יריעות – לאיטום גג המרפסת (במידה והוא חשוף) ניתן להשתמש ביריעות ביטומניות, יריעות אלו מספקות איטום ברמה גבוהה, הן בנויות לעמוד בתנאי מזג אוויר משתנים, ועמידות לאורך זמן.

משחות ביטומניות –משחות ביטומניות אלו משחות אשר מיועדות ליישום במריחה או בהתזה, ניתן למצוא משחות ביטומניות על בסיס מים או חומרים מדללים להשגת התוצאה האופטימלית במרפסת הרצויה. איטום מרפסת באמצעות משחות אלו ימנע כניסת נוזלים ואדי מים, ומיועד לאיטום קירות המרפסת ופניה. היתרונות בשימוש במשחות אלו הם הצמדות מושלמת למשטח שעליו הן מושמות, עמידות במים, ויצירת משטח איטום חזק וגמיש.

משחות אקריליות – איטום מרפסות באמצעות משחות אקריליות יביא לתוצאת האיטום והציפוי הרצויה, את המשחות ניתן למצוא בצבע לבן או צבעוני וליישם בהתזה או במריחה.

ענת דורי
מנהלת רכש בחברת פזקר, מקבוצת פז, החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום ובידוד לשוק הבנייה והתשתית.
מנהלת רכש בחברת פזקר, מקבוצת פז, החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום ובידוד לשוק הבנייה והתשתית.
פזקר
עיות והמצוינות. ערכים אלה, שמלווים את החברה לאורך כל השנים, באים לידי ביטוי במגוון הפתרונות הרחב שמציעה החברה ללקוחותיה, בחתירה חסרת פשרות לאיכות הגבוהה ביותר ובתודעת שירות המציבה את הלקוח במרכז.
ת.ד 2030 אלון תבור מיקוד 18000
אלון התבור
04-6423111
04-6521255
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 22/6/2011
תגיות:   איטום גגות    איטום קירות    חומרי איטום    מוצרי איטום    מוצרי בידוד    זיפות    זיפות גגותץ    איטום מרפסות    איטום קירות    איטום מרפסת    איטום גג    איטום קיר    איטום אמבטיה    איטום אמבטיות    איטום מרתפים    יריעות איטום    יריעות ביטומניות       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים