מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קידום אתרים חינמי בגוגל

קידום אתרים חינמי בגוגל

/ אבי קולמן

כיום קיימים מספר רב  של אתרים אשר מתחרים תמידית   ביניהם  על מקום רלוונטי בתוצאות החיפוש של גוגל,כיום הדרכים לקידום אתר שהוא  חוקי  ולא אמור לגרום  לאתר זה או אחר להענש על ידי מנוע החיפוש גוגל הוא  לוו דווקא פרסום בפורמים למיניהם  אומנם אפשר להעלות קישורים אך קישור זה תוך יום נעלם ממקום אקטואלי ועובר למקום שאינו נחשב כמקום חזק מבחינת מנוע החיפוש של גוגל .

הצעדים שניתן כיום לנקוט על מנת להעלות את אתרכם למיקום טוב במנוע גוגל -

פרסום מאמרים באמצות לוח אולפרי-

מאז ומתמיד מאמרים אשר מפורסמים  מפרסמו מקבל קרדיט גבוהה  מגוגל ,כדאי לבדוק שבאתר שבו המאמר מפורסם ניתן לפתוח שם עמוד בעברית  כמו בלוח אולפרי הדבר מוסיף רבות לקידום המאמר ולתוצאות טובות יותר במיקומו לדוגמא-

http://www.allfree.co.il/home.yecms/טיפים_מאמרים

על מנת לקבל תנועה טובה למאמר שהחלטתם לפרסמו רצוי לא להגזים במספר הקישורים שבו המקובל כיום הוא עד 3 קישורים מתוך טקסט המאמר ולכתוב תקציר +כותרת המכילה את תמצית המאמר לדוגמא אם החלטתם לפרסם מאמר בתחום יד שניה,רצוי שגם בכותרת וגם בתקציר יופיעו מילים אלו כמובן שבכול הקשור למאמר על המאמר להיות כתוב לאדם ולא מתוך כוונה לקידום , uעל כך התייצעתי רבות והמסקנה שאני הגעתי שבכול הקשור לתוצאה טובה בגוגל עלינו להתייחס עליו כאילו הוא בנאדם שאנו מנסים לתקשר איתו מאמר צפוף מידי או לא רלוונטי יבריח אותו ועוד .

פרסום קישור  באמצעות אינדקס אתרים-

באינטרנט קיימים מספר רב של אתרים אשר מאפשרים להעלות קישורים מהם בחינם אתרים אלו נקראים אינדקס אתרים,שימשון המובלים כיום הם

אינדקס UZIT ועוד הדרך הטובה ביותר בפרסום קישור מתוך אינדקס הוא לוודא שאתם מקבלים מתוך עמוד קבוע  ושמיקום הקישור אינו משתנה ,המבנה שאני ממליץ הוא כמובן מבנה של לוח אולפרי ,ואינדקס UZIT לדוגמא-

http://www.allfree.co.il/home.yecms/שימושון.

פרסום קישור מתוך עמוד של אתר -

כאשר מחליטים על שיתוף עם אתר כלשהוא  מומלץ לקבל קישור מתוך ביטוי ומאתר רלוונטי בתחום שאותו אתם מקדמים על הקישור להראות כך לדוגמא -

פרסום מאמרים

הדרך ליצירת שיתוף עם אתר מתחילה  לרוב  באמצעות  מלוי טופס יצירת קשר

חפשו אתר אשר עובד בתחום שהיתו אתם מעונינים לשתף פעולה ,לחצו על כפתור יצירת קשר ,מלאו את פרטיכם וזה הזמן  להתחיל לחשוב על איזו הצעה תציעו במידה ויחזרו אליכם .

יוגדש שכול מה שכתוב במאמר  זה לא יבוא במקום הדרכה ,דעה,יעוץ מקצועי ואין להתסתמך על הנאמר לביצוע פעולה כולשהי.

אבי קולמן
כותב תכנים לאתר דרושים,יד שניה,רכב,דירות
כותב תכנים לאתר דרושים,יד שניה,רכב,דירות
אולפרי
אתר לוחות לפרסום מודעות חינם דרושים,יד שניה,רכב,נכסים
תל אביב
קישור לאתר
אינטרנט - קידום אתרים
תאריך: 21/6/2011
תגיות:   קידום אתרים    פרסום מאמרים חינם   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים / מרטין בוקסדורף
בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת
קידום אתרים בישראל וקידום אתרים בחו"ל - הבדלים עיקריים / עמי חורי
קידום אתרים באינטרנט הינה עבודה לא פשוטה, עבור מקדמי אתרים רבים בארץ ובחו"ל נדרשת עבודה מאומצת על מנת לקדם אתר ולהגיע לחשיפה מקסימלית בתוצאותיהם של מנועי החיפוש תחת הביטויים הרצויים.
קידום אתרים חינמי בגוגל / אבי קולמן
קידום אתרים בשלושה צעדים חינמיים הכוללים פרסום מאמרים,פרסום קישורים,החלפת קישורים
קידום בגוגל: הכרח מודרני / אביב יועצים
מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה.
קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון / אביב יועצים
בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל.
קידום בגוגל ותורת המשחקים / אביב יועצים
נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל
קידום בגוגל: מה מתאים למה? / אביב יועצים
הטכניקות השונות שבהן נעשה שימוש לצורכי קידום בגוגל הינן בעלות רמות יעילות שונות. אחד הדברים שקובעים את רמת היעילות של הטכניקות השונות היא ההתאמה שלהן לאתר המקודם מצד אחד ולמטרות הקידום מצד שני.
קידום בגוגל: מצא את המטמון / אביב יועצים
כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!".
קידום בגוגל: חפשו אותי / אביב יועצים
ישנם מספר רעיונות בסיסיים אשר אם תשכילו להפנים אותם- תוכלו להבין את הרעיון הכללי של קידום בגוגל. נתמקד כעת בשניים מהם: מנועי חיפוש ואסטרטגיות להוצאת קישוריות (לינקים).
קידום אתרים באמצעות פורומים / קרן כהן
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצוין לשיווק וקידום אתרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים