מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תקנות מיסוי מקרקעין

תקנות מיסוי מקרקעין

/ LoadSEO SEO

למה צריך תקנות מיסוי מקרקעין ?

בכל עסקת מקרקעין מחויבים הצדדים לשלם מיסים למדינה. אך למרות שהחוק נאכף מאות פעמים בכל יום ברחבי הארץ, אין הרבה אזרחים אשר מכירים את הנושא של תקנות מיסוי מקרקעין לעומקן. באופן כללי, מטרת החוק היא לאפשר למדינה לקבל נתח מכל עסקה בה נכס כלשהו השתבח ונמכר. תקנות מיסוי מקרקעין ומס שבח חל על עסקאות מקרקעין ונדלן מכל הסוגים, ולכן כל אחד מאיתנו נתקל בנושא הזה פעמים רבות. העניין הוא שמורכבות החוק הפכה את התחום הזה לנחלתם של עורכי דין מקצועיים בלבד.

גם אם ננסה לרדת לעומקן של תקנות מיסוי מקרקעין בנושא מס שבח לא נבין עד תום את כל הפרטים הקטנים, הסעיפים הספציפיים ואפילו הפטורים וההקלות. מצב זה הביא לכך שאזרחים מצד אחד חוששים להיכנס לנושא של מכירת מקרקעין, ומצד שני אינם יודעים, לעיתים, כי יש הקלות אשר חלות עליהם ומונעות מהם לשלם לשווא. בנושא הזה מצטרף הצורך בשירות עורך דין מקרקעין לבירורים בנושא מס שבח הנוספים לחוקי מס אחרים, אשר אינם בהירים לרובנו.

חוק מיסוי מקרקעין מס שבח? תהליך חיובי לאזרחים

כשם שלא נבחר לייצג את עצמנו במשפט חשוב באופן עצמאי ונערב עורך דין מקצועי במהרה, כך גם אין לשלול נוכחות של עורך דין מקרקעין במקרה עיסוק בשוק הנדל"ן. בסופו של דבר, התהליך העומד מאחורי התקנות במיסוי מקרקעין מס שבח ורכישה הוא תהליך שקיים במדינות דמוקרטיות מערביות כבר שנים רבות. המשמעות של זה היא, שהמדינה יודעת כיצד להפעיל את חוק מיסוי מקרקעין מס שבח וגם את מיסוי מקרקעין מס רכישה, על מנת שהאזרחים יוכלו לשתף פעולה בצורה הוגנת. ניסיונות להימנע מתשלומי מס לרוב נגמרים בצורה רעה, ומביאים לכך שההוצאה הכספית הופכת אפילו גדולה יותר. אנשים רבים מתפלאים לגלות, כי הליכה בתלם ותשלום המס באופן רציף מעניקים להם הטבות רבות, ובטווח הארוך אפילו משתלמים להם גם בתחומים אחרים. כמובן, שגם במקרה זה וגם במקרים אחרים, זהו אינו תמיד המצב, אך מעורבות של עורך דין בשלבי הדיון הראשונים יכולה למנוע את עוגמת הנפש.

מחפשים קרקע יציבה? הגעתם למשרד הנכון!

בחירה במשרד עורכי דין טוב היא הצעד הראשון בדרך להצלחה וחיסכון כלכלי. במשרד רות אלדן-אורנשטיין ימנעו מכם בזבוז זמן ומשאבים מיותרים, ויעניקו לכם כבר מרגע הפנייה הראשון את מלוא תשומת הלב. היכרות וניסיון של שנים עם סעיפי חוק המיסוי וכל העומד מאחורי תקנות מיסוי מקרקעין מס שבח, מס רכישה וכל חוקי המקרקעין האחרים, יבטיחו כי הנכס הבא שלכם יעמוד על קרקע יציבה – ואתם תהיו מרוצים.

LoadSEO SEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
הגת 1/7
עומר
08-6466820
08-6466823
קישור לאתר
מיסים - מיסוי מקרקעין
תאריך: 21/6/2011
תגיות:   תקנות מיסוי מקרקעין    מיסוי מקרקעין    חוק מיסוי מקרקעין    עורך דין מקרקעין    מיסוי מקרקעין מס שבח   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מיסים - מיסוי מקרקעין

תקנות מיסוי מקרקעין / LoadSEO SEO
תקנות מיסוי מקרקעין מס שבח הפכו את חוק מיסוי מקרקעין לנחלת שירותי עורך דין מקרקעין מקצועי. הכיצד נבין את התקנות? בעזרת עורכת הדין רות אלדן-אורנשטיין...
חוק מיסוי מקרקעין שבח ורכישה / LoadSEO SEO
חל עליכם חוק מיסוי מקרקעין שבח ורכישה, עורך דין מקרקעין רות אלדן מאחוריכם. קבלת דירה במתנה מקרוב משפחה, או מחבר אינה מזכה אתכם מפטור בתשלום המיסים, ל...
הסכם למכירת דירה / ירון כהן
הסכם למכירת דירה הוא החוזה המסכם והחותם עסקת מכירה המבוצעת בין הקונה ובין הקבלן או בעל דירה שהוא האדם המוכר את הנכס. בעת החתימה על הסכם למכירת דירה, מצהירים הצדדים
שמאי מקרקעין נגדי להיטל השבחה בגין הקלות / בועז וכולדר
שמאי מקרקעין נגדי להיטל השבחה בגין הקלות לאחרונה, נוטים האדריכלים להציע לבעלי הזכויות שיפורים תכנונים, שלדעתם מוסיפים לייחודו של בית המגורים כגון:
זכאים למס רכישה? / מירי כהן
מתיישבים שבנו את ביתם בהרחבות קיבוצים ומושבים זכאים להחזר בגין מס רכישה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים