מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סריקת מפות

סריקת מסמכים - סריקת מפות – סריקת שרטוטים, איך עושים זאת?

/ יוחאי ר

סריקת מסמכים - סריקת מפות – סריקת שרטוטים, איך עושים זאת?

 

מה אתה עושה כשאתה צריך ליצור לך עותק של מפות ושרטוטים?

מה אתה עושה לאחר שסיימת להשתמש במפות ושרטוטים שקיבלת בגודל A0, ואין לך את קבצי המקור שלהם, רק את הנייר עצמו?

 

הפתרון המודרני הוא סריקת מפות ושרטוטים בסורק גדול ושמירת הקבצים למחשב. אם אתה עסק או ארגון שעושה שימוש במפות ושרטוטים כדרך קבע, ומן הסתם יש לך אמצעי ייצור של קבצים כאלה, אתה בטח מעוניין ליצור לעצמך קבצים ממוחשבים שלהם.

 

אם יש לך מפות מקור או שרטוטי מקור (נייר) חשוב שתיצור מהם עותק דיגיטלי. חשוב שתסרוק אותם ותאכסן אותם בארכיון דיגיטלי.

 

סריקת שרטוטים מאפשרת לך לרכז את המידע הנמצא בגלילים רבים של שרטוטי נייר, על גבי המחשב שלך. סריקת מפות מאפשרת לך ליצור ארכיון דיגיטלי שיאכסן את מפות הנייר (שאין להם קבצי מקור) של הארגון באופן ממוחשב וזמין.

מפות ושרטוטים שמצויים ברשותך, ללא קבצי המקור שלהם (או שקבצי המקור נפגמו) רצוי שיעברו סריקה ויאוכסנו בארכיון הדיגיטלי של הארגון.

 

ומה החסרונות בכך שאין לארגון ארכיון דיגיטלי המכיל מפות ושרטוטים?

 

ראשית, אין גיבוי. אם חלילה תהיה שריפה, פריצה, גניבה, הצפה או כל מפגע אחר שבו המפות או השרטוטים יינזקו, אין לך גיבוי לשרטוטים ולמפות הללו (בהנחה שאין ברשותך את קבצי המקור).

 

שנית, אם הארגון מחזיק כמות גדולה של מפות ושרטוטים, הוא משלם כסף רב על שטח האכסון. סריקת מפות וסריקת שרטוטים תאפשר לארגון לרכז את המידע הזה במחשב.

זה לא אומר שאת מסמכי המקור זורקים חלילה, אבל מפות ושרטוטים שאינם נדרשים למשימות היומיומיות יכולים להיות מאוכסנים במקום מוגן ומרוחק ואת קבצי המידע שלהם שומרים בארכיון אלקטרוני זמין לשליפה מהירה.

 

ודבר נוסף, אחת התכונות של נייר היא בלאי. מסמכים ושרטוטים מאבדים משנה לשנה את צבע המקור שלהם. גם הדיו שמוטבע עליהם דוהה ומשנה את צורתו המקורית.

אם נצרף את בלאי הנייר ודהיית הצבע נקבל שינויים בתכני מסמך המקור. כשמדובר במפות או שרטוטים לשינויים כאלה יש חשיבות עצומה.

 

סריקת מפות וסריקת שרטוטים ושילובם במחשב בתוכנת ניהול מסמכים או במערכת ארכיון דיגיטלי חכם, מאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות.

גישה וזמינות מיידית לשליפת המידע, אפשרויות גיבוי ושמירה על המידע הזה, חסכון בשטחי אכסון יקרים, והגנה על מסמכי המקור מפגעי הזמן.

כן, והיא גם ירוקה ושומרת על איכות הסביבה.

סריקה של מפות וסריקה של שרטוטים כבר אינה פריבילגיה, היא צורך מוחשי ואמיתי.

 

הכותב הוא מנהל האתרים:

דוקיומנטס (Documents) – ניהול מסמכים, סריקת מסמכים, שירותי סריקה, ארכיון דיגיטלי.  http://www.documents.co.il

פרינטרס (Printers) – הצעת מחיר בקליק למדפסות, מכונות צילום, מתכלים, תוכנות הדפסה, שירות ותחזוקה.   http://www.printers.org.il

מסמכים (Mismachim) - סריקת מסמכים, משרד ללא נייר, סריקת ארכיון מסמכים.  http://www.mismachim.co.il

יוחאי ר
יזום והפעלת אתרי אינטרנט
סריקת וגריסת מסמכים
סקאנבוק - סריקת וגריסת מסמכים
סקאנבוק מספקת שירותי סריקת מסמכים, קלסרים וספרים. גריסת מסמכים לפתיתים בתקן בטחוני, זיהוי טקסט (OCR), המרת קבצי PDF לוורד ואקסל.
-
כפר סבא
0545880060
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - מיחשוב ארגוני
תאריך: 16/6/2011
תגיות:   ניהול מסמכים    סריקת מסמכים    סורק    ציוד סריקה    סריקה ממוחשבת    סריקה     OCR    OMR    ICR     ארכיון אלקטרוני    ארכיון דיגיטלי    לשכות סריקה    שירותי סריקה    סורקים    אחזור מסמכים    שחזור מסמכים    גניזת מסמכים        ארכיב    ארכיון    מיקרופילם    שירותי ארכיב    גניזה    שירותי גניזה    מסמכים    שמירת מסמכים    שירותים למשרד    ניירת    סריקת תמונות    סריקת מיקרופילם    סריקת מיקרופיש    סריקת נגטיבים       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - מיחשוב ארגוני

סריקת מסמכים - לעסקים קטנים ולארגונים גדולים / יוחאי ר
סריקת מסמכים לארכיון דיגיטלי הפכה בשנים האחרונות מפעולה השמורה לעסקים בודדים לתופעה גורפת המבוצעת בעסקים וארגונים רבים. כל עסק, קטן כגדול מכירים בחשיבות של חיסכון בזמן ובמקום להצלחת העסק.
סריקת מסמכים - באיזה ציוד כדאי להשתמש ? / יוחאי ר
כדי לסרוק מסמכים אתה לא צריך יותר מאשר סורק שולחני פשוט ובסיסי. כמובן שאיכות הסריקה וקצב הסריקה יהיו בהתאם לאיכות הסורק בו תשתמש, אבל באופן עקרוני כל אחד יכול לסרוק מסמכים.
סריקת מסמכים - איך בוחרים סורק מסמכים טוב / יוחאי ר
המשרד שלך מלא במסמכים. הררי מסמכים בכל פינה. קלסרים מוצבים בכל מדף פנוי ונראה שהגעת למיצוי הקיבולת של המשרד שלך לצורך אחסון המסמכים.
סריקת מסמכים - איך סורקים מסמכים בפורמט רחב / יוחאי ר
אם הזדמן לכם להגיע ללשכת שירות או למכון העתקות כדי להזמין שרטוטים אדריכליים, מפות או פוסטרים. לבטח ראיתם את המכשור הגדול המתאים לצילום והדפסת מסמכים בפורמט רחב.
סריקת מסמכים - למה חשוב לבקש הצעת מחיר? / יוחאי ר
הגישה העולמית להקטין את כמות הנייר המתבזבז בהליכים מסוימים הולכת וצוברת תאוצה גם בארץ. במקום להדפיס או לצלם מסמכים מכל סוג, סורקים את המסמכים ושומרים במחשב.
סריקת מסמכים – מי שלא סורק מסמכים, טועה! / יוחאי ר
סורק המסמכים הראשון הומצא בארה"ב בשנת 1957 ומאז ועד היום שופרה טכנולוגיית הסריקה בקצב מדהים.
סריקת מסמכים - סריקת מפות – סריקת שרטוטים, איך עושים זאת? / יוחאי ר
מה אתה עושה כשאתה צריך ליצור לך עותק של מפות ושרטוטים? מה אתה עושה לאחר שסיימת להשתמש במפות ושרטוטים שקיבלת בגודל A0, ואין לך את קבצי המקור שלהם, רק את הנייר עצמו?
ניהול מסמכים – איך עושים זאת בקלות ובמהירות? / יוחאי ר
בהנחה שהפנמת כבר את הצורך במעבר ניהול הידע של הארגון שלך לארכיון דיגיטלי והחלטת שאתה צריך פתרון לניהול מסמכים, אתה צריך לחשוב על אפיון המערכת הרצויה בהתחשב במספר פרמטרים כגון: שיתוף מסמכים...
ארכיון דיגיטלי – הדרך החכמה לניהול המסמכים שלכם / יוחאי ר
סריקת מסמכים והסבת מנגנון הנייר למערכת ארכיון דיגיטלי נמצאת בתאוצה בשנים האחרונות ומשרדים רבים מצטרפים מידי יום לארגוני הענק שכבר ביצעו הסבה מלאה למערכות לניהול משרד ללא נייר.
סריקת מסמכים – איך בוחרים שירותי סריקה באתר הלקוח? / יוחאי ר
כשאתם מחפשים שירותי סריקת מסמכים ליצירת ארכיב דיגיטלי (ארכיון מסמכים ממוחשב / ארכיון אלקטרוני), מומלץ להיצמד למתכונת הבאה:
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים