מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פעילויות בבצק סוכר

פעילויות בבצק סוכר

/ לילך כהן

פעילויות בבצק סוכר

 

לא תמיד אנו מקבלים הזדמנות לראות עד כמה אנו מקוריים ויצירתיים, ולכן ברגע שמגיעה הזדמנות שכזו צריך לקחת אותה בשתי ידיים. אם כבר לוקחים משהו בשתי ידיים, מדוע לא לקחת בצק סוכר ולהתחיל לעצב אותו בהתאם לכל רעיון שעולה לכם בראש.

 

 בכדי לקבל רעיונות ובכדי לדעת לעצב בצורה טובה יותר נערכות פעילויות בבצק סוכר, ואלו המשתתפים בהן לומדים לא מעט דברים תוך כדי הנאה עצומה מכל רגע.

 

כבר לאחר מספר דקות של השתתפות באחת מאותן פעילויות בבצק סוכר המועברות במקצועיות ובחן רב, ניתן לראות כיצד גם מי שלא נגע בבצק כזה מעולם, מתחיל ליצור דמויות ופריטים ברמות מכובדות ביותר.

 תוך כדי צחוק והנאה גדולים הופכים המשתתפים בפעילות למעצבים המציגים לעיני כולם את הפרחים, הכוכבים, או כל פריט ודמות אחרת שיצרו מבצק הסוכר המלהיב, ומתווכחים על דרך ההומור לגבי הצלחתו של כל אחד מהמשתתפים במשימת העיצוב והיצירה.

 

מדובר בחוויה מרתקת שלעתים קשה להעלות על הדעת עד כמה היא משחררת ומהנה. כל אחד בכל גיל ומכל רקע יכול ליהנות מאוד כשהוא משתתף באחת מאותן פעילויות בבצק סוכר ורואה כיצד הוא מצליח להגיע לתוצאות מרתקות.

 

 בצק סוכר הוא חומר מהנה כל כך שפשוט מחכה שמישהו יתחיל ללוש אותו ולעצב ממנו דברים מקוריים ומרשימים, וכל מי שמשתתף בפעילות הקשורה לבצק זה רואה זאת תוך שניות ומתחיל לעצב בסיועו של מדריך הפעילות.

 

אור ארדלי בנו  -  Piece Of Cake

עוגות מעוצבות וסדנאות בבצק סוכר

[email protected]

לפרטים נוספים - 052-2808007

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
תכלס
אוכל ומתכונים - בישול ואפיה
תאריך: 16/6/2011
תגיות:   עוגות מעוצבות לאירועים     סדנא בבצק סוכר    סדנאות בבצק סוכר    הפעלות בבצק סוכר פעילויות בבצק סוכר   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אוכל ומתכונים - בישול ואפיה

פעילויות בבצק סוכר / לילך כהן
לא תמיד אנו מקבלים הזדמנות לראות עד כמה אנו מקוריים ויצירתיים, ולכן ברגע שמגיעה הזדמנות שכזו צריך לקחת אותה בשתי ידיים. אם כבר לוקחים משהו בשתי ידיים, מדוע לא לקחת בצק סוכר
סדנאות עוגות מעוצבות / לילך כהן
כמעט כל מי שמביט בעוגות מעוצבות מתרשם בצורה עמוקה מיכולתו ומכישרונו של מי שעיצב אותן. לא אחת אנו יכולים לשמוע גם חלק ממשתפי מסיבת יום הולדת או אירוע אחר אומרים "הלוואי ואני הייתי יכול לעשות עוגה כזאת"
סדנא בבצק סוכר / לילך כהן
לא מעט אנשים עורכים אירועים בסדרי גודל שונים בביתם או במקומות סולידיים אחרים, והם מחפשים דרך להעשיר את האירוע בצורה מקורית ומיוחדת.
הפעלות בבצק סוכר / לילך כהן
תקים לעבוד איתו ולנסות ליצור ממנו מגוון דמויות משעשעות ומיוחדות, הוא בצק סוכר. בלא מעט מקומות ואירועים אנו רואים כיצד מי שמעוניין לשדרג את החוויה של המשתתפים נעזר ברעיון המצוין של הפעלות בבצק סוכר.
סדנאות בבצק סוכר / לילך כהן
מי שראה כיצד נהנים אלו המשתתפים במגוון של סדנאות בבצק סוכר מבין עד כמה ניתן להשתגע בצורה חיובית עם גוש בצק מרתק בין כפות הידיים.
הפעלה בבצק סוכר / לילך כהן
יש חוויות שאי אפשר לשכוח אותן. אנו תמיד מחפשים דברים מעניינים לעשות או דברים כאלו שיתאימו לאירועים מסוימים, ולכן אנו בודקים אפשרויות שונות ומגוונות להפעלות מרתקות.
שף / אורי פנג
מידע על העולם הקולינארי ותחום הבישול
ספרי בישול ומתכונים: מאפיסיוס עד המתכון הסודי של אבא / רענן רוגל
מה שנחשב לספר הבישול הראשון שיצא אי פעם, אם כי התנ"ך רצוף במתכונים (ולכך נתייחס בפעם אחרת), הוא אוסף מתכוני בישול מרומא הקדומה, שהוכתר בשם אפיסיוס (Apicius) על שמו ולזכרו של מי שהיה חובב החיים הטובים
עוגת יום הולדת מדהימה במחיר מצחיק / נעמי ברנשטיין
איזה ילד/ילדה אינם חולמים על עוגת יום הולדת מרהיבה אך לא תמיד אנו אוצים להשקיע מאות שקלים בפרוייקט-תמונות אכילות לעוגה הינן תמונות שניתן לאכול אותן.הלהיט החדש להכנת עוגות מרהיבות ואפילו זולות הזוכות ל
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים