מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הפעלות בצק סוכר

הפעלות בבצק סוכר

/ לילך כהן

הפעלות בבצק סוכר

 

אחד החומרים המרתקים לעבוד איתו ולנסות ליצור ממנו מגוון דמויות משעשעות ומיוחדות, הוא בצק סוכר. בלא מעט מקומות ואירועים אנו רואים כיצד מי שמעוניין לשדרג את החוויה של המשתתפים נעזר ברעיון המצוין של הפעלות בבצק סוכר.

 

מדובר במהלך בטוח שבו יהיה קשה מאוד למצוא מישהו שלא ייהנה ולא יתחיל "להשתגע" עם הבצק המתוק והכיפי הזה עד שיצליח ליצור לעצמו דמות מצחיקה או פריט שבלתי ניתן ליצור אותו מחומר אחר.

 

זה תמיד מהנה לראות כיצד הפעלות מסוימות יכולות למשוך משתתפים מכל גיל. כיום הרבה יותר אנשים אינם מרגישים לא נעים או חלילה מתביישים והם מחפשים לעצמם פעילויות שונות בכדי למלא את הזמן הפנוי שלהם, בכדי לחגוג כמו שצריך, או בכדי לבחון את עצמם ולראות האם חבוי בהם אומן נסתר.

 

 לכן אנו רואים כי הפעלות בבצק סוכר הן כאלו שבהן ניתן למצוא מגוון רחב של משתתפים בגילאים שונים.

 

החל מזאטוטים חמודים שהופכים את בצק הסוכר לדמויות מעולם הילדות, ועד לבני גיל הזהב שנהנים ללוש את החומר המתוק שבידיהם בכדי ליצור דבר שמזכיר להם משהו טוב, אנו רואים כיצד ההנאה היא חלק משמעותי באותן הפעלות בבצק סוכר.

 

 כל מי שמחפש דרך ליהנות או לספק את חדוות היצירה שלו בכל גיל, יודע כי בצק סוכר הוא דבר שיכול להעניק הנאה עצומה שאותה ירצה לחוות שוב ושוב.

 

אור ארדלי בנו  -  Piece Of Cake

עוגות מעוצבות וסדנאות בבצק סוכר

[email protected]

לפרטים נוספים - 052-2808007

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
אוכל ומתכונים - בישול ואפיה
תאריך: 16/6/2011
תגיות:   עוגות מעוצבות לאירועים     סדנא בבצק סוכר    סדנאות בבצק סוכר    הפעלות בבצק סוכר פעילויות בבצק סוכר   


פרסומות

בצק סוכר
אתר בתחום הבצק סוכר - פיסול בבצק סוכר, הכנת בצק סוכר, עוגות בצק סוכר ועוד
בצק סוכר
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום אוכל ומתכונים - בישול ואפיה

פעילויות בבצק סוכר / לילך כהן
לא תמיד אנו מקבלים הזדמנות לראות עד כמה אנו מקוריים ויצירתיים, ולכן ברגע שמגיעה הזדמנות שכזו צריך לקחת אותה בשתי ידיים. אם כבר לוקחים משהו בשתי ידיים, מדוע לא לקחת בצק סוכר
סדנאות עוגות מעוצבות / לילך כהן
כמעט כל מי שמביט בעוגות מעוצבות מתרשם בצורה עמוקה מיכולתו ומכישרונו של מי שעיצב אותן. לא אחת אנו יכולים לשמוע גם חלק ממשתפי מסיבת יום הולדת או אירוע אחר אומרים "הלוואי ואני הייתי יכול לעשות עוגה כזאת"
סדנא בבצק סוכר / לילך כהן
לא מעט אנשים עורכים אירועים בסדרי גודל שונים בביתם או במקומות סולידיים אחרים, והם מחפשים דרך להעשיר את האירוע בצורה מקורית ומיוחדת.
הפעלות בבצק סוכר / לילך כהן
תקים לעבוד איתו ולנסות ליצור ממנו מגוון דמויות משעשעות ומיוחדות, הוא בצק סוכר. בלא מעט מקומות ואירועים אנו רואים כיצד מי שמעוניין לשדרג את החוויה של המשתתפים נעזר ברעיון המצוין של הפעלות בבצק סוכר.
סדנאות בבצק סוכר / לילך כהן
מי שראה כיצד נהנים אלו המשתתפים במגוון של סדנאות בבצק סוכר מבין עד כמה ניתן להשתגע בצורה חיובית עם גוש בצק מרתק בין כפות הידיים.
הפעלה בבצק סוכר / לילך כהן
יש חוויות שאי אפשר לשכוח אותן. אנו תמיד מחפשים דברים מעניינים לעשות או דברים כאלו שיתאימו לאירועים מסוימים, ולכן אנו בודקים אפשרויות שונות ומגוונות להפעלות מרתקות.
שף / אורי פנג
מידע על העולם הקולינארי ותחום הבישול
ספרי בישול ומתכונים: מאפיסיוס עד המתכון הסודי של אבא / רענן רוגל
מה שנחשב לספר הבישול הראשון שיצא אי פעם, אם כי התנ"ך רצוף במתכונים (ולכך נתייחס בפעם אחרת), הוא אוסף מתכוני בישול מרומא הקדומה, שהוכתר בשם אפיסיוס (Apicius) על שמו ולזכרו של מי שהיה חובב החיים הטובים
עוגת יום הולדת מדהימה במחיר מצחיק / נעמי ברנשטיין
איזה ילד/ילדה אינם חולמים על עוגת יום הולדת מרהיבה אך לא תמיד אנו אוצים להשקיע מאות שקלים בפרוייקט-תמונות אכילות לעוגה הינן תמונות שניתן לאכול אותן.הלהיט החדש להכנת עוגות מרהיבות ואפילו זולות הזוכות ל
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים