מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קופה ממוחשבת

קופה ממוחשבת עובדת – ניהול מסעדה בכף היד

/ יוסי זנה

קופה ממוחשבת עובדת – ניהול מסעדה בכף היד

המלצרים שוב התבלבלו בין המנות? לקוח לא מרוצה התקשר להתלונן על המשלוח? שכחת לחדש את המלאי במטבח? זה הזמן לייעל את העסק ולרכוש קופה ממוחשבת עובדת מבית כל חברה מכובדת המציעה שירותים אלו.
החברה מפתחת תוכנות שונות לניהול בתי עסק בתחום המסעדנות המרכזות באופן פשוט, יעיל וידידותי את כל המידע הרלוונטי למסעדה, בית הקפה או המזנון.

קופה רושמת עובדת מבית חברה המציעה שירותים אלו רושמות מוצעת במגוון תוכנות, המתאימות לכל עסק או לכל נישה בתחום המסעדנות, החל מתוכנה המנהלת משלוחים; תוכנה לניהול מלאי וכספים; תוכנה לניהול עסק בתחום המזון המהיר; תוכנה לניהול העסק כולו, ועוד, והכול – בהתאמה מלאה לצרכי ואפיון העסק.

שליטה ובקרה מלאה

היתרון העיקרי של קופה ממוחשבת עובדת היא בקרה ושליטה על כל ההיבטים הקשורים בניהול העסק. כמו כן, ישנו סנכרון מלא בין כל הנתונים וריכוזם בזירה אחת, מה שמקל מאוד על חישובים שונים, צפי של הוצאות, בקרה על מלאי והערכת ביצועים. לא עוד עיכוב בהזמנת המלאי, הוצאות כספים מיותרות ועיכוב בהוצאות המנות ללקוחות.

קופה ממוחשבת עובדת משאירה את השליטה בידיו של מנהל המקום אך מותירה לו את האפשרות להיות בכמה מקומות במקביל; לנהל את זמנו היקר בדרך חכמה ויעילה; לצפות במתרחש ממחשב הממוקם במשרד ולמנוע מצבים של בזבוז כספים מיוצר ותפקוד לקוי של העובדים. קופה ממוחשבת עובדת היא מעין שלוחה של מנהל המקום, המספקת לו את כל הדרוש לניהול עסק מצליח.
בדרך כלל ניתן לראות קופה רושמת בפיצה בתל אביב או בכלל במרכז הארץ – דבר המקל עליה משמעותית.

יוסי זנה
שמי יוסי זנה ואני מנהל חברת מרובע ברשת בע"מ.
שמי יוסי זנה ואני מנהל חברת מרובע ברשת בע"מ.
מרובע
חברת מרובע מעניקה שירותי קידום אתרים בגוגל ובניית אתרים ברמה אחת מעל כולם.
חיפה
טירת הכרמל
קישור לאתר
אוכל ומתכונים - צרכנות
תאריך: 15/6/2011
תגיות:   קופה רושמת    קופה ממוחשבת    קופה רושמת לפיצה בתל אביב   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אוכל ומתכונים - צרכנות

קופה ממוחשבת עובדת – ניהול מסעדה בכף היד / יוסי זנה
המלצרים שוב התבלבלו בין המנות? לקוח לא מרוצה התקשר להתלונן על המשלוח? שכחת לחדש את המלאי במטבח? זה הזמן לייעל את העסק ולרכוש קופה ממוחשבת עובדת מבית אביב קופות רושמות. החברה מפתחת תוכנות שונות לניהול
סיר לחץ / סימה גולדשטיין
מאפיני סיר לחץ אבינוקס
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים