מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בית השקעות וביטוח בפוקוס:

בית השקעות וביטוח בפוקוס:

/ ירון כהן

בית השקעות וביטוח בפוקוס:

ילין לפידות

ילין לפידות, בית השקעות בעל מוניטין וניסיון רב, מתמחה בניהול השקעות באמצעים שונים, כמו קופות גמל וקרנות נאמנות. באמצעות מחקרים מעמיקים ומקצועיים במיוחד, מציע בית ההשקעות ילין לפידות ללקוחותיו הרבים, שירות מוביל ומקצועי בכל עת. אחד השירותים, אותם מציע ילין לפידות, הינו ילין לפידות קרן השתלמות. קרן השתלמות הינה בין אפיקי החיסכון המועדפים ביותר לטווח בינוני, לאור היותה נהנית מהטבות מס על הפקדותיה. כחסכון חשוב במיוחד, דורשת קרן השתלמות ניהול יציב ואיכותי, לצד תשואה ומזעור סיכונים לאורך כל הדרך. בחירתה של הקרן הטובה ביותר, חשוב בתעשה בצורה הטובה ביותר אל מול בתי השקעות מקצועיים, המובילים בתחומם, כדוגמת בית ההשקעות ילין לפידות. ילין לפידות קרן השתלמות הינה קרן השתלמות גמישה במיוחד, המאפשרת ליהנות מתשואות גבוהות לאור תנודתיות נמוכה יחסית. קרן ההשתלמות, אותה מציע בית השקעות זה, יכולה להיעשות במסגרת סולידית או מסגרת אגרסיבית יותר. ניהולה של קרן השתלמות זו נעשה על ידו של רואה חשבון דב ילין, בעל ניסיון רב במיוחד בתחום השקעות קרנות השתלמות וקופות גמל.

בכל מקרה בו נרצה לפתוח חשבון בבית השקעות, מומלץ לעשות ניהול תיקי השקעות השוואה על מנת למקסם את הכסף שלנו.

 

חברה לביטוח – הראל ביטוח

חברת הביטוח הראל נחשבת לאחת מחברות הביטוח המובילות בארץ. במשך שנים רבות פיתחה הראל שרותי ביטוח ייחודיים ושירות מעולה, הן לסוכניה והן ללקוחותיה וכיום החברה קוטפת את פירות השקעה רבת השנים. הראל ביטוח פעילה במגוון רחב של תחומים בשוק ההון – ניהול השקעות, קרנות נאמנות ושירותים פיננסים נוספים. אחד התחומים שהראל חברה לביטוח מובילה הוא תחום ניהול מוצרים פנסיונים – קרנות השתלמות, קופות גמל וקרנות פנסיה. הראל נחשבת אחד השחקנים הגדולים בענף זה בארץ ומנהלת עשרות מיליארדי ₪ של עמיתיה.

על מנת להצטרף להראל יש ליצור קשר עם סוכן העובד עם הראל או לפנות ישירות לשירות הלקוחות של הראל. מאחר והראל היא חברה גדולה מאוד בעלת מחלקות ותחומים שונים, מומלץ טרפ הפניה להראל לדעת לאיזה תחום ברצונך להצטרף – אולי לניהול תיקי השקעות או לקרנות השתלמות או קופות גמל וכך הלאה.

ירון כהן
ירון
ירון
iinternet
תל אביב
מימון וכספים - כללי
תאריך: 10/6/2011
תגיות:   השקעות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - כללי

סוגי הלוואות לפרטיים ולעסקים / ירון כהן
כל עסק צריך מזומנים על מנת להתקיים, כך גם משפחה. מבלי תזרים חודשי קבוע של הכנסות לא ניתן לקיים חיים נורמאליים. המצב הכלכלי של השנים האחרונות הקשה מאוד על עסקים ועל שכירים רבים מלהתקיים בכבוד.
השוואת קרנות פנסיה – להשוות בין הקרנות השונות / ירון כהן
השוואת קרנות פנסיה – להשוות בין הקרנות השונות
בית השקעות וביטוח בפוקוס: / ירון כהן
בית השקעות וביטוח בפוקוס:
השוואת מנהלי תיקי השקעות לחברות ביטוח / ירון כהן
השוואת מנהלי תיקי השקעות לחברות ביטוח
מתן זכויות לידועים בציבור - הגזר והמקל / זיו האפט
מגמת בתי המשפט להשוות את מעמד הידועים בציבור למעד בני זוג נשואים יש בה כדי לשפר את זכויותיהם של הידועים בציבור אך יש בה גם הטלת החובות המוטלות על זוגות נשואים.
פתרונות מימון לעסקים קטנים / yael loosh
בין אם אתם בעלי עסקים וותיקים ובין אם זה עתה אתם בתחילתו של הליך הקמת עסק, אתם וודאי מכירים בחשיבותו של תקצוב נכון והצורך במערך שיסייע לכם לגייס כספים בעת הצורך
בעד ונגד התערבות ממשלתית בכלכלה / גיא יריב
ב2008 חילץ המימשל הפדרלי שתי חברות פרטיות העוסקות במתן משכנתאות והלוואות למימון לימודים. ההתערבות עשויה לעלות למשלם המיסים כמה עשרות ואולי מאות מיליארדי דולרים. מהם היתרונות והחסרונות של השיטה?
צמצום הלוואות כפתרון בניהול התקציב הציבורי / יניב סהרוני
למרות העבודה שישראל מוצפת תנודתיות ברמת הסיכון הכלכלי, היא לא שוקעת ואפילו נחשבת חזקה במידת ההתאוששות מהמשבר הכלכלי הגלובלי. בהשוואה למדינות מתפתחות אחרות, נראה שישראל על מסלול ההמראה. הסוד הוא יעילות
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים