מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

כסף

את הכסף סופרים במדרגות

/ דוד טור
 
מיומנו של יועץ נדל"ן
 
 
את הכסף סופרים במדרגות
 
אחד הקשיים המאפיינים את עבודתו של יועץ הנדל"ן והסיבה העיקרית לשבירת רוב הסוכנים המתחילים היא הדרך הארוכה, בדרך כלל, בין הפגישה הראשונית עם השוכר לרגע חתימת החוזה ויש שיאמרו עד שהכסף בבנק.
עדיף בהחלט לקבל מהשוכר הפוטנציאלי תגובות צוננות על המשרדים להשכרה מהתלהבות ראשונית שבקצה עשויה לחכות אכזבה גדולה.
עם השמע תגובה חיובית מהשוכר הנטייה של היועץ המתחיל היא לחשב את  גודל העמלה שהוא אמור עוד מעט קט לשלשל לכיסו. בהרבה  מהמקרים גודל הצפייה כגודל האכזבה. הכל נראה מושלם וזורם עד שלפתע מתגלה איזה מקל קטן בגלגלים, משהו שהופך את העסקה לבלתי אפשרית.
לדוגמא: איש עסקים חיפני רצה לפתוח עוד סניף לרשת המרכולים שבבעלותו. המדובר היה במרכול גדול באזור התעשייה של כפר סבא. עסקה גדולה בקנה מידה שלנו. הכל זרם. השוכר דרש דרישות, המשכיר סרב, היועץ גישר ופישר והמשכיר התרצה לבסוף.
משא ומתן מייגע שנמשך כמה וכמה שבועות. סוכמו התנאים, עורכי הדין נכנסו לתמונה ואז... הבחינה אשתו של השוכר בחנות סקס קטנה בסמוך למבנה. השוכר נחרד ואמר שחנות  הסקס תרחיק משם את קהל הקונים הדתי. עם טענה כזאת לא ממש ניתן היה להתווכח והעסקה קרסה בקול רעש אדיר. אכזבה אמיתית ליועץ ולמנהל הבנק שלו.
דוגמא נוספת: למנהלת בית ספר לפלמנקו מצא היועץ, אחרי מאמצים רבים, מרתף באזור מתאים עם קהל לקוחות פוטנציאלי. כולם חייכו ונשמו לרווחה. האדריכל הגיע, עורכי הדין עמלו כבר על הטיוטה, הכל נראה בסדר. אלא שכעבור מספר ימים הגיעה רואת החשבון שבמשרד למעלה מזועזעת כולה. על גוויתה יפתחו כאן סטודיו לפלמנקו. הרעש ונקישות העקבים לא היו ממש לרוחה. העסקה נפלה וכך גם רוחו של היועץ המאוכזב.
יש ומקרים דומים בוריאציות שונות קורים אחד אחרי השני. וכאן נדרש מהיועץ החוסן הנפשי, לא להתייאש, לנגב את הדמעות ולהמשיך הלאה כאילו כלום. בסופו של דבר חוק ההסתברות חייב לעבוד והגלגל יסתובב. כי המקרים ההפוכים קורים גם קורים והיועץ מוצא את עצמו לפתע ממקום לגמרי לא צפוי גורף כמה אלפי דולרים טובים בעשר דקות. בא, מראה את המשרדים להשכרה ומנצח.
 אבל את המשפט הידוע הלקוח מעולם הקלפנים המקצועיים "את הכסף סופרים במדרגות" הוא חייב לחזור ולשנן כחלק מהמקצוע.
 
 
דוד טור
עוסק 8 שנים המקצוע, בעל משרד נדל"ן בתל אביב
עוסק 8 שנים המקצוע, בעל משרד נדל"ן בתל אביב
טור נדל"ן
משרד המעסיק עובדים ושלוחות, מתמחה במשרדים להשכרה ולמכירה בתל אביב ובמרכזובהשכרת ומכירת מבני תעשייה ומחסנים מגדרה עד חדרה.
שדרות הצנחנים 19
רמת גן
03-6768976
03-6762170
מימון וכספים - נדלן
תאריך: 15/7/2010
תגיות:   משרד    משרדים    תיווך    מתכווחים    משרדים בתל אביב   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - נדלן

בתים למכירה במודיעין / לילך כהן
בית צמוד קרקע, עם גינה פרטית שבה הכלב או החתול יתרוצצו בחופשיות, הוא החלום של ישראלים רבים. אז איך מוצאים בתים למכירה במודיעין ומה צריך לבדוק? התשובות במאמר הבא.
משרדים להשכרה במודיעין / לילך כהן
אם אתם עצמאיים שעובדים מהבית ורוצים כבר לצאת למשרד משלכם, משרדים להשכרה במודיעין היא אופציה טובה עבורכם. אז מה חשוב לדעת לפני ששוכרים משרד ומתי נכון לעשות את המעבר הזה? כל התשובות כאן.
נכסים למכירה במודיעין / לילך כהן
כסים למכירה, צריך לשים לב לכמה דברים משמעותיים, שיכולים לעשות את ההבדל בין עסקה טובה לעסקה גרועה שרק תגרום לכם צרות. אז מה צריך לבדוק כשמחפשים נכסים למכירה במודיעין? המאמר הבא ייתן לכם את כל התשובות.
קניית דירה במודיעין / לילך כהן
המשפחה מתרחבת, ואתם חושבים על קניית דירה במודיעין, שתענה על המציאות החדשה שתהיה מנת חלקכם בעוד מספר חודשים. אז מה חשוב לבדוק לפני שקונים דירה חדשה? התשובות נמצאות במאמר שלפניכם.
מיסוי מקרקעין מס רכישה / LoadSEO SEO
שירות מיסוי מקרקעין מס רכישה במשרד עורך דין מקרקעין רות אלדן אנו מומחים בנושא חוק מיסוי מקרקעין. הידעת? ההיערכות שלכם למיסוי לא פחות חשובה מהתשלומים עצמם
חוזה קנית דירה / ירון כהן
עומדים בפני חתימה על חוזה קניית דירה ? יש בדרך כמה נקודות שאתם חייבים להיות מודעים אליהן, וסעיפים הנדרשים להופיע בו
עורך דין מקרקעין / ירון כהן
עורך דין מקרקעין הוא האחראי על הצד המשפטי של העסקה, רכישה או מכירה של מקרקעין, כך הוא גורם הכרחי סיוע הנדל"ן.
השקעות נדל"ן בארה"ב, התפתחות, שינויים ותחזיות להמשך. / נמרוד הורביץ
ולט מביניהם הוא העובדה כי בשוק האמריקאי אין נזילות, משמאות הדבר היא כי לאחר שנים שבהן הכסף האמריקאי הפך אווירי בעקבות גלגלו באשראי, כעת יש מחסור בכסף מזומן, דבר המשפיע יותר מכל על השקעות נדל"ן בארה"ב.
חיפוש דירה לקנייה / עו"ד אורי בר
מלאכת חיפוש דירה לקנייה הינה ארוכה ומפרכת. לרוב, כאשר אנו מתחילים בחיפוש אחר דירה לקנייה, אנו נראה דירות שונות, באזורים שונים ובמחירים שונים להן ייחלנו בתחילת דרכנו. לטעמנו ישנם מספר שלבים בחיפוש
טיפים למכירת דירה / עו"ד אורי בר
רובנו אם לא כולנו, מעוניינים לדעת כיצד להעלות את ערך הדירה במכירתה. לא פעם נשאלתי על ידי לקוחותיי, מוכרי דירות, למה הצעות המחיר שהן מקבלים על דירתם המפורסמת למכירה, לא תואמות את מחיר הדירה המבוקש על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים