מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סטארט אפ

הסטרט אפיסטים חוזרים

/ דוד טור
מיומנו של יועץ נדל"ן
פרק-2
הסטרט אפיסטים חוזרים...הסטרט אפיסטים חוזרים
 
במסגרת העבודה השוטפת, בין סיור להצעת משרדים להשכרה בתל אביב, אני מבחין בתופעה שחוזרת על עצמה. בהתחלה ייחסתי את זה ליד המקרה אבל לאט לאט מסתבר שהם שוב כאן, קצת יותר בצניעות. עם הרבה פחות יוהרה, בזהירות אבל אפשר כבר לומר, בגדול: הסטרט אפיסטים.
שוב אותם צעירים חביבים (קרחים בדרך כלל) שבים מגיחות חוזרות ונשנות לארה"ב ולאירופה עם מיליון דולר או שניים בכיס ורעיון כללי חדשני וחד פעמי.
בדרך כלל זה מתחיל בגראז' של אבא (סטייל ביל גייטס), ממשיך בחדר קטן אצל חבר ואז, בחיוך חביב ובקומה זקופה הם מגיעים אלי. וזה לא כל כך קל למצוא להם משרדים להשכרה.
אז, בימים הטובים הם השתלטו על חצי רמת החי"ל, שכרו מאות מ"ר מיותרים ("תוך חצי שנה אני שוכר עוד מאה עובדים") והבועה המפורסמת הגיעה והתפוצצה להם בפנים. המשרדים ננטשו בין לילה והמשכירים,שגם הם הסתנוורו מהכסף הגדול, נותרו עם זעם גדול וחור ענק בכיס. הם לא דאגו לערבויות נאותות ונותרו חסרי אונים. משרד אחרי משרד פיטר את עובדיו וסגר את שעריו. עכשיו זה קצת אחרת, כולם למדו את הלקח. הצעירים הרבה יותר מפוקסים על איזה משרד להשכרה הם מחפשים, מתרכזים יותר במה שיש ולא בחלומות באספמיה. והמשכירים, כשהם שומעים סטרט אפ הם מיד נרתעים. לא עוד השכרות לשנה עם אופציה, הם דורשים לפחות לשלוש שנים ועם ערבויות בנקאיות פלוס שטרות וחתימות אישיות של ההורים או הממן (רצוי שיהיה בעל מוניטין חיובי). זה הנכווה ברותחין, נזהר עתה מצוננין.
אבל מה שלא יהיה, יותר מכל הכתוב בעיתונים הכלכליים השונים. השטח מדווח על מגמה: ישראל שוב על מפת ההי טק. ועל כך יש לברך.
דוד טור
עוסק 8 שנים המקצוע, בעל משרד נדל"ן בתל אביב
עוסק 8 שנים המקצוע, בעל משרד נדל"ן בתל אביב
טור נדל"ן
משרד המעסיק עובדים ושלוחות, מתמחה במשרדים להשכרה ולמכירה בתל אביב ובמרכזובהשכרת ומכירת מבני תעשייה ומחסנים מגדרה עד חדרה.
שדרות הצנחנים 19
רמת גן
03-6768976
03-6762170
מימון וכספים - נדלן
תאריך: 15/7/2010
תגיות:   משרד    השרכת משרדים    השכרת משרד    השכרת משרד בתל אביב    סטראט אפ    שטארט אפם   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - נדלן

בתים למכירה במודיעין / לילך כהן
בית צמוד קרקע, עם גינה פרטית שבה הכלב או החתול יתרוצצו בחופשיות, הוא החלום של ישראלים רבים. אז איך מוצאים בתים למכירה במודיעין ומה צריך לבדוק? התשובות במאמר הבא.
משרדים להשכרה במודיעין / לילך כהן
אם אתם עצמאיים שעובדים מהבית ורוצים כבר לצאת למשרד משלכם, משרדים להשכרה במודיעין היא אופציה טובה עבורכם. אז מה חשוב לדעת לפני ששוכרים משרד ומתי נכון לעשות את המעבר הזה? כל התשובות כאן.
נכסים למכירה במודיעין / לילך כהן
כסים למכירה, צריך לשים לב לכמה דברים משמעותיים, שיכולים לעשות את ההבדל בין עסקה טובה לעסקה גרועה שרק תגרום לכם צרות. אז מה צריך לבדוק כשמחפשים נכסים למכירה במודיעין? המאמר הבא ייתן לכם את כל התשובות.
קניית דירה במודיעין / לילך כהן
המשפחה מתרחבת, ואתם חושבים על קניית דירה במודיעין, שתענה על המציאות החדשה שתהיה מנת חלקכם בעוד מספר חודשים. אז מה חשוב לבדוק לפני שקונים דירה חדשה? התשובות נמצאות במאמר שלפניכם.
מיסוי מקרקעין מס רכישה / LoadSEO SEO
שירות מיסוי מקרקעין מס רכישה במשרד עורך דין מקרקעין רות אלדן אנו מומחים בנושא חוק מיסוי מקרקעין. הידעת? ההיערכות שלכם למיסוי לא פחות חשובה מהתשלומים עצמם
חוזה קנית דירה / ירון כהן
עומדים בפני חתימה על חוזה קניית דירה ? יש בדרך כמה נקודות שאתם חייבים להיות מודעים אליהן, וסעיפים הנדרשים להופיע בו
עורך דין מקרקעין / ירון כהן
עורך דין מקרקעין הוא האחראי על הצד המשפטי של העסקה, רכישה או מכירה של מקרקעין, כך הוא גורם הכרחי סיוע הנדל"ן.
השקעות נדל"ן בארה"ב, התפתחות, שינויים ותחזיות להמשך. / נמרוד הורביץ
ולט מביניהם הוא העובדה כי בשוק האמריקאי אין נזילות, משמאות הדבר היא כי לאחר שנים שבהן הכסף האמריקאי הפך אווירי בעקבות גלגלו באשראי, כעת יש מחסור בכסף מזומן, דבר המשפיע יותר מכל על השקעות נדל"ן בארה"ב.
חיפוש דירה לקנייה / עו"ד אורי בר
מלאכת חיפוש דירה לקנייה הינה ארוכה ומפרכת. לרוב, כאשר אנו מתחילים בחיפוש אחר דירה לקנייה, אנו נראה דירות שונות, באזורים שונים ובמחירים שונים להן ייחלנו בתחילת דרכנו. לטעמנו ישנם מספר שלבים בחיפוש
טיפים למכירת דירה / עו"ד אורי בר
רובנו אם לא כולנו, מעוניינים לדעת כיצד להעלות את ערך הדירה במכירתה. לא פעם נשאלתי על ידי לקוחותיי, מוכרי דירות, למה הצעות המחיר שהן מקבלים על דירתם המפורסמת למכירה, לא תואמות את מחיר הדירה המבוקש על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים