מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תריסי גלילה

תריסי גלילה

/ אלכס בונר

יתרונות וחסרונות של תריסי גלילה

יתרונות תריסי גלילה

יתרונות תריסי גלילה הינם רבים ומגוונים. בכל אלמנט עיצובי זה או אחר, ישנה סיבה שעמדה מאחוריו לשם המצאתו, ואותה ניתן לבחון.

תריסי גלילה הם אותם תריסים שאינם מעץ אלא מאלומיניום, שמתוחים בחבל דק ונמשכים למעלה או למטה, במשיכה אחת פשוטה. אותם תריסים עשויים לייצר אווירה נעימה בחדר בו הם נמצאים, ובבית כולו. ההרגשה החמימה והביתית, היכולת למלא את הבית באינטימיות, מאפשרת לאנשים הגרים בו ונהנים מיתרונות התריסים האלו, להעלות את איכות חייהם.

שליטה במינון כמויות האור בבית

יתרון נוסף הוא באמצעות היכולת לשלוט בכמויות אור השמש הנכנס הביתה, ולסנן אותו במידה הנכונה. לבקרים שטופי שמש שעשויים להפיח הרגשה קלילה של בוקר, נוכל לפתוח את התריסים באופן המרבי. בערבים קרירים ונעימים, נוכל לסגור את שלבי התריס באופן חלקי ולהשאיר מקום לשקט ולשלווה.

כמויות האור המסוננות דרך התריסים נקבעות על פי מידת אורך ורוחב שלבי התריס, ולכן, בבואך לבחור את גודלם, חשוב על שאיפתך מהם.

חסרונות תריסי גלילה

חסרונות התריסים הינם מעטים, אך עודם בעינם. חסרון גדול הוא הבלאי המהיר של החבל כשחלק מהמשתמשים בו אינם יודעים מספיק כיצד לעבוד עימו. ילדים ואנשים המתקשים בדרך זו, עשויים למשוך אותו ולשחק עמו עד שתיווצר בתריס עקמומיות מסוימת שתפגום בו.

חסרון נוסף של תריסים אלו הוא שיש להם מספר מצבים בהם הם יכולים לעמוד, ואין בכך גמישות. להבדיל מוילון המסנן את אור השמש וניתן להעמיד אותו חלקית, או תריסים מהעבר, העשויים פלסטיק. בדרך זו ניתן לראות שלעיתים, האווירה מוגבלת במצבים שונים, אותם קובעים תריסים אלו.

שיקול חסרונות ויתרונות התריסים, משאירים בידי הלקוח את היכולת לבחור את המוצר שמשרת את צרכיו על הצד הטוב ביותר.

אלכס בונר
מפעיל חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
מפעיל חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
טקטיקום
חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
ת.ד. 6216
באר שבע
054-8823440
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות
תאריך: 1/6/2011
תגיות:   תריסי גלילה   


פרסומות

תריסים חשמליים
מידע ויעוץ אודות תריסים חשמליים, תיקון תריסים חשמליים ועוד
תריסים חשמליים
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות

איטום גגות רעפים לעומת איטום גגות שטוחים / ענת דורי
כאשר בעלי בית מעוניינים לבצע איטום בגג ביתם, חשוב להיות מודעים להבדלים הקיימים בין גגות רעפים לבין גגות שטוחים. באופן כללי לרוב, ניתן לראות גגות שטוחים בבנייני מגורים רבי קומות ואילו גגות רעפים ניתן ל
איטום קירות – חשיבות ויתרונות לבעלי בתים / ענת דורי
רבים, מי הגשמים או אדי מי הגשמים עלולים לחדור לתוך בית שלא התבצע בו איטום נכון, או שלא התבצע בו איטום כלל. לכן, חשוב לבצע איטום קירות חיצוניים ופנימיים, איטום גגות ואיטום חדרי הבית על מנת למנוע זאת.
איטום גגות / ענת דורי
זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה. כאשר פונים לקניית מוצרי איטום גגות, ניתן לראות שקיים מגוון רב של חומרים המספקים פתרון לבעיות מרובות ולסגנונות מבנים שונים.
סוגי חומרי איטום לכל בעיה / ענת דורי
תפתח והחל לבנות לעצמו מחסה מחומרים שונים אשר התגלו במהלך הזמן. שנים רבות עברו והגענו למציאות של היום למאה ה21, מחסה היום הפך לבית, אשר בין תפקידיו המרובים משמש כמקום לשקט, ליצירה עצמית, ולהקמת משפחה.
הדרך הקצרה לביובית / eran ss
איזה תהליך הצרכן עובר עד להזמנת הביובית
חומרי איטום גגות / ענת דורי
כאשר פונים למלאכת איטום הגג הדבר יכול לנבוע מסיבות רבות, בין אם נזכרים בזמן, ובין אם זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה.
איטום מרפסת - באילו מקרים? / ענת דורי
איטום חלקי הבית השונים יכנס לפעולה בדרך כלל בתקופת החורף או לפניה, בין אם ומדובר באנשים אשר מתכננים מראש, או אנשים שנמצאים במהלך תהליך שיפוץ או בנייה תמיד מגיע שלב פעולת האיטום/
תריסי גלילה / אלכס בונר
יתרונות תריסי גלילה יתרונות תריסי גלילה הינם רבים ומגוונים. בכל אלמנט עיצובי זה או אחר, ישנה סיבה שעמדה מאחוריו לשם המצאתו, ואותה ניתן לבחון.
בריכות ספא: זה לא חלום / אביב יועצים
ודאי יעניין אתכם לדעת כי התקנת בריכות ספא בחצר הבית הפכה להיות טרנד של ממש. יותר ויותר אנשים יאמרו לכם כי הם מעדיפים בריכות ספא תחת כיפת השמיים מאשר בתוך הבית.
סוככים זה עניין ישראלי / אביב יועצים
סוככים הם פתרון קל ונוח ולא יקר שעוזרים לנצח את השמש החמה של חודשי הקיץ הישראלים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים