מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מאמן כושר אישי

מאמן כושר אישי

/ אלכס בונר

הכשרתו של מאמן כושר אישי

קורס מאמן כושר אישי בוינגייט

על מנת לקבל הכשרה בתור מאמן כושר אישי, על המאמן לעבור קורס במכון וינגייט, אשר נחשב למכון הראשי והמקצועי ביותר בישראל כיום, וממוקם באזור נתניה.

בקורס בוינגייט על המאמן ללמוד כיצד להתאים תוכנית אימון לכל מתאמן, בהתאם לצרכיו ורצונותיו הייחודיים. עליו להכיר את התרגילים, כיצד לבצע אותם כראוי והשרירים שהם עובדים עליהם, על מנת שיוכל לשקול אם לתת אותם למתאמן או לא. 

כמו כן, חשוב שלמאמן יהיה את הידע הדרוש גם בתזונה, משום שתזונה מהווה חלק חשוב מאוד מכל תוכנית אימונים ומכל שינוי שרוצים שיתרחש בגוף. ללא תזונה מתאימה, האימון לא יהיה יעיל כמו שהוא היה יכול להיות, עם תזונה מתאימה לאותו אימון. המאמן צריך לדעת כמה קלוריות, פחמימות, שומנים וחלבונים על מתאמן לצרוך בהתאם לאימון שהוא מבצע.

מאמן כושר אישי – מגוון התמחויות

כאשר ברצונכם לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי, חשוב שתשכרו אחד שמתמחה במה שהנכם מעוניינים לעבוד עליו. בין אם זה חיטוב הגוף, בניית מסת שריר או שיפור הכושר האירובי. לכל מאמן כושר אישי יש התמחות בתחום מסויים.

כמו כן, יש מאמני כושר אישיים המתמחים באימון ילדים, בני נוער, קשישים, גברים ונשים, משום שהגוף של כל אחד מהם שונה, ויש להם צרכים שונים ודרכים שונות על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

משך הכשרתו של מאמן כושר מתפרסת בדרך כלל על גבי שנה, בה נלמדות עד 500 שעות שנתיות הכוללות סטאז'. הידע איתו יוצא המאמן לאחר הכשרה מסודרת הינו  טיאורתי ומעשי. כאמור מאמן ספורטיבי, ידריך את המתאמן על כושרו הגופני, הרכב גופו הביולוגי, תזונתו ועוד, לצד תרגילים מועדפים ותוכנית אימון. מאמנים אלו מוכשרים כדי להוות את הסגל הספורטאי המקצועי ביותר שיתן מענה לאוכלוסיה הישראלית.

אלכס בונר
מפעיל חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
מפעיל חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
טקטיקום
חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
ת.ד. 6216
באר שבע
054-8823440
קישור לאתר
ספורט וכושר גופני - חדר כושר
תאריך: 1/6/2011
תגיות:   מאמן כושר אישי   


פרסומות

עולם הקורסים
מחפש קורס? הכנס לעולם הקורסים ובחר את הקורסים שמענינים אותך על מנת לקבל הצעות ומידע
קורס
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום ספורט וכושר גופני - חדר כושר

מאמן כושר אישי / אלכס בונר
קורס מאמן כושר אישי בוינגייט על מנת לקבל הכשרה בתור מאמן כושר אישי, על המאמן לעבור קורס במכון וינגייט, אשר נחשב למכון הראשי והמקצועי ביותר בישראל כיום, וממוקם באזור נתניה.
אימון כושר אישי / אלכס בונר
מאמר זה מביא מידע לגבי אימון כושר אישי. ונוגע בשאלה אימון כושר אישי לבד במכון כושר או עם מאמן כושר בבית?
מאמן כושר אישי למה ומדוע / מיקי עטיה
המודעות הולכת וגדלה לבריאות הגוף והעובדה שפעילות גופנית צריכה להיות מותאמת באופן אישי לכושרו של המתאמן, לגילו, תזונתו, מגבלותיו ואורח חייו, בולטת בעיקר באזור מרכז הארץ, והשיעורים הקבוצתיים של מכוני הכ
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים