מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פרגולות מאלומיניום

פרגולות מאלומיניום

/ אלכס בונר

סוגי פרגולות אלומיניום

 

פתרון מדהים להצללת חצרות וגנים, והגנה על משטחים מפני נזקי מזג האוויר והשמש נותנות פרגולות אלומיניום המציעות פתרון שימושי ויפה כאחד. בייחוד במקום בו אנו חיים, בו השמש מכה בחוזקה בימות הקיץ החמים, אנו זקוקים לפתרון שיעזור בהצללה, ויעמוד מול נזקי השמש בקיץ והמים בחורף.

 

האלומיניום, הינו חומר קל במיוחד, אשר אינו תופס שטח רב שכן אין צורך בעמודי תמיכה רחבים בעקבות משקלו הנמוך, וזה תורם רבות לעיצוב הפרגולות ובנייתן. היופי, האסתטיות, הקווים הנקיים ומגוון הצבעים המאפיינים פרגולות אלומיניום, הוא כמעט בלתי נדלה שכן קיימים המון צבעים, טקסטורות ועיצובים לבניית פרגולות העשויות אלומיניום.

 

מה הם סוגי פרגולות אלומיניום

 

לעומת פרגולות העשויות מעץ, בפרגולות העשויות אלומיניום אין צורך בהחזקה שוטפת של הפרגולה. פרגולות עץ זקוקות לשיוף ולעיתים גם לציפוי לשם עמידה בפני נזקי מזג האוויר הקיצוני. פרגולות העשויות אלומיניום מתחלקות ל-2 קבוצות עקריות.

 

פרגולה קבועה

פרגולה העשויה אלומיניום ובדומה לפרגולת עץ הינה קבועה ולא משתנה. פרגולה זו יכולה להבנות ללא עמודי תמיכה ונראית כהמשך של הבית או כיחידה עצמאית בפינות ישיבה או בבריכות שחיה.

 

פרגולה בעלת תריס חשמלי

סוג נוסף של פרגולות אלומיניום הינם פרגולות בעלות תריס חשמלי משתנה. בצורה זו ישנם תריסים בפרגולה אותם ניתן לשנות בהתאם למזג האוויר. סגור בגשם או פתוח חלקית ביום שמש בהתאם לכיוון השמש. כל חלקי הפרגולה עמידים בפני מים ושמש.

 

הפתרון הטוב ביותר לפרגולה במקום בעל מזג אוויר קיצוני כמו ישראל, אלו הן פרגולות אלומיניום העמידות בפני תנאי מזג האוויר הישראלים, דורשות החזקה מינימאלית ונבנות בשלל עיצובים, צבעים וטקסטורות לבחירתכם. הן מהוות את הפתרון הנוח ביותר בגשם, בשמש ובכל שעה.

אלכס בונר
מפעיל חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
מפעיל חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
טקטיקום
חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
ת.ד. 6216
באר שבע
054-8823440
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - אדריכלות
תאריך: 1/6/2011
תגיות:   פרגולות אלומיניום   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - אדריכלות

אדריכל: טכנולוגיה ירוקה, טכנולוגיה יקרה / אביב יועצים
האפשרות הריאלית היחידה של הכנסת טכנולוגיות ירוקות ע"י אדריכל לבנייה בישראל היא רק במידה וטכנולוגיות אלו ישלשלו עוד כמה שקלים לכיסיהם של הטייקונים.
הראה לי את עיצוב הבית ואומר לך מי אתה! / gidi didi
מצוקת הדיור גורמת לאנשים רבים לבחור בדירת סטודיו כדירת מגורים או להכניס שותפים לדירה. החוסר בפרטיות וההרגשה שאין הפרדה ביו חדרים ומהויות יכולה להכביד מאוד. ישנם הרבה פתרונות שניתן לעצב איתם את הבית.
לאיכות הסביבה ולאיכות חייך בנה בנייה ירוקה! / gidi didi
בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה . החל מחומרי הגלם המשמשים עבור בנייה ירוקה וכלה בתכנון פתחי האוורור של הבית.
אדריכלים: האדריכלות המיוחדת של תל אביב / אביב יועצים
כל אדריכל יאמר לכם שתל אביב משתנה לטובה בתקופה האחרונה ושהעיר תעבור מהפך שבסיומו ההזנחה של השנים האחרונות תהפוך לחידוש ולשיפוץ. בינתיים המבקרים בתל אביב נהנים מהאדריכלות המיוחדת שלה.
אדריכל: האם כדאי להיות? / אביב יועצים
אם יש לך משיכה לעיצוב, אם תמיד אהבת להביט בבניינים ברחוב ואם מספרים, הנדסה וגיאומטריה לא מפחידים אותך, אולי תשקול ברצינות להיות אדריכל?
אדריכלים וסגנונות אדריכליים / אביב יועצים
אדריכל אינו רק בונה בניינים פונקציונאליים אלא גם משלב לתוכם את החזון האומנותי, האישי והיצירתי שלו. וכשם שבאומנות זרמים שונים ותקופות שונות כך גם האדריכלות מתאפיינת בסגנונות היסטוריים שונים.
דלפקים ודלפקים מעוצבים / asher hayut
כמעט בכל מקום מסחרי, ציבורי ואפילו פרטי אליו תגיעו, תמצאו דלפקים או דלפקים מעוצבים - החל מחנויות ומסעדות, דרך דלפקי קבלה משרדיים, דלפקים בבתי מלון, בתערוכות ובמוזיאונים.
פרגולות מאלומיניום / אלכס בונר
פתרון מדהים להצללת חצרות וגנים, והגנה על משטחים מפני נזקי מזג האוויר והשמש נותנות פרגולות אלומיניום המציעות פתרון שימושי ויפה כאחד.
אדריכל: עצות להתנהלות נכונה / אביב יועצים
בחירת אדריכל היא אכן פעולה שיש להשקיע בה זמן ומחשבה, אך היא לא חייבת להיות קשה ומבלבלת. גם לאחר שתבחרו אדריכל, ישנן דרכים טובות להתנהלות מולו.
אדריכל: מדריך לעבודה בשיתוף פעולה / אביב יועצים
לכל אדריכל יש גישה וסגנון שונים. הכנו עבורכם מדריך קצר שיעזור לכם למצוא את האדריכל המתאים ביותר עבורכם. אל תמהרו, עבדו לאט וקחו את כל הזמן שאתם זקוקים לו בשביל לבחון אדריכלים פוטנציאליים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים