מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סריקת תמונות עץ משפחה

סריקת תמונות כהשלמה לעץ משפחה

/ אלידע

 


גנאלוגיה היא תיעוד כתוב של השושלת שלך (עץ משפחתי). זהו המחקר של המורשת שלך, את ההיסטוריה המשפחתית שלך, של אבותיכם וחברי עץ המשפחה שלכם. זה לא רק אוסף של תאריכים, מקומות ועובדות. זה הרבה יותר אישי מזה.

כשאנו מתחילים לחקור את מוצא אבותינו אנחנו איכשהו מקווים למצוא חיבור או קרבה לאדם כלשהו המפורסם. אם כי סביר להניח שנגלה שאבות אבותינו היו אנשים רגילים, כאלו שעובדים קשה, נשים שנאבקו דרך החיים והפרנסה עבור עצמם ועבור משפחותיהם.

כשבונים את העץ המשפחתי כאילו בונים פאזל ענקי, שבו כל אחד ואחד במשפחה הוא ענף בפני עצמו. במהלך הבניה צצות ועולות שאלות נוקבות ביחס לעבר שלנו:


האם אתה יודע מה מקור המשפחה שלך ?

• באילו
נסיבות הם הגיעו לארץ הזאת?

מה הקשיים שנתקלו ואיך הם חיו?

הביבליוגרפיה המשפחתית מורכבת מ
מחקר גנאלוגי ואיסוף מידע משפחתי. על ידי שילוב של שניהם אתה יכול ליצור סיפור מתמשך של ההיסטוריה המשפחתית שלך ושל הילדים שלך והנכדים.

כאשר בונים את הביבליוגרפיה המשפחתית רוצים להגיע לכמה דברים:

 

1)                        ליצור תמונה ברורה של השתלשלות המשפחה. מי קרוב למי ומאיזה צד. כשסבא מספר על דוד שלו מצד אמא ניתן בסקירה אחת על העץ המשפחתי להבין בדיוק איך הדוד הזה מחובר למשפחה ומה היחס שלו אליך מבחינת השנים.

 

2)                        לדעת מה השתלשלות העניינים במשפחה ולמצוא סיפורים ישנים על תולדות המשפחה.

 

3)                        להראות הת הפנים שמאחורי השמות.

 

יצירה של עץ משפחתי יכולה להיות ביד על גליון בריסטול ענק. אם כי כיום מקובל יותר להשתמש בכל מיני אתרי אינטרנט שמתעסקים בגנאולוגיה ולאחסן את כל העץ על ענן ברשת.

 

הדבר הבא באתרי גנאולוגיה יהיה החיבור לשני הסעיפים הנוספים דהיינו הסיפורים המשפחתיים והתמונות המשפחתיות. לשם כך צריך להעלות את כל הסיפורים, שעוברים בעל פה, לפורמט כתוב על המחשב, כדי שניתן יהיה לקשר את קבצי הטקסט לשמות בעץ המשפחה. השלב הבא הוא קישור לתמונות.


מחקר משפחתי כולל
איסוף של תמונות, סיפורים חדשותיים וחשבונות כתובים של הזדמנויות משמעותיות בחייו של אדם. אחת הדרכים לתעד את תולדות חייו של האדם ושל המשפחה הוא תמונות סטילס.

 

בעבר הלא רחוק, מילאו את בתינו תמונות מפורמטים שונים שתיעדו את חיינו ואת חיי אבותינו מאז המצאת המצלמה. יש משפחות שקיימים אצלהם אוספים של תמונות מאז תחילת המאה העשרים. ומאה שנות צילום במשפחה אחת יכולים להתבטא באלפי תמונות. המשימה של הדור שלנו היא לקחת את כל אותם אוצרות היסטוריים ויזואליים מודפסים ולהמיר אותם לקבצי תמונות דיגיטליים.

 

למשפחה שלה אלפי תמונות זו יכולה אומנם להיות משימה לא פשוטה כלכלית, אבל יש לזכור שזו משימה חד פעמית ושהיא הכרחית למען שימור המידע לדורות הבאים. תמונה שנשחתת לא יכולה להיות משוחזרת. וזה כואב שבעתיים כשמדובר על תמונות של סבא רבא מלפני קרוב למאה שנה.

 

כמובן, כשמדובר על ארכיוני תמונות כאלו נעדיף לקחת חברה רצינית שתוכל לבצע עבורנו את המשימה הזו בצור ה היעילה והמקצועית ביותר. כך שאותם אוצרות רגשיים יטופלו בצורה טובה ואיכותית למען הדורות הבאים.

 

הכותב הנו מנהל חברת קופי סקאן – שירותי סריקה מתקדמים, המתמחה באירכוב אלקטרוני, סריקת מסמכים, תמונות ושרטוטים מכל סוג . ובוגר קורס סטארט אפ.

טל': 050-8750895
פקס': 08-9244890
אתר :
http://www.copyscan.co.il

אלידע
מהנדס בעל ותק בכמה חברות הייטק שעשה הסבה לתחום שירותים משרדיים
קופיסקאן
שירותי אירכוב ממוחשב -סריקת מסמכים בבית הלקוח
כל הערים
050-8750895
08-9244890
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - כללי
תאריך: 31/5/2011
תגיות:   בבליוגרפיה    גנאולוגיה    סריקה    תמונות    מסמכים    ארכיון    דיגיטלי    עץ משפחה    סנטימנטלי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - כללי

טכנאי מחשבים במודיעין / לילך כהן
מחשבים הם כלים שמשרתים אותנו בצורה מקיפה מדי יום. גם בעיר מודיעין יש לא מעט אנשים פרטיים ובעלי משרדים ועסקים שונים שיודעים כי ללא מחשב תקין ומהיר הם לא ממש יכולים לעבור את היום בצורה מוצלחת.
סריקת תמונות כהשלמה לעץ משפחה / אלידע
במסגרת עבודה גנאולוגית ובנית עץ המשפחה מקובל היום לצרץ קבצי תמונות דיגיטליים של המשפחה. במקרה של תמונות סטילס מודפסות התמונות דורשות סריקה והמרה לקובץ דיגיטלי כדי להיות מקושרות לעץ.
סריקת ארכיון תמונות משפחתי / אלידע
ארגון ארכיון התמונות המשפחתי ואירכוב דיגטאלי שלו הופך יותר ויותר נפוץ עם התפתחות הטכנולוגיה ועם התמעטות השימוש בתמונות מהסוג הישן. אירכוב דיטאלי טוב לצורך גיבוי ונוחות השימוש
סריקת אלבומי תמונות / אלידע
אלבומי תמונות אוצרים פיסות חיים שלמות. כשבאים לסרוק אלבומים כדי לגבות את התמונות צריך לשים לב למי סורק ואיך זה מתבצע
הסיגריה האלקטרונית / מריאן פרייס
את הסיגריה האלקטרונית מותר לעשן בכל מקום לעומת הסיגריה הרגילה שאותה אסור על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים מסוימים (מסעדה, מטוס, בתי חולים וכו'). היא מוציאה עשן ממש כמו סיגריה רגילה אך עשן זה אינו מזיק
האם בסיגריה אלקטרונית ישנם רק יתרונות ? התשובה היא כן . / מריאן פרייס
דוגמא: • את הסיגריה האלקטרונית לא צריך להדליק ולכבות , היא פועלת בעת שאיפה של המשתמש ובזמן שלא שואפים אותה היא נכנסת למצב המתנה ושומרת על הסוללה שלה.
סיגריה אלקטרונית לעומת סיגריה רגילה , חסרונות ויתרונות / מריאן פרייס
הסיגריה האלקטרונית מתאימה לכל אדם שרוצה להיגמל מעישון, לכל אדם שרוצה להמשיך לעשן ולהישאר בריא או לכל אדם שרוצה לעשן במקומות ציבוריים בלי לקבל דוח ובלי להזיק לסביבה שלו.
מצלמות אבטחה HD היי דפינישן / אנונימי
במשך עשרות שנים מערכות הטלוויזיה במעגל סגור התבססו על תקן תמונה מוגבל של 480 קווי סריקה. במילים אחרות, התמונה נוצרה על ידי סריקת הסצנה מלמעלה למטה וייצרה 480 שורות של נתונים.
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות למחשב שעושה ריסטרט (מאתחל עצמו מחדש) / יוגב מזרחי
בכתבה זו תוכלו ללמוד על הסיבות הכי נפוצות לבעייה המאוד נפוצה שבה המחשב מאתחל עצמו מחדש (עושה ריסטרט)
טכנאי מחשבים מסביר על הסיבות לגלישה איטית באינטרנט / יוגב מזרחי
זה מתסכל כאשר הגלישה באינטרנט פועלת לאט , במקום למצוא את הסיבה האמתית מאחורי זה, לעתים קרובות אנו בסופו של דבר נוטים להאשים את השירות של ספקיות האינטרנט או את חברת התשתית , אבל אם אתם רוצים לדעת על
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים