מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

נחירות בשינה

נחירות בשינה

/ LoadSEO SEO

נחירות בשינה - שמישהו יכבה את המנוע הזה..!

נחירות בשינה הן ללא ספק אחת התופעות המטרידות ביותר בני זוג הישנים זה לצד זה מדי לילה. כרבע מהגברים בעולם וכעשירית מהנשים בעולם מעל גיל 40 סובלים ממקרים של נחירות בשינה. אנחנו שומעים לא מעט סיפורים על בני זוג, אשר מזיזים באגרסיביות את בן הזוג, שנוחר שוב ושוב במהלך הלילה ומטריד את שנתם. חשוב לדעת, שמעבר להפרעה בשגרת השינה של בן הזוג שאינו נוחר, נחירות בשינה הן סממן בולט לבעיה חמורה יותר, ברוב המקרים - בעיה שיש להתייחס אליה במלוא כובד הראש כולל טיפול בנחירות להפסקת התופעה.


מה גורם למצב של נחירות בשינה?

מצב של נחירות בשינה יכול לקרות בשל גורמים שונים. אחד הגורמים המרכזיים הוא עודף משקל. איך זה משפיע? רקמות שומן הולכות ומצטברות לא רק באזורים הגלויים לעין, אלא גם ברקמות הרכות אשר מקיפות את צינור האוויר המוביל לריאות. שכבות שומן אלו גורמות להצרות הצינור ולפגיעה בקשיחותו. במצב שכזה, במהלך נשימה הרקמות מתנועעות ויוצרות רעש - נחירות בשינה. גורמים נוספים, המביאים למצב של נחירות בשינה, הם בעיות של אף אוזן גרון, כמו ענבל מוגדל או שקדים מוגדלים. במקרים אלו, נוצרת חסימה במעבר האוויר באזור הלוע, אשר גוררת אחריה, איך לא - נחירות בשינה.
אם לא די בסיבות שפירטנו הגורמות למצב של נחירות בשינה, מצטרף גם אלמנט הגיל. לגיל יש פקטור משמעותי כגורם לנחירות. הדבר נעוץ בבלאי של הרקמות סביב צינור הנשימה, אשר גורם לרקמות להפוך למתוחות פחות ולרפיון בשרירים. במהלך השינה באופן טבעי חל רפיון ברקמות הללו, דבר שלא מתרחש בזמן ערות, ולכן הנוחרים נוחרים במהלך השינה ולא בשעת ערות. במהלך השינה נעשים השרירים רפים יותר מאשר בזמן ערות והרקמות צונחות. צניחה זו גורמת למצבי נחירות בשינה.


אז איך מוצאים פתרון נגד נחירות בשינה?

נחירות בשינה מחייבות טיפול שכן מדובר בתופעה אשר עלולה לגרום למחלות לב, פגיעה בכלי דם ושבץ מוחי, כאשר הנחירות בשינה הופכות להפסקות נשימה.. אז מה עושים? בשלב ראשון יש לגשת לבדיקה אצל רופא אף אוזן גרון. הרופא יבצע בדיקה מקיפה באזורי חלל הפה האף והגרון, כדי לאתר היצרויות במעברים של האוויר.
לאחר בדיקת רופא אף אוזן גרון מופנה המטופל אל מעבדת שינה, המומחית באיתור הפרעות שינה. מעבדת שינה מזהה, האם מדובר במקרים של סובלים ממצבי דום נשימה בשינה וזקוקים לטיפול.
במידה ומתברר, כי יש צורך בטיפול, אחד מהמכשירים החדשניים ביותר בתחום הוא ה-
Snoring Care - הנחשב לפריצת דרך בתחום הטיפול בנחירות.

 

מכשיר נגד נחירות תורם באופן משמעותי לפתרון בעיית הנחירות בשינה בצורה ידידותית ולא פולשנית. המשתמש ישן במהלך הלילה עם יחידת פידבק על היד ושני חיישנים המונחים מתחת למזרן. החיישנים מזהים את הנחירות ויחידת הפידבק גורמת להפסקתן באמצעות מתן פידבק מסונכרן הגורם למתיחת השרירים הרפויים שבעקבותיהם מתרחשת הנחירה. מערכת ה- Snoring Care מומלצת על ידי רופאים ומנתחים הממליצים לפציינטים הסובלים מבעית נחירות קשות בשינה להתנסות במערכת.

LoadSEO SEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
הגת 1/7
עומר
08-6466820
08-6466823
קישור לאתר
בריאות ורפואה - כללי
תאריך: 31/5/2011
תגיות:   נחירות בשינה    נחירות    פתרון נגד נחירות    מכשיר נגד נחירות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - כללי

מיטת שיזוף בעמידה / LoadSEO SEO
מיטת שיזוף בעמידה הינה שיטת השיזוף המתקדמת ביותר שיש. מדובר במיטת שיזוף עוצמתית המפותחת בטכנולוגיות המקדמות ביותר ומאפשרת שיזוף מהיר במיוחד.
טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות / אביב יועצים
המילים "טיפול בגלי הלם" נשמעות מסובכות למדי, נכון? ובכן, אין לכם מה לדאוג. זה שם גדול ומהודר, וטכנולוגיה מרמה גבוה ומתקדמת, אבל בשבילכם זהו הליך פשוט מאוד.
טיפול בגלי הלם: פרטים על התהליך ומה שהוא כולל / אביב יועצים
הטכנולוגייה של גלי הלם הופכת להיות יותר ויותר פופולרית בארץ ובעולם. אך כיצד בעצם גורמים גלי הלם לריפוי של אזורים פגועים?
נחירות בשינה / LoadSEO SEO
מצב של נחירות בשינה יכול לקרות בשל גורמים שונים. אחד הגורמים המרכזיים הוא עודף משקל. איך זה משפיע? רקמות שומן הולכות ומצטברות לא רק באזורים הגלויים לעין, אלא גם ברקמות הרכות אשר מקיפות את צינור האוויר
הפסקת נשימה בשינה / LoadSEO SEO
הפסקת הנשימה או הפסקת נשימה בשינה היא תופעה נפוצה אשר המודעות אליה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. תופעה זו שכיחה והיא פוגעת בכ- 4leep Apnea מונעת מחמצן לעבור אל המוח בכמות מספקת.
ניתוחים קטנים / hayde hayde
ניתוחים קטנים, היסטוריה, ועוד. כמו כן, כיום לפני כל ניתוח ודאו שהמנתח הוא מומחה בתחום.
רגע מאושר בחיי ! / בני מרגליות
נוכחות לשם שינוי !
מי כסף קולואידים / לירן EZ100
מי כסף קולואידים - מעוניינים לקרוא מידע נוסף על מקור מי הכסף? כנסו עכשיו
אלרגיות בעונות מעבר-נזלת וליחות / עדנה שלום
ות, הן מבצעות תפקידי חרום כגון עזרה לאיברים אחרים מנקי דם כגון- עור, כליות, ריאות וכבד לנקות את הדם בגוף וכך בעצם הן מתחילות לפלוט כמויות של פסולת חומצית. מצב נזלתי הינו למעשה ליקוי של המערכת כולה.
טיפול בגלי הלם: כתף חמה / אביב יועצים
דלקת גידים קאלסיפית הינה בעיה רפואית אשר מאופיינת בהצטברות של סידן גבישי על גידים בגוף. זהו הזמן להתחיל ולחשוב על טיפול בגלי הלם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים