מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פיתוח מיומנויות ניהול

פיתוח מיומנויות ניהול

/ לילך כהן

פיתוח מיומנויות ניהול

 

ניהול הוא לא משימה פשוטה, ולעתים אנו יכולים לראות כיצד מהלכים פשוטים יחסית נעשים בדרכים לא נכונות על ידי מנהלים שונים ובכך נגרם נזק ברמות שונות לארגון.

 

 פיתוח מיומנויות ניהול הוא דבר חשוב שמשפר את דרכי החשיבה ואת התקשורת של המנהל אל מול גורמים חשובים בארגון.

 

 תקשורת היא דבר קיומי, ולא צריך את סיפורי מגדל בבל בכדי לדעת כיצד תקשורת לקויה יכולה לפגוע רבות במאמציו של ארגון לפתח את עצמו בצורה רצינית.

 

בעזרת פיתוח מיומנויות ניהול יכול כל מנהל בכל דרג לזכות ביחסי עבודה זורמים וכנים יותר, ובכך לקדם את מטרותיו של הארגון בצורה מהירה וללא מכשולים הקשורים לגורמים מתוך הארגון עצמו.

 

אין ספק כי התנהלות שאינה נגועה בחיכוכים מיותרים היא כזו שתורמת לכל ארגון ומקנה לו יתרון חשוב על פני מתחריו הרבים, ולכן פיתוח מיומנויות ניהול ברמה גבוהה הוא דבר חשוב לכל ארגון.

 

האפשרות לפתח מיומנויות שונות תלויה לא רק ביכולותיו האישיות של מנהל כלשהו אלא גם במי שמעביר לו דרכי חשיבה והתייחסויות לנקודות מבט שונות במסגרת סדנא או הרצאה כלשהי.

 

 אלו שחוו לא מעט מצבים וגילו לא מעט דברים מרתקים על עצמם, על התנהלותם, ועל סביבתם, הם אלו שיכולים ליצור עבור כל מנהל את הנוסחא המיוחדת שתאפשר פיתוח מיומנויות ניהול בצורה אותנטית שתביא לתוצאות מרשימות כבר מיד עם יישום האלמנטים המקוריים שבה.

 

עצמאי בשטח – סדנאות חקר מודעות למנהלים/חברות/ארגונים

לפרטים: 054-5914441  ליאת

או במייל: [email protected] 

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
נתניה
חינוך ולימודים - סדנאות
תאריך: 29/5/2011
תגיות:   סדנאות לבכירים    סדנאות לאירגונים    פיתוח מיומנויות ניהול   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - סדנאות

הרצאות למנהלים / לילך כהן
הרצון להשתפר בכל מה שאנו עושים ולקדם את עצמנו אל מטרות גבוהות הרבה יותר, הוא זה שיביא אותנו לחפש מקורות מידע חדשים ואיכותיים.
פעילות למנהלים / לילך כהן
דרכי ההתמודדות של מנהלים שונים יכולות לעתים להראות לנו כמה מגוונת יכולה להיות תגובתו של אדם למצבים שונים.
פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות / לילך כהן
בכל אחד מאתנו מסתתר איזה נפוליאון קטן, תרתי משמע, שיכול לסחוף אחריו חיילים (ובמקרה שלנו עובדים) רבים שיהיו מוכנים ללכת אחריו בכל דרך ולקראת כל מטרה.
סדנאות מנהלים / לילך כהן
מילים כמו חזון, מנהיגות, מיומנויות, יכולת הנעה, יכולת קבלת החלטות קשות, עמידה בתנאי לחץ, ועוד מושגים אחרים, הם אלו המלווים כמעט כל מנהל בכל דרג ובכל ארגון.
סדנא למנהלים / לילך כהן
חייו של המנהל עמוסים סיטואציות שאיתן הוא אמור להתמודד, כשלעתים התשובות שמצפים ממנו אמורות להיות לא רק חכמות ורציניות אלא שהן גם מתבקשות להגיע למנהל שמעליו בצורה המהירה ביותר.
מיומנויות ניהול / לילך כהן
מנהל טוב הוא כזה שדומה למפקד נערץ בצבא או למנהיג שנתיניו יודעים להעריך אותו בשל איכויותיו השונים.
מנהיגות אישית / לילך כהן
מרתק לראות כיצד עובדים פשוט נוהים אחר מנהל מסוים בזכות רמה גבוהה של מנהיגות אישית שאותו מנהל מפגין.
סדנאות לבכירים / לילך כהן
של מנהל בכיר בכל ארגון שהוא מהדהדות בתוככי הארגון ומגיעות כמעט לכל דרג ולכל עובד. מסיבה זו אנו רואים כי לתפקידים בכירים נבחרים אלו המסוגלים להגיע להחלטות קשות ולנהל משברים לא קטנים בצורה מעוררת כבוד.
פיתוח מיומנויות חשיבה / לילך כהן
לא אחת מאוד לא נעים לראות כיצד אדם אינו מגיע להחלטות מקוריות ואינו מקדם מטרות שונות בצורה טובה, וזאת רק מאחר ואינו משקיע זמן או שאינו עושה שימוש ביכולותיו השונות בכדי לחשוב בצורה ברורה ומקורית.
פיתוח מיומנויות ניהול / לילך כהן
ניהול הוא לא משימה פשוטה, ולעתים אנו יכולים לראות כיצד מהלכים פשוטים יחסית נעשים בדרכים לא נכונות על ידי מנהלים שונים ובכך נגרם נזק ברמות שונות לארגון.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים