מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סדנאות לבכירים

סדנאות לבכירים

/ לילך כהן

סדנאות לבכירים

 

החלטותיו של מנהל בכיר בכל ארגון שהוא מהדהדות בתוככי הארגון ומגיעות כמעט לכל דרג ולכל עובד. מסיבה זו אנו רואים כי לתפקידים בכירים נבחרים אלו המסוגלים להגיע להחלטות קשות ולנהל משברים לא קטנים בצורה מעוררת כבוד.

 

 אך עולם הניהול אינו דורך במקום ותמיד יש משהו חדש להכיר ונקודות מבט מרתקות לגלות. סדנאות לבכירים הנוגעות בנקודות חשובות, מסייעות לאנשי ניהול בדרגים גבוהים להשתמש בצורה טובה יותר בכלים שעומדים לרשותם.

 

מאחר ולא פשוט להגיע לבחירות נכונות שיכולות להשפיע על הארגון בצורה מהותית, הרי שכל מה שיכול לעזור למנהל בכיר לעשות את הבחירה הטובה ביותר, יתרום רבות להימנעות מסיכונים מיותרים.

 

סדנאות לבכירים המועברות בצורה אישית ומתייחסות לנושאים חשובים כמו מנהיגות, הקשבה, מערכות יחסים, וכד', מקדמות רבות את יכולתו של כל מנהל בכיר בכל ארגון.

 

 בעזרת סדנאות לבכירים ניתן ליצור הצלחות רבות וליהנות מזרימה טובה יותר של פעולות הארגון כולו.

 

חשיבותו של ידע מסוים הוא לא רק בזכות תוכנו אלא גם בזכות הדרך שבה מעבירים לנו אותו.

 לכן לאדם שעומד מולכם ומעביר סדנאות לבכירים בצורה מיוחדת שיכולה להביא לפריצת דרך בצורת המחשבה ובדרך ההתנהלות, יש לא מעט תובנות התורמות בצורה אישית לכל אדם בכל דרג.

 

ניסיון חיים וגילוי עצמי הם שני דברים שכל מי שנחשף אליהם מגלה עולם מרתק של אפשרויות בחירה ויכולות התנהלות שונות ובעלות יתרונות רבים.

 

עצמאי בשטח – סדנאות חקר מודעות למנהלים/חברות/ארגונים

לפרטים: 054-5914441  ליאת

או במייל: [email protected] 

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
נתניה
חינוך ולימודים - סדנאות
תאריך: 29/5/2011
תגיות:   סדנאות לבכירים    סדנאות לאירגונים    פיתוח מיומנויות ניהול   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - סדנאות

הרצאות למנהלים / לילך כהן
הרצון להשתפר בכל מה שאנו עושים ולקדם את עצמנו אל מטרות גבוהות הרבה יותר, הוא זה שיביא אותנו לחפש מקורות מידע חדשים ואיכותיים.
פעילות למנהלים / לילך כהן
דרכי ההתמודדות של מנהלים שונים יכולות לעתים להראות לנו כמה מגוונת יכולה להיות תגובתו של אדם למצבים שונים.
פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות / לילך כהן
בכל אחד מאתנו מסתתר איזה נפוליאון קטן, תרתי משמע, שיכול לסחוף אחריו חיילים (ובמקרה שלנו עובדים) רבים שיהיו מוכנים ללכת אחריו בכל דרך ולקראת כל מטרה.
סדנאות מנהלים / לילך כהן
מילים כמו חזון, מנהיגות, מיומנויות, יכולת הנעה, יכולת קבלת החלטות קשות, עמידה בתנאי לחץ, ועוד מושגים אחרים, הם אלו המלווים כמעט כל מנהל בכל דרג ובכל ארגון.
סדנא למנהלים / לילך כהן
חייו של המנהל עמוסים סיטואציות שאיתן הוא אמור להתמודד, כשלעתים התשובות שמצפים ממנו אמורות להיות לא רק חכמות ורציניות אלא שהן גם מתבקשות להגיע למנהל שמעליו בצורה המהירה ביותר.
מיומנויות ניהול / לילך כהן
מנהל טוב הוא כזה שדומה למפקד נערץ בצבא או למנהיג שנתיניו יודעים להעריך אותו בשל איכויותיו השונים.
מנהיגות אישית / לילך כהן
מרתק לראות כיצד עובדים פשוט נוהים אחר מנהל מסוים בזכות רמה גבוהה של מנהיגות אישית שאותו מנהל מפגין.
סדנאות לבכירים / לילך כהן
של מנהל בכיר בכל ארגון שהוא מהדהדות בתוככי הארגון ומגיעות כמעט לכל דרג ולכל עובד. מסיבה זו אנו רואים כי לתפקידים בכירים נבחרים אלו המסוגלים להגיע להחלטות קשות ולנהל משברים לא קטנים בצורה מעוררת כבוד.
פיתוח מיומנויות חשיבה / לילך כהן
לא אחת מאוד לא נעים לראות כיצד אדם אינו מגיע להחלטות מקוריות ואינו מקדם מטרות שונות בצורה טובה, וזאת רק מאחר ואינו משקיע זמן או שאינו עושה שימוש ביכולותיו השונות בכדי לחשוב בצורה ברורה ומקורית.
פיתוח מיומנויות ניהול / לילך כהן
ניהול הוא לא משימה פשוטה, ולעתים אנו יכולים לראות כיצד מהלכים פשוטים יחסית נעשים בדרכים לא נכונות על ידי מנהלים שונים ובכך נגרם נזק ברמות שונות לארגון.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים