מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פיתוח מיומנויות

פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות

/ לילך כהן

פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות

 

בכל אחד מאתנו מסתתר איזה נפוליאון קטן, תרתי משמע, שיכול לסחוף אחריו חיילים (ובמקרה שלנו עובדים) רבים שיהיו מוכנים ללכת אחריו בכל דרך ולקראת כל מטרה.

 

 על ידי פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות ניתן לראות כיצד אנו מעירים את הענק שבתוכנו ומביאים לכך שאנו מספקים תשובות מהירות ומדויקות ומאתגרים את עובדינו למהלכים לא כל כך פשוטים התובעים מהם התייחסות רצינית ושיתוף פעולה ברמות הגבוהות ביותר.

 

פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות הוא עניין רציני ולא מדובר בעוד טרנד שבו מנסים להראות למנהל מסוים כיצד הוא יכול להיות שונה, רב גוני, וכד'.

 

 מדובר במהלך חשוב ומרתק שיכול לקחת את היכולות האישיות של כל מנהל, לפתח אותן לרמות מדהימות, ולהעניק לו יכולות שליטה ותקשורת ברמה גבוהה שלעתים הוא עצמו לא חשב שהוא יכול להגיע אליה.

 

 עבור מנהלים רבים פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות הוא דבר שפותח להם דלת לעולם חדש של התנהלות מוצלחת יותר.

 

לכל מי שמנסה להוביל קבוצה מסוימת אל עבר יעדים מאתגרים ואל מטרות חשובות לארגון שבו הוא נמצא יש לא מעט פעמים שבהם הוא נתקל בהסתייגויות שונות ולעתים אף בעשבים שוטים שיכולים לפגוע במהלך איכותי שהוא מנסה להוציא אל הפועל.

 

בעזרת פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות ניתן לראות כיצד יכול המנהל ליצור שיח כנה ולפתור מחלוקות ובעיות באיבן בכדי לקדם כל תהליך במהירות ובהצלחה מלאה.

 

עצמאי בשטח – סדנאות חקר מודעות למנהלים/חברות/ארגונים

לפרטים: 054-5914441  ליאת

או במייל: [email protected] 

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
חינוך ולימודים - סדנאות
תאריך: 29/5/2011
תגיות:   סדנאות לבכירים    סדנאות לאירגונים    פיתוח מיומנויות ניהול   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - סדנאות

הרצאות למנהלים / לילך כהן
הרצון להשתפר בכל מה שאנו עושים ולקדם את עצמנו אל מטרות גבוהות הרבה יותר, הוא זה שיביא אותנו לחפש מקורות מידע חדשים ואיכותיים.
פעילות למנהלים / לילך כהן
דרכי ההתמודדות של מנהלים שונים יכולות לעתים להראות לנו כמה מגוונת יכולה להיות תגובתו של אדם למצבים שונים.
פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות / לילך כהן
בכל אחד מאתנו מסתתר איזה נפוליאון קטן, תרתי משמע, שיכול לסחוף אחריו חיילים (ובמקרה שלנו עובדים) רבים שיהיו מוכנים ללכת אחריו בכל דרך ולקראת כל מטרה.
סדנאות מנהלים / לילך כהן
מילים כמו חזון, מנהיגות, מיומנויות, יכולת הנעה, יכולת קבלת החלטות קשות, עמידה בתנאי לחץ, ועוד מושגים אחרים, הם אלו המלווים כמעט כל מנהל בכל דרג ובכל ארגון.
סדנא למנהלים / לילך כהן
חייו של המנהל עמוסים סיטואציות שאיתן הוא אמור להתמודד, כשלעתים התשובות שמצפים ממנו אמורות להיות לא רק חכמות ורציניות אלא שהן גם מתבקשות להגיע למנהל שמעליו בצורה המהירה ביותר.
מיומנויות ניהול / לילך כהן
מנהל טוב הוא כזה שדומה למפקד נערץ בצבא או למנהיג שנתיניו יודעים להעריך אותו בשל איכויותיו השונים.
מנהיגות אישית / לילך כהן
מרתק לראות כיצד עובדים פשוט נוהים אחר מנהל מסוים בזכות רמה גבוהה של מנהיגות אישית שאותו מנהל מפגין.
סדנאות לבכירים / לילך כהן
של מנהל בכיר בכל ארגון שהוא מהדהדות בתוככי הארגון ומגיעות כמעט לכל דרג ולכל עובד. מסיבה זו אנו רואים כי לתפקידים בכירים נבחרים אלו המסוגלים להגיע להחלטות קשות ולנהל משברים לא קטנים בצורה מעוררת כבוד.
פיתוח מיומנויות חשיבה / לילך כהן
לא אחת מאוד לא נעים לראות כיצד אדם אינו מגיע להחלטות מקוריות ואינו מקדם מטרות שונות בצורה טובה, וזאת רק מאחר ואינו משקיע זמן או שאינו עושה שימוש ביכולותיו השונות בכדי לחשוב בצורה ברורה ומקורית.
פיתוח מיומנויות ניהול / לילך כהן
ניהול הוא לא משימה פשוטה, ולעתים אנו יכולים לראות כיצד מהלכים פשוטים יחסית נעשים בדרכים לא נכונות על ידי מנהלים שונים ובכך נגרם נזק ברמות שונות לארגון.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים