מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סדנאות מנהלים

סדנאות מנהלים

/ לילך כהן

סדנאות מנהלים

 

מילים כמו חזון, מנהיגות, מיומנויות, יכולת הנעה, יכולת קבלת החלטות קשות, עמידה בתנאי לחץ, ועוד מושגים אחרים, הם אלו המלווים כמעט כל מנהל בכל דרג ובכל ארגון.

 

 אך לעתים יש להתייחס גם למבט האישי והמיוחד שניתן לתת פנימה ולראות כיצד אנו בתור מנהלים יכולים לזכות במיומנויות שונות וליהנות מיכולת להסתכל על הדברים בצורה מקורית ושונה, בכדי להצליח במשימות הניהול השונות בצורה הרבה יותר ממוקדת, מתקשרת, ומגובשת.

 

לא מעט סדנאות מנהלים מועברות בישראל ובעולם כולו, ונראה כי כולן מעידות על עצמן שהן המציאו את הגלגל בכל הקשור לדרך הניהול האידיאלית.

 

 אין ספק כי רבים יודעים כיצד לתרום למנהל בכדי למקסם את יכולותיו, אך חשוב לבדוק האם יש כאלו העושים זאת מנקודת מבט אישית.

 

סדנאות מנהלים שבהן נדונים נושאים מסוימים על סמך ניסיון אותנטי, ובהתייחסות לחשיבותו של גיבוש זהות עצמית, הן סדנאות מנהלים מיוחדות ומפרות בצורה מרשימה.

 

בעולם של היום קיימות שיטות רבות לניהול ולהתמודדות עם משימות שונות ומגוונות, אך בכל הקשור להתנהלות האישית, שיכולה להיות זו שתעשה את ההבדל בין הצלחה לכישלון, הרי שזו לא תמיד זוכה להתייחסות הנדרשת במסגרת סדנאות מנהלים בדרגים שונים.

 

 רק ברגע שנוצרת הזדהות עם בעל ניסיון ובעל חוכמת חיים, ניתן לראות כיצד נוצרת זהות עצמית שבעזרתה ניתן לחזק את היכולות לקבלת החלטות ולהגעה לבחירות נכונות בעתיד.

 

עצמאי בשטח – סדנאות חקר מודעות למנהלים/חברות/ארגונים

לפרטים: 054-5914441  ליאת

או במייל: [email protected] 

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
חינוך ולימודים - סדנאות
תאריך: 29/5/2011
תגיות:   סדנאות לבכירים    סדנאות לאירגונים    פיתוח מיומנויות ניהול   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - סדנאות

הרצאות למנהלים / לילך כהן
הרצון להשתפר בכל מה שאנו עושים ולקדם את עצמנו אל מטרות גבוהות הרבה יותר, הוא זה שיביא אותנו לחפש מקורות מידע חדשים ואיכותיים.
פעילות למנהלים / לילך כהן
דרכי ההתמודדות של מנהלים שונים יכולות לעתים להראות לנו כמה מגוונת יכולה להיות תגובתו של אדם למצבים שונים.
פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות / לילך כהן
בכל אחד מאתנו מסתתר איזה נפוליאון קטן, תרתי משמע, שיכול לסחוף אחריו חיילים (ובמקרה שלנו עובדים) רבים שיהיו מוכנים ללכת אחריו בכל דרך ולקראת כל מטרה.
סדנאות מנהלים / לילך כהן
מילים כמו חזון, מנהיגות, מיומנויות, יכולת הנעה, יכולת קבלת החלטות קשות, עמידה בתנאי לחץ, ועוד מושגים אחרים, הם אלו המלווים כמעט כל מנהל בכל דרג ובכל ארגון.
סדנא למנהלים / לילך כהן
חייו של המנהל עמוסים סיטואציות שאיתן הוא אמור להתמודד, כשלעתים התשובות שמצפים ממנו אמורות להיות לא רק חכמות ורציניות אלא שהן גם מתבקשות להגיע למנהל שמעליו בצורה המהירה ביותר.
מיומנויות ניהול / לילך כהן
מנהל טוב הוא כזה שדומה למפקד נערץ בצבא או למנהיג שנתיניו יודעים להעריך אותו בשל איכויותיו השונים.
מנהיגות אישית / לילך כהן
מרתק לראות כיצד עובדים פשוט נוהים אחר מנהל מסוים בזכות רמה גבוהה של מנהיגות אישית שאותו מנהל מפגין.
סדנאות לבכירים / לילך כהן
של מנהל בכיר בכל ארגון שהוא מהדהדות בתוככי הארגון ומגיעות כמעט לכל דרג ולכל עובד. מסיבה זו אנו רואים כי לתפקידים בכירים נבחרים אלו המסוגלים להגיע להחלטות קשות ולנהל משברים לא קטנים בצורה מעוררת כבוד.
פיתוח מיומנויות חשיבה / לילך כהן
לא אחת מאוד לא נעים לראות כיצד אדם אינו מגיע להחלטות מקוריות ואינו מקדם מטרות שונות בצורה טובה, וזאת רק מאחר ואינו משקיע זמן או שאינו עושה שימוש ביכולותיו השונות בכדי לחשוב בצורה ברורה ומקורית.
פיתוח מיומנויות ניהול / לילך כהן
ניהול הוא לא משימה פשוטה, ולעתים אנו יכולים לראות כיצד מהלכים פשוטים יחסית נעשים בדרכים לא נכונות על ידי מנהלים שונים ובכך נגרם נזק ברמות שונות לארגון.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים