מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

השוואה חברות ביטוח

השוואת מנהלי תיקי השקעות לחברות ביטוח

/ ירון כהן

השוואת מנהלי תיקי השקעות לחברות ביטוח

תיק השקעות הינו מסלול פיננסי מורכב מאד, במסגרתו מושקע כספינו כחלק ממניות, אגרות חוב, מטבע חוץ וכדומה. השקעותינו השונות מאוגדות לכלל יחידה אחת הנקראת תיק השקעות. השוואת תיקי השקעות חשובה במיוחד לצורך בחירתו של תיק ההשקעות הטוב ביותר והאטרקטיבי במיוחד. השוואת תיקי השקעות, המהווים מסלול פיננסי להשקעות, חשוב שתעשה בעזרתם של מומחים בתחום ההשקעות, המאפשרים את בחירתו הנכונה של תיק ההשקעות. מנהל תיק השקעות, האחראי לניהולו של תיק ההשקעות שלנו בבית השקעות, הוא זה המנתב את תיק ההשקעות שלנו בהתאם לרצונותינו ואופיינו. בזכות הידע והניסיון הרב שלו בתחום ההשקעות, מנתח מנהל תיקי ההשקעות, את השוק ומאפשר לנו את בחירתם של אפיקי ההשקעה הכדאיים ביותר. השוואת מנהלי תיקי השקעות הינה קריטית במיוחד, שכן זו, ובהנחה שאכן בחרנו נכון, מאפשרת לנו ליהנות מהשקעה נכונה, המניבה רווחים לאורך כל הדרך. בעת השוואת מנהל תיקי השקעות, לצורך בחירתו של מנהל ההשקעות הנכון ביותר עבורנו, חשוב כי נבדוק את הניסיון ורמתו המקצועית, את תשואות תיק ההשקעות שלנו, שבניהולו, לאורך זמן, את מידת השקיפות וכמובן את השירות, אותו אנו מקבלים ממנהל תיק ההשקעות שלנו.

קיימות חברות ביטוח חיים וכן חברות ביטוח בריאות רבות מאד, בשוק חברות הביטוח. חברות ביטוח חיים וכן חברות ביטוח בריאות אלו מאפשרות למבוטחיהן ליהנות מביטוחי בריאות וביטוחי חיים, המותאמים באופן אישי לצרכיהם, גילם, מצבם הבריאותי וכדומה. חברות הביטוח השונות, ככאלו הקיימות בשוק שנים רבות, מציעות ניסיון וותק של שנים בתחום הבטוחים לצד שירות זמין לאורך זמן. חברות ביטוח אלו, בנוסף לביטוחי החיים, ביטוח בריאות, מציעות ליהנות גם ממבחר נוסף של ביטוחים כמו ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי נסיעות ועוד, ומציעות שלל של חסכונות פנסיונים מתקדמים, החשובים במיוחד בראייה עתידית, ממש כשם שמבטיחים ביטוחי החיים וביטוחי הבריאות. חברות הביטוח השונות, בעזרתם של סוכנים מקצועיים במיוחד, מאפשרים את התאמתה של פוליסת ביטוח החיים או פוליסת ביטוח הבריאות לכל מבוטח ומבוטח באופן אישי, לאור מצבו ורצונותיו. ככאלו, המציעות ביטוחים חשובים אלה, מאפשרות חברות ביטוח אלו ליהנות ממוצרים ביטוחיים מתקדמים, מגוונים ושונים, מהם יוכל כל אחד ממבוטחיהן לבחור בכת עת. הכיסויים החשובים, שמציעה כל אחת מחברות הביטוח, במסגרתם של ביטוחי החיים וביטוחי הבריאות, הכרחיים במיוחד, כתוספת לביטוח הבריאות הממלכתי, המהווה ביטוח בסיסי בלבד.

ירון כהן
אתר i פנסיה מהווה גשר בינכם לבין בתי ההשקעות המנהלים את הכספים הפנסיונים שלכם. המידע הרב שנמצא באתר (השוואת קופת גמל, השוואת קרן השתלמות) יאפשר לכם לקבל הצעות חינם לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם ול
ירון
iinternet
תל אביב
מימון וכספים - כללי
תאריך: 26/5/2011
תגיות:   השקעות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - כללי

סוגי הלוואות לפרטיים ולעסקים / ירון כהן
כל עסק צריך מזומנים על מנת להתקיים, כך גם משפחה. מבלי תזרים חודשי קבוע של הכנסות לא ניתן לקיים חיים נורמאליים. המצב הכלכלי של השנים האחרונות הקשה מאוד על עסקים ועל שכירים רבים מלהתקיים בכבוד.
השוואת קרנות פנסיה – להשוות בין הקרנות השונות / ירון כהן
השוואת קרנות פנסיה – להשוות בין הקרנות השונות
בית השקעות וביטוח בפוקוס: / ירון כהן
בית השקעות וביטוח בפוקוס:
השוואת מנהלי תיקי השקעות לחברות ביטוח / ירון כהן
השוואת מנהלי תיקי השקעות לחברות ביטוח
מתן זכויות לידועים בציבור - הגזר והמקל / זיו האפט
מגמת בתי המשפט להשוות את מעמד הידועים בציבור למעד בני זוג נשואים יש בה כדי לשפר את זכויותיהם של הידועים בציבור אך יש בה גם הטלת החובות המוטלות על זוגות נשואים.
פתרונות מימון לעסקים קטנים / yael loosh
בין אם אתם בעלי עסקים וותיקים ובין אם זה עתה אתם בתחילתו של הליך הקמת עסק, אתם וודאי מכירים בחשיבותו של תקצוב נכון והצורך במערך שיסייע לכם לגייס כספים בעת הצורך
בעד ונגד התערבות ממשלתית בכלכלה / גיא יריב
ב2008 חילץ המימשל הפדרלי שתי חברות פרטיות העוסקות במתן משכנתאות והלוואות למימון לימודים. ההתערבות עשויה לעלות למשלם המיסים כמה עשרות ואולי מאות מיליארדי דולרים. מהם היתרונות והחסרונות של השיטה?
צמצום הלוואות כפתרון בניהול התקציב הציבורי / יניב סהרוני
למרות העבודה שישראל מוצפת תנודתיות ברמת הסיכון הכלכלי, היא לא שוקעת ואפילו נחשבת חזקה במידת ההתאוששות מהמשבר הכלכלי הגלובלי. בהשוואה למדינות מתפתחות אחרות, נראה שישראל על מסלול ההמראה. הסוד הוא יעילות
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים