מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חברות בחו"ל

חברות בחו"ל

/ אלכס בונר

 

חשבון בנק בחו"ל - האם אפשרי לנהל און ליין? כיצד?

חשבון בנק בחו"ל הוא אחד המוטיבים החשובים לאנשי עסקים ובעלי חברות גדולות כקטנות, המעוניינים להביא את מקסימום הרווחים שניתן מכל חבילת שירות. חשבון בנק שנפתח בארצות העולם, בעיקר במרכזים הפיננסים המוכרים, או באלו שהבנקים שלהם ידועים באיכותם כגון חשבון בנק בשוויץ, עשוי לתת מענה יעיל וחסכוני לכל חברה כלכלית.

שאלה פופלארית שעולה במקרים כאלו היא, כיצד ניתן לעבוד עם בנק באופן ישיר ובלתי אמצעי, מבלי לבקר בו אף לא פעם אחת? התשובה לכך היא, שעם רמת הטכנולוגיה שאנו סופגים היום, כמעט הכול אפשרי. את העולם כולו ניתן לנהל היום מתוך קופסת המחשב או באמצעות הטלפון. ממשקים אינטרנטיים מאובטחים עומדים לשירות הלקוחות ואיתם ניתן לנהל את החשבון מכל נקודה בעולם. מעבר לכך, שירות של בנקאים מומחים יעמוד לשירותכם בטלפון בעלות של שיחת חינם מכל מקום בעולם. שמדברים על שירות ואיכות, אין כמו תחרות בריאה בין בנקים שיתחרו על ליבך.

כיצד לנהל חשבון בנק און ליין בחו"ל ?

לאחר פתיחת החשבון וביצוע הפקדה ראשונית של סכום כסף כלשהו בחשבון (משתנה לפי דרישות הבנק) תקבלו קוד כניסה ייחודי לכם שאיתו תוכלו להיכנס לממשק ניהול החשבון ולבצע את הפעולות שביקשתם בזמן הליך פתיחת חשבון הבנק בחו"ל .הדבר פשוט מאוד, אך עם זאת, חייב להיות מדוד בצעדים מבוקרים ובדוקים, כדי למנוע בעיות אבטחה שעשויות לצוץ, מתוך עודף אמון בלקוח או לחילופין, בבנק עצמו.

פתיחת חשבון בנק בשוויץ למשל, לכאורה נראית  הליך פשוט וקל, בשל הריבוי של החשבונות הנפתחים בה באופן דומה מדי יום. אך ההליך פתיחת החשבון בשוויץ אינו פשוט כלל וכלל וברוב המקרים תצטרכו להביא המלצות מהבנקים שלכם כיום או המלצות מחברה המתמחה בפתיחת חשבונות בנק בחו"ל , שמשמשת כמתווכת וגורם מלווה וממליץ. ללא תמיכה של חברה שכזו, תהליך פתיחת החשבון יכול להיות מורכב, מסורבל ואף לא אפשרי.

שירותי בנקאות און ליין מאפשרים לנהל את חשבון הבנק באמצעות מסמכים ושימוש בפקס, או שליחתם באמצעות הדואר האלקטרוני. עם הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו,  ניתן בקלות לצרף חתימה אישית, ולשלוח בדרך מהירה וזולה את הטפסים והאישורים הנדרשים. בנוסף, ניתן לשלוח בדואר רשום מסמכים חשובים, שחשוב לצלם ולשמור עותק במקום בטוח. המסמכים יגיעו ליעדם תוך כמה ימים ספורים, וניתן לסמוך על בטיחות הדואר.

פיזור סיכונים:

חשבון בנק בחו"ל אינו חייב להיות החשבון היחיד שלכם או של החברה שלכם. הוא יכול להיות כחשבון חיסכון נוסף או חשבון חירום למקרה קיצוני שבו הבנקים נופלים (כבר קרו מקרים בארה"ב, ישראל, אירלנד ויוון).

אפשרויות החיסכון שמציעים היום בנקים בחו"ל הם מהטובים בעולם ומאפשרים חיסכון ארוך טווח איכותי.

 

אלכס בונר
מפעיל חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
מפעיל חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
טקטיקום
חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
ת.ד. 6216
באר שבע
054-8823440
קישור לאתר
עסקים - עסקים בינלאומיים
תאריך: 25/5/2011
תגיות:   חשבון בנק בשוויץ   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - עסקים בינלאומיים

אל תחלום את החיים תחייה את החלומות / לידיה יונג
בטוחים שמדובר על רעיון מעולה עבורנו- כל עוד לא נעשה איתו שום דבר, כל עוד לא ניקח עליו אחריות ונקדם אותו, לא נשיג תוצאות טובות יותר עבורנו. הערך שבכל רעיון הוא ביישום שלו. מה אתם מתכננים ליישם השבוע?
חברות בחו"ל / אלכס בונר
ימום הרווחים שניתן מכל חבילת שירות. חשבון בנק שנפתח בארצות העולם, בעיקר במרכזים הפיננסים המוכרים, או באלו שהבנקים שלהם ידועים באיכותם כגון חשבון בנק בשוויץ, עשוי לתת מענה יעיל וחסכוני לכל חברה כלכלית.
יחסי ישראל בולגריה קופצים מדרגה / ברברה פז
בכנס העסקים ישראל-בולגריה שנערך באוקטובר, הועלו אפשרויות מעניינות שבולגריה תייצא לישראל מי שתייה והשקייה ושישראל תייצא גז טבעי לבולגריה.
רילוקיישן והתבוללות / אביב יועצים
יש אנשים הרואים בטרנד של רילוקיישן התבוללות לכל דבר.
ענף הרילוקיישן / אביב גולני
הייצוא הצטמצם, ההשקעות מחו"ל צנחו, משקיעים זרים הפכו נדירים, וההיי-טק – אחת ההצלחות העיקריות של ישראל וספינת הדגל הכלכלית שלה -- נכנס לתקופה של אי-וודאות זמנית. מספר התחלות הבנייה קטן, והאבטלה גברה.
עבודה בחו"ל / דורון צ
יותר ויותר צעירים מחפשים עבודה בחו"ל
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים