מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ניתוחים קטנים

ניתוחים קטנים

/ hayde hayde

ניתוחים קטנים

אנשים רבים מפחדים מניתוחים, גם מניתוחים קטנים. הסיבה לכך היא שתמיד ישנו שביב של סכנה גם בניתוחים הכי פחות מתוסבכים. הניתוחים המפורסמים ביותר בקטגוריית הניתוחים הקטנים הם ניתוחים פלסטיים. ניתוחים אלו, הנחשבים לניתוחים אסטטיים, התחילו כבר במאה ה19 ומלחמות תרמו רבות להתפתחותם, שכן רופאים היו צריכים להתמודד עם כוויות קשות ופציעות אחרות.

ישנם ניתוחים שמטרתם רפואית כגון טיפול בשפה שסועה, ציפורן חודרנית, כוויות קשות וכן הלאה. וישנם ניתוחים שמטרתם אינה רפואית אלא אסטטית בלבד, ניתוחים כגון הגדלת חזה, התקנת אף, שאיבות שומן וכן הלאה. היום ישנה גם אפשרות לניתוח משולב שמאפשר עבודה על כמה אזורים בגוף בו זמנית, נכך ניתן לעשות כמה ניתוחים בהרדמה אחת.

אך חשוב מאוד לשים לב מי הוא המנתח שאת שירותיו אתם שוכרים, אתם חייבים לשאול אותו מהו בדיוק תחום ההתמחות שלו. הסיבה לכך היא שהיום בישראל אין הסדר בחוק הטוען כי רק מומחים בכירורגיה פלסטית יכולים לעשות את הניתוחים הללו, ולכן גם כירורגים שאינם מומחים בהתמחות הזו יכולים לנתח. עדיף שתוודאו בדיוק מי הרופא ומה תחום ההתמחות שלו.

אין ניתוח או רופא שיש לו 100% סיכויי הצלחה, ולכן לעיתים יש צורך בניתוח תיקון. ניתוחים אלו יכולים לעלות כסף ולהיות מסובכים יותר מן הניתוח המקורי. לרוב רופאים אינם גובים כסף על עבודתם בניתוחי תיקון. יש צורך לנסות ולהבין האם הכישלון בניתוח הוא תוצאה של רשלנות רפואית או פשוט ביש מזל, לשם כך רצוי להתייעץ עם רופא נוסף לשם קבלת דעה שנייה וכן אם עורך דין.

כמו שצריך שיהיה רופא בעל תחום התמחות מתאים, כך גם המקרה כאשר ניתוחים קטנים נכשלים. יש צורך להשיג עורך דין עם תחום התמחות של שירותי רפואה, רשלנות רפואית וכן הלאה. עורכי הדין הללו מנוסים בתביעות הקשורות לעולם הרפואה והם יוכלו לעזור לכם לצאת מעסק הביש אליו נקלעתם עם ידכם על העליונה.

לסיכום, גם ניתוחים קטנים יכולים להסתבך ולכן חשוב להיות מודעים לכל האפשריות עוד טרום הניתוח  ולוודא מה האפשרויות שלכם במקרה והוא לא נחל הצלחה.

hayde hayde
מנקה ארובות בזמני הפנוי. מקצועי האמיתי הוא מנקה מקטרות.
היידה - קידום אתרים
hayde
קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות, פרסום ממומן, בניית אתרי תדמית, שיווק תוכניות שותפים, כתיבת תוכן.
ירושלים
026411333
קישור לאתר
בריאות ורפואה - כללי
תאריך: 25/5/2011
תגיות:   ציפורן חודרנית   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - כללי

מיטת שיזוף בעמידה / LoadSEO SEO
מיטת שיזוף בעמידה הינה שיטת השיזוף המתקדמת ביותר שיש. מדובר במיטת שיזוף עוצמתית המפותחת בטכנולוגיות המקדמות ביותר ומאפשרת שיזוף מהיר במיוחד.
טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות / אביב יועצים
המילים "טיפול בגלי הלם" נשמעות מסובכות למדי, נכון? ובכן, אין לכם מה לדאוג. זה שם גדול ומהודר, וטכנולוגיה מרמה גבוה ומתקדמת, אבל בשבילכם זהו הליך פשוט מאוד.
טיפול בגלי הלם: פרטים על התהליך ומה שהוא כולל / אביב יועצים
הטכנולוגייה של גלי הלם הופכת להיות יותר ויותר פופולרית בארץ ובעולם. אך כיצד בעצם גורמים גלי הלם לריפוי של אזורים פגועים?
נחירות בשינה / LoadSEO SEO
מצב של נחירות בשינה יכול לקרות בשל גורמים שונים. אחד הגורמים המרכזיים הוא עודף משקל. איך זה משפיע? רקמות שומן הולכות ומצטברות לא רק באזורים הגלויים לעין, אלא גם ברקמות הרכות אשר מקיפות את צינור האוויר
הפסקת נשימה בשינה / LoadSEO SEO
הפסקת הנשימה או הפסקת נשימה בשינה היא תופעה נפוצה אשר המודעות אליה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. תופעה זו שכיחה והיא פוגעת בכ- 4leep Apnea מונעת מחמצן לעבור אל המוח בכמות מספקת.
ניתוחים קטנים / hayde hayde
ניתוחים קטנים, היסטוריה, ועוד. כמו כן, כיום לפני כל ניתוח ודאו שהמנתח הוא מומחה בתחום.
רגע מאושר בחיי ! / בני מרגליות
נוכחות לשם שינוי !
מי כסף קולואידים / לירן EZ100
מי כסף קולואידים - מעוניינים לקרוא מידע נוסף על מקור מי הכסף? כנסו עכשיו
אלרגיות בעונות מעבר-נזלת וליחות / עדנה שלום
ות, הן מבצעות תפקידי חרום כגון עזרה לאיברים אחרים מנקי דם כגון- עור, כליות, ריאות וכבד לנקות את הדם בגוף וכך בעצם הן מתחילות לפלוט כמויות של פסולת חומצית. מצב נזלתי הינו למעשה ליקוי של המערכת כולה.
טיפול בגלי הלם: כתף חמה / אביב יועצים
דלקת גידים קאלסיפית הינה בעיה רפואית אשר מאופיינת בהצטברות של סידן גבישי על גידים בגוף. זהו הזמן להתחיל ולחשוב על טיפול בגלי הלם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים