מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

עיצבו אתרים לבתי עסק

עיצוב אתרים לבתי עסק: שאלות ותשובות

/ אביב יועצים

עיצוב אתרים לבתי עסק: שאלות ותשובות

מה אתר אינטרנט יכול לעשות עבורי?

התשובה לשאלה הזאת איננה פשוטה או קצרה. עם מעט מחקר ומחשבה ניתן למצוא מאות סיבות לבניית אתר, אך ישנן שתי נקודות חשובות שיבהירו לכם את התשובה באופן פשוט יותר. ראשית, בעזרת עיצוב אתרים מוצלח שיבנה אתר מושקע תוכלו להגיע לאלפי ואפילו מאות אלפי אנשים, שלא היו מגיעים אליכם ללא האתר. שנית, הלקוחות יכולים לסקור את המוצרים שלכם או השירותים שאתם מציעים- בצורה נוחה ואישית, מהספה בביתם. ניתן לומר שלא משנה באיזה סוג של עסק אתם, אתר אינטרנט תמיד יכול לעזור לכם לגדול, לצמוח ולהגדיל את הרווחים שלכם.

בשביל מה אנו צריכים עיצוב אתרים? מה זה חשוב איך האתר נראה, כל עוד הוא עובד?

כאשר מגיע גולש אל האתר, עליהם לקבל באופן מיידי מושג ברור לגבי אופי העסק שלכם, ואיכותם של המוצרים או השירותים. זאת ניתן לעשות רק על ידי עיצוב אתרים מקצועי ומוצלח- ידוע שהרושם הראשוני הוא הקובע, בעיקר בעולם העסקים, ובמקרה שלכם- הרושם הראשוני שהלקוח יקבל לגבי החברה תלוי במראה של האתר שלכם. בעזרת עיצוב אתרים נבון, האתר שלכם יהיה מעניין וקל לשימוש, מה שיעודד את הגולש האקראי להמשיך ולחקור אותו. זכרו שאתם ממתגים את עצמכם בעייני העולם דרך אתר האינטרנט שלכם, וחשוב שתהיו במיטבכם!

האם עיצוב אתרים יכול בכלל לתרום משהו לעסק שלנו?

בהחלט כן! עסקים רבים אינם תופסים את כמות הנושאים הענקית שניתן לכלול באתר עסקי בעזרת עיצוב אתרים מוצלח- החל ממוצרים ושירותים וכלה בתהליכים עיסקיים. כל סוג של תקשורת או פעילות הנעשה בתוך העסק שלכם יכול להפוך לקל ויעיל יותר בעזרת עיצוב אתרים שיכניס לאתר העסק את הפונקציות המתאימות.

שמענו שהאתר של העסק יכול לעזור לעובדים שלו לעשות את העבודה שלהם, זה באמת נכון?

נכון אומנם שרוב העסקים רואים באינטרנט רק הזדמנות להגדיל את המכירות שלהם בעזרת פרסום אינטרנטי, אך הוא יכול לספק גם הזדמנויות מצויינות להגדיל את היעילות של העסק ולהפחית את ההוצאות שלו. בעזרת עיצוב אתרים מקצועי ניתן למקם ברשת תהליכים שונים הנעשים בכל סוג של עסק, בעיקר פעולות הנעשות באופן יומיומי.

או.קיי, השתכנענו, אנחנו רוצים להקים אתר אינטרנט! אבל איפה אנחנו מתחילים?

ישנם שני צעדים פשוטים שעליכם לנקוט כדי להתחיל בהקמתו של אתר אינטרנט. במאמר זה אנו מתייחסים אומנם לאתרי אינטרנט עיסקיים, אך שני הצעדים הללו מתאימים בהחלט עבור כל מי שרוצה להקים אתר, גם אם מדובר באתר פרטי לחלוטין.

צעד ראשון: עליכם ליצור לעצמכם "דומיין" (URL). כך קוראים לכתובת אשר בה אנשים ישתמשו כדי להגיע אל האתר שלכם (www.shalom.co.il). עליכם להחליט מה אתם רוצים שיהיה כתוב בכתובת הזו, ולבדוק האם השם המבוקש פנוי. לאחר שמצאתם שם פנוי שהוא לפי רוחכם, עליכם לרשום אותו תחת שמכם תמורת תשלום. בנוסף, זכרו שיש לחדש את ההרשמה פעם בשנה.

צעד שני: הגיע הזמן לעצב את האתר. זהו השלב אשר בו יקבעו ויווצרו הדברים החשובים באמת- המראה, האווירה והתוכן של האתר. שלב זה הוא חשוב ביותר אך גם קשה לביצוע, לכן יש לפנות לאנשים או חברות העוסקים באופן מקצועי בתחום של עיצוב אתרים.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
אינטרנט - עיצוב אתרים
תאריך: 22/5/2011
תגיות:   עיצוב אתרים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - עיצוב אתרים

מה זה בכלל GUI ? / קרן כהן
אחד המושגים הרווחים בעולם הטכנולוגי הוא הGUI שמתאר בעצם את המפגש של המשתמש עם הטכנולוגיה. המושג מתאר בעצם כל מפגש של משתמש עם כל טכנולוגיה החל ממכשירים אלקטרונים ביתיים וכלה בסביבות ממוכנות כמו הרכב
עיצוב אתרים: כמה עובדות מעניינות / אביב יועצים
עיצוב אתרים בגרסתו המודרנית הומצא, פחות או יותר, באוניברסיטת מסצ'וסטס לטכנולוגיה: בתחילת שנות ה-90 אדם בשם טים ברנרס- לי עשה היסטוריה: ביסוס רשת האינטרנט כרשת שהציבור יכול להשתמש בה.
עיצוב אתרים לבתי עסק: שאלות ותשובות / אביב יועצים
בעזרת עיצוב אתרים מוצלח שיבנה אתר מושקע תוכלו להגיע לאלפי ואפילו מאות אלפי אנשים, שלא היו מגיעים אליכם ללא האתר. שנית, הלקוחות יכולים לסקור את המוצרים שלכם או השירותים שאתם מציעים- בצורה נוחה ואישית.
עיצוב אתרים: כמה נקודות חשובות / אביב יועצים
עיצוב אתרים נוגע יותר לבניית אסטרטגייה מאשר ליצירת גרפיקה מנצנצת או סיסמאות פרסום קליטות. הדבר החשוב ביותר לגבי עיצוב אתרים הוא להבין מהן המטרות שהאתר צריך להשיג, ואיך אפשר להגיע אליהן.
תבניות וורדפרס מקצועיות - מעל ל-60 עיצובים מוכנים במחיר בדיחה / משה שמואלוב
אם הגעתם לפה כנראה שאתם יודעים מהי מערכת וורדפרס ואין צורך בהסברים מיותרים. רק נדגיש שזו אחת המערכות הפופולאריות בעולם להקמת בלוגים בפרט ואתרים בכלל.
עיצוב אתרים – מקצוע רציני? / אביב יועצים
כשאנשים שואלים אותך במה אתה עוסק, ואתה עונה להם – עיצוב אתרים, הם לא ממש יודעים מה לענות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים