מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בריכות ספא

בריכות ספא: זה לא חלום

/ אביב יועצים

בריכות ספא: זה לא חלום

 

דמיינו לעצמכם את התרחיש הבא: אתם חוזרים הביתה אחרי יום עבודה מעייף וגדוש מטלות מתישות, ועוד לפני שאתם ניגשים אל דלת הכניסה, אתם מניחים את התיק בחצר ונכנסים אל הג'קוזי הפרטי שלכם, שם אתם שוכחים מהצרות ומעמל היומיום המפרך. לאחר הבילוי המפנק אתם יוצאים כמו חדשים ומלאי אנרגיה להמשיך את היום. נשמע לכם כמו חלום? ובכן, ודאי יעניין אתכם לדעת כי התקנת בריכות ספא בחצר הבית הפכה להיות טרנד של ממש. יותר ויותר אנשים יאמרו לכם כי הם מעדיפים בריכות ספא תחת כיפת השמיים מאשר בתוך הבית.

ישנם מספר שיקולים המטים את הכף לטובת התקנת בריכות ספא בגינה לעומת פנים הבית. ראשית כל, מדובר בחיסכון במקום. חצר הבית כמעט תמיד בעלת שטח גדול יותר מאשר שטח הפנים, ולכן בריכות ספא לא יתפסו בו מקום רב מדי ולא ייראו כאילו הם משתלטים על החצר. זאת בניגוד לג'קוזי שמותקן בתוך הבית, שבמקרים לא מעטים ממלא את הבית ונותן תחושה של צפיפות. על פי רוב, התקנה של בריכות ספא בשטח החצר משדרגת את ערך הנכס, כך שמדובר גם בצעד עם חשיבות לטווח רחוק.

כמובן שבילוי זמן בג'קוזי הוא חוויה אישית ופרטית, ולכן כל מי שמתקין בריכות ספא בחצר ביתו עושה זאת תוך הקפדה על כך שהבריכה תוצב במקום מגודר ומתוחם. יש שמגדילים לעשות ומתקינים בריכות ספא במרפסת המיועדת לכך או על מדרגה מוגבהת. ובכל מקרה, אם שטח חצר הבית מספיק גדול לא תהיה כל בעיה למצוא פתרון למיקום הג'קוזי, ועל כן אין צורך לדאוג מחדירה לפרטיותכם. בנוסף, ניתן ואף רצוי לחשוב על אפשרות לקירוי השטח בו מוצבת הבריכה, ובדרך זו לאפשר רחצה במהלך כל השנה, גם כאשר יורד גשם.

מעבר לחיסכון במקום אותו הזכרנו קודם, חשוב לציין את השוני הרב בין בילוי בג'קוזי בחדר סגור לעומת בשטח פתוח. זוהי, כנראה, הסיבה העיקרית להפיכתן של בריכות ספא לגינה לכל כך פופולריות. ההימצאות תחת כיפת השמים מקנה לטיפול אופי אחר, טבעי יותר, רגוע יותר. השילוב בין זרם המים הנינוח לבין הסביבה הירוקה יוצרת את השילוב האידיאלי.

בריכות ספא לגינה מגיעות כמערכת אחת שלמה, ועל כן מהוות תוספת פשוטה להתקנה שלא דורשת התקנה מסובכת מדי והרכבת חלקים. גם מערכת הצנרת מובנית בתוך הבריכה עצמה. בריכות ספא ניתן למלא בקלות באמצעות צינור גינה סטנדרטי, כאשר בגוף המערכת מצויים פילטרים המסננים את המים.

יש לציין כי כאשר חושבים לרכוש בריכות ספא לגינה חשוב לוודא כי חומר הבידוד איכותי וכי וסת הטמפרטורה עובד באופן תקין. הטמפרטורה הרצויה לג'קוזי נעה בין 30 ל- 40 מעלות צלסיוס, תלוי באיזו תקופה בשנה. מערכת בקרה איכותית תדע להתאים את הטמפרטורה ע"פ תנאי מזג האוויר ולאפשר הנאה שלמה ואמיתית.

לסיכום, אם אתם רוצים ליצור לעצמכם סביבה ביתית מפנקת וגם להעלות את ערך הנכס, כדאי לחשוב על בריכות ספא כתוספת לחצר הבית שלכם. נכון, מחירן של בריכות ספא עשוי להיות גבוה, בעיקר כאשר רוצים לוודא את איכותה של שכבת הבידוד ושל מערכת בקרת הטמפרטורה, אך את התמורה תקבלו כבר בטבילה הראשונה.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות
תאריך: 22/5/2011
תגיות:   בריכות ספא    בריכת ספא    מערכות ספא    מערכת ספא   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - טיפים והמלצות

איטום גגות רעפים לעומת איטום גגות שטוחים / ענת דורי
כאשר בעלי בית מעוניינים לבצע איטום בגג ביתם, חשוב להיות מודעים להבדלים הקיימים בין גגות רעפים לבין גגות שטוחים. באופן כללי לרוב, ניתן לראות גגות שטוחים בבנייני מגורים רבי קומות ואילו גגות רעפים ניתן ל
איטום קירות – חשיבות ויתרונות לבעלי בתים / ענת דורי
רבים, מי הגשמים או אדי מי הגשמים עלולים לחדור לתוך בית שלא התבצע בו איטום נכון, או שלא התבצע בו איטום כלל. לכן, חשוב לבצע איטום קירות חיצוניים ופנימיים, איטום גגות ואיטום חדרי הבית על מנת למנוע זאת.
איטום גגות / ענת דורי
זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה. כאשר פונים לקניית מוצרי איטום גגות, ניתן לראות שקיים מגוון רב של חומרים המספקים פתרון לבעיות מרובות ולסגנונות מבנים שונים.
סוגי חומרי איטום לכל בעיה / ענת דורי
תפתח והחל לבנות לעצמו מחסה מחומרים שונים אשר התגלו במהלך הזמן. שנים רבות עברו והגענו למציאות של היום למאה ה21, מחסה היום הפך לבית, אשר בין תפקידיו המרובים משמש כמקום לשקט, ליצירה עצמית, ולהקמת משפחה.
הדרך הקצרה לביובית / eran ss
איזה תהליך הצרכן עובר עד להזמנת הביובית
חומרי איטום גגות / ענת דורי
כאשר פונים למלאכת איטום הגג הדבר יכול לנבוע מסיבות רבות, בין אם נזכרים בזמן, ובין אם זה קרה קצת אחרי שהתחילו הנזילות בבית, איטום גגות הינו פעולה הכרחית לכל מבנה.
איטום מרפסת - באילו מקרים? / ענת דורי
איטום חלקי הבית השונים יכנס לפעולה בדרך כלל בתקופת החורף או לפניה, בין אם ומדובר באנשים אשר מתכננים מראש, או אנשים שנמצאים במהלך תהליך שיפוץ או בנייה תמיד מגיע שלב פעולת האיטום/
תריסי גלילה / אלכס בונר
יתרונות תריסי גלילה יתרונות תריסי גלילה הינם רבים ומגוונים. בכל אלמנט עיצובי זה או אחר, ישנה סיבה שעמדה מאחוריו לשם המצאתו, ואותה ניתן לבחון.
בריכות ספא: זה לא חלום / אביב יועצים
ודאי יעניין אתכם לדעת כי התקנת בריכות ספא בחצר הבית הפכה להיות טרנד של ממש. יותר ויותר אנשים יאמרו לכם כי הם מעדיפים בריכות ספא תחת כיפת השמיים מאשר בתוך הבית.
סוככים זה עניין ישראלי / אביב יועצים
סוככים הם פתרון קל ונוח ולא יקר שעוזרים לנצח את השמש החמה של חודשי הקיץ הישראלים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים