מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

השוואת בתי השקעות

השוואת בתי השקעות

/ ירון כהן

השוואת בתי השקעות – לבחור את בית ההשקעות הטוב ביותר

בית השקעות הינו גוף פיננסי, שתפקידו תיווך בין משקיעים שונים לשוק ההון הישראלי. כאלה, המספקים מגוון רחב מאד של מוצרים פיננסיים שונים, כמו קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, קופות גמל ועוד, בחירתם של בתי השקעות נכונים ומתאימים חשובה במיוחד. השוואת בתי השקעות לפני בחירתו של בית ההשקעות מולו נעבוד, מאפשרת את בחירתו של בית ההשקעות האטרקטיבי ביותר. קיימים בתי השקעות רבים מאד ומקצועיים במיוחד המציעים את שירותיהם. בחירתו של בית השקעות, מבין מגוון בתי השקעות שונים, עשויה להיות לא פשוטה. השוואת בתי השקעות, תוך התייחסות לפרמטרים שונים, מאפשרת בחירה נכונה ומתאימה ביותר. ככאלה המספקים מידע וידע רב בתחום ההשקעות, מאפשרים בתי ההשקעות לבצע השקעות נכונות ככל הניתן. בטרם תחליטו היכן להשקיע את כספכם, השוואת בתי השקעות, תאפשר לכם ליהנות מבית השקעות יציב, מקצועי במיוחד, המציע צוות עובדים מגוון, הכולל אנשי שוק הון, חוקרים פיננסיים ועוד. השוואה בין בתי ההשקעות יכולה להתייחס גם לגובה העמלה, שתדרשו לשלם לכל אחד מהם, לניסיון וליכולות המקצועיות וגם ליכולות המחקר והאנליזה, המתבצעים במסגרתם.

מנהלי תיקי השקעות הם אנשי המקצוע שבסופו של דבר אמונים על ניהול כספי הלקוחות וניהולם באופן שוטף יום יום. תפיק זה דורש הכשרב ארוכה ולימודים רלבנטיים. על אנשי המיקצוע להיות בקיאים בעולם השקעות במגוון תחומים – מניות, אגרות חוב, נגזרים, מכשירים פינננסים מורכבים וראיה כללית בנושאי המקרו בישראל ובחול. חברת השקעות מעסיקה רק אנשים בעלי רישיון שעברו את הבחינות של הרשות לניירות ערך ואת תקופת הסטאז' הארוכה שנדרשת לקבלת הרישיון. מנהלי התיקים הבכירים בחברות ההשקעות בעלי ניסיון רב בשנים בבורסות בארץ ובחול והם אילו שמתווים את אסטרטגיות ההשקעות של בית ההשקעות.

ניתן למצוא מנהלי השקעות לא רק בבתי ההשקעות אלא גם בחברות ביטוח. תפקידן בתחום הביטוח חשוב מאין כמוהו והם בעצם מנהלים מיליארדי שקלים שצבורים בפוליסות השונות,פנסיה ונוסטרו של חברות ענק אילו. על כתפיהן מוטלת אחריות רבה לשימור ההון של העמיתים והשגת תשואות חיוביות ביחס למדדי ההשוואה השונים.

מנהלי ההשקעות פועלים על פי מדיניות ההשקעה של התיק או הקרן אותו הם מנהלים ואינם מורשים לסטות מימנה על דעת עצמם, לדוגמא – אם מדיניות ההשקעה בקרן מסויימת מאפשרת השקעה במניות עד 10 אחוז משווי הקרן, למנהל שמנהל אותה אסור לחרוג ולעלות מעל ל 10 אחוז מניות במרכיבי הקרן.

ירון כהן
ירון
ירון
iinternet
תל אביב
מימון וכספים - שוק ההון
תאריך: 20/5/2011
תגיות:   השקעות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - שוק ההון

תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני / ירון כהן
תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה / ירון כהן
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה, אבל לא רק הם אלא גם לך. אי אפשר להתחמק מהבורסה , גם אם אתה חושב שאין לך השקעות בבורסה, תדע שיש לך בצורה עקיפה
הדרכת מסחר באופציות / LoadSEO SEO
הדרכת מסחר באופציות מעו"ף תלמד אותנו איך הופכים מסוחר מתחיל למומחה לאופציות. שימוש בתכנת Options-Expert כדאי שתתחיל להרוויח. מסחר באופציות טומן בחובו הזדמנויות לרווחים גדולים אך גם להפסדים כבדים.
להרוויח ממסחר באופציות / LoadSEO SEO
מכיוון שהצלחת מסחר באופציות תלויה ביכולת הסוחר לזהות את כיווני השוק או לבצע מהלכים התואמים את מגמת השוק - ניתן לגזור מספר פרמטרים להצלחת סוחרי האופציות.
ניהול השקעות באינטרנט / LoadSEO SEO
כאשר הבחירה היא לפנות למומחה לצורך ניהול תיקי השקעות, האינטרנט מהווה כלי עזר למשקיע בכך שהוא פורש באופן נגיש כמויות מידע הנוגעות להשקעותיו ולשוק ההון.
השוואת בתי השקעות / ירון כהן
מהם הפרמטרים בהם נוואה בין בתי ההשקעות בשיראל ומהם ההבדלים בין בתי ההשקעות לבין חברותה ביטוח?
שוק ההון – מסחר בבורסה - סוגי מסחר באופציות מעו"ף / Best Trader
וק ההון – מסחר בבורסה - סוגי אופציות בבורסה לניירות ערך בת"א נסחרות כמה וכמה סוגי אופציות. במאמר זה נעשה מעט סדר בכל הקשור לסוגי האופציות הנסחרות בארץ ובעולם. ונחיב מעט על ההבדלים בין סוגי אופציות.
לימודי שוק ההון עם "תשואות" / אלה קדושי
בימים אלה מביאה רשת מכללות מעוף בשורה חדשה ומרעננת, ומציעה לקהל הרחב מגוון רחב של קורסים בתחום לימודי שוק ההון. הקורסים מיועדים לכל מי שמתעניין בתחום ואינם דורשים ידע מוקדם!
ניתוח טכני לעומת פנדומנטלי / אסף לוי
ניתוח טכני היא אחת משתי שיטות מרכזיות לניתוח של השוק. ניתוח טכני היא שיטה אחת וניתוח פנדומנטלי היא השיטה השניה.
לימוד שוק ההון ככלי להגלת ההון האישי / יוסי רוז
המאמר מסביר את החשיבות של לימוד שוק ההון ומסביר באופן בסיסי את אפשרויות ההשקעה בשוק ההון והיתרונות שלהם
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים