מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קידום אתרים

קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון

/ אביב יועצים

 

קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון

 

למה גוגל?

תחום קידום אתרים בגוגל הוא תחום שתפס תאוצה בשנים אחרונות, ראשית מכיוון שגוגל מיקם עצמו כמנוע חיפוש מספר אחת שנכון להיום טרם קם כנגדו מתחרה אמיתי, הן מבחינה הקדמה הטכנולוגית שלו והן מבחינת מספר הגולשים המשתמשים בו. אמנם יש עוד מנועי חיפוש נוספים פרט לגוגל, שיתכן ועם הזמן יציבו עצמם כמתחרים רציניים לתאגיד הענק גוגל, אך נכון להיום ולשנים הבאות גוגל הוא מנוע חיפוש מספר אחד, ושם אתה והעסק שלך צריכים להיות.   

עשה ואל תעשה בגוגל

גוגל כיום היא מקור מספר אחת למידע עסקי, מידע כללי לצרכי לימודים או הנאה, לחדשות ועוד. בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל. כל אלו אינם ידועים בדרך כלל לציבור הרחב אלא רק לאנשים המתמחים בתחום של קידום בגוגל. אנשים שלמדו את הנושא במסגרות רשמיות וצברו ניסיון משמעותי בתחום.

הצלחה לטווח אורך

כיום, עסק שרוצה להצליח יודע שאינו יכול לפסוח ולא לפרסם עצמו במנוע החיפוש האדיר הזה שנקרא  גוגל.  קידום בגוגל מוכיח את עצמו פעם אחר פעם, כאשר עסק קטן ואנונימי יחסית, מגיע לחברה של קידום אתרים בגוגל ותוך זמן קצר הוא מגדיל את מאגר הלקוחות שלו במידה ניכרת.

אך למרות שניתן על ידי קידום בגוגל להניב תוצאות מצוינות, החכמה היא להשיג תוצאות לטווח ארוך, ודווקא בתחום הזה של קידום אתרים בגוגל הצלחת בזק לאו דווקא מבשרת טובות. יותר נכון להגדיל את מאגר הלקוחות על ידי קידום בגוגל באופן הדרגתי ויציב, כל חברה המתמחה בנושא של קידום אתרים בגוגל  תדע להסביר לך, בעל העסק, שזוהי הדרך המובטחת להניב תוצאות לטווח ארוך, קרי לפרסם את העסק שלך באינטרנט ולהשאיר אותו מקום ראשון בחיפוש הגולשים.

מקום ראשון הולך ל...

וכאן אנו מגיעים למומחיות נוספת של חברות של קידום בגוגל, והיא הידע והמומחיות בלהיות מקום ראשון או במילים אחרות להופיע בגוגל לפני שעסקים אחרים מופיעים. כאן אנחנו מגיעים לתחומים מורכבים של הבנת התנהגות הגולשים, למשל- אילו מילים הגולשים משתמשים כדי להגיע לסוג השירותים שהעסק שלך מציע? וכמו כן  איך לבנות אתר אינטראקטיבי, כזה שיהיה מושך גם מבחינה ויזואלית וגם מבחינות אחרות? כל אלו יחד עם מחקרים והבנה אינטואיטיבית הם הכלים העומדים בראשותם של אנשי קידום בגוגל, על מנת להפוך את האתר שלך לראשון במנועי חיפוש ולהשאיר אותו במעמד זה לטווח ארוך.

 על קצה המזלג

וכל מי שעדיין לא השתכנע שתחום זה של קידום אתרים  בגוגל אינו משחק ילדים וצריך הבנה עמוקה בתחום כדי לקצור את פירות ההצלחה, הנה דוגמאות חלקיות של הנושאים המשתייכים לתחום של קידום  בגוגל. ראשית האתר צריך להיות אטרקטיבי לגולשים, שנית התוכן צריך להיות רלוונטי ומעניין, שלישית יש לעדכן אותו כל פעם מחדש ולעיתים אף מוסיפים קול או תמונות נעות לאתר. כל אלו הם רק חלק מהדברים שיש לתחזק באופן שוטף ולדאוג לעדכן באופן קובע באתר העסקי שלך באינטרנט.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
אינטרנט - קידום אתרים
תאריך: 10/5/2011
תגיות:   קידום בגוגל    קידום אתרים בגוגל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים / מרטין בוקסדורף
בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת
קידום אתרים בישראל וקידום אתרים בחו"ל - הבדלים עיקריים / עמי חורי
קידום אתרים באינטרנט הינה עבודה לא פשוטה, עבור מקדמי אתרים רבים בארץ ובחו"ל נדרשת עבודה מאומצת על מנת לקדם אתר ולהגיע לחשיפה מקסימלית בתוצאותיהם של מנועי החיפוש תחת הביטויים הרצויים.
קידום אתרים חינמי בגוגל / אבי קולמן
קידום אתרים בשלושה צעדים חינמיים הכוללים פרסום מאמרים,פרסום קישורים,החלפת קישורים
קידום בגוגל: הכרח מודרני / אביב יועצים
מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה.
קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון / אביב יועצים
בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל.
קידום בגוגל ותורת המשחקים / אביב יועצים
נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל
קידום בגוגל: מה מתאים למה? / אביב יועצים
הטכניקות השונות שבהן נעשה שימוש לצורכי קידום בגוגל הינן בעלות רמות יעילות שונות. אחד הדברים שקובעים את רמת היעילות של הטכניקות השונות היא ההתאמה שלהן לאתר המקודם מצד אחד ולמטרות הקידום מצד שני.
קידום בגוגל: מצא את המטמון / אביב יועצים
כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!".
קידום בגוגל: חפשו אותי / אביב יועצים
ישנם מספר רעיונות בסיסיים אשר אם תשכילו להפנים אותם- תוכלו להבין את הרעיון הכללי של קידום בגוגל. נתמקד כעת בשניים מהם: מנועי חיפוש ואסטרטגיות להוצאת קישוריות (לינקים).
קידום אתרים באמצעות פורומים / קרן כהן
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצוין לשיווק וקידום אתרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים