מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מי כסף קולואידים

מי כסף קולואידים

/ לירן EZ100

מי כסף

טיפול באמצעות מי כסף, הוא טיפול בטוח ונטול תופעות לוואי. מי כסף הם בעצם מעין אנטיביוטיקה טבעית, שאינה מסבה לגוף את הנזקים השונים שגורמת לו האנטיביוטיקה. טיפול באמצעות מי כסף נמצא יעיל לפתרון טווח רחב של מחלות, על ידי פגיעה בגורמי המחלות השונים. ביניהם: חיידקים, וירוסים, רטרו וירוסים, פטריות, תולעים וטפילים. טיפול באמצעות מי כסף קיים היום אפילו לסוגים מסויימים של  סרטן.

 

מי כסף כטיפול לפטרת

כל מי שסבל אי פעם מפטריות, יודע עד כמה זה יכול להיות מטריד עד מטריף. הגירוד הוא נוראי ובלתי פוסק. הטיפול הניתן על ידי רופא הוא בדרך כלל על ידי משחות ותכשירים חיצוניים שונים. הטיפול הזה עובד או לא עד לפעם הבאה...

הפטרת המוכרת לנו בתור הדבר המציק הזה, שמגרד לנו בין אצבעות הרגליים, במפשעה או בכל אזור אחר בגוף, היא בעצם חלק מפטרת מערכתית הנקראת קנדידה,  ובכללה גם הפטריות בציפורניים, שמכערות אותן כל כך.

קנדידה אלביקנס, המוכרת כקנדידה או פטרת מערכתית, היא מחלה המשגשגת בנוכחות פחמימות זמינות וריקות. היא באה לידי ביטוי באופנים רבים, אשר את חלקם לעיתים אנו תולים בדברים אחרים ומנסים לטפל בהם בדרכים לא מתאימות. ביטויים של קנדידה: פטרת בציפורניים, ציפורניי "אכולות", דלקות פרקים, תופעות עוריות קלות וקשות, בעיות עיכול, כאבי בטן, נפיחות או גזים, קלקול קיבה ודלקות בדרכי העיכול, קוליטיס, קרוהן ושאר דלקות מעיים קשות.

לעומת זאת מי כסף כטיפול לפטרת המערכתית- הקנדידה, בשילוב עם תזונה מדכאת קנדידה נמצא כיעיל ביותר. מי כסף פוגעים בקנדידה ומדכאים אותה.

 

מי כסף כטיפול לבעיות עוריות שונות

הטיפול באמצעות מי כסף קיים היום לחומים שונים של בעיות עוריות ומגיע בתכשירים מסוגים שנים. ניתן למצוא היום מי כסף בצורת תרסיס- לטיפול חיצוני, לשתיה ועוד.

מי כסף מתאימים לטיפול בהרפס השפתיים, אקנה,  כוויות, פצעים שונים ואפילו סרטן העור.

מי כסף מתאימים גם לחיטוי פצעים ושאר זיהומים על פני העור, היות והם קוטלים את החיידקים המנסים להצטבר ולחדור לפצע. זאת הודות ליכולת לנטרל את מנגנון הנשימה של החיידקים ובכך "לחנוק" אותם.

לירן EZ100
חסוי
EZ100
אתר ללימודי חשבונאות באינטרנט, קורסים שלמים כמו יסודות החשבונאות, מבוא לחשבונאות ופיננסית א'
קישור לאתר
בריאות ורפואה - כללי
תאריך: 5/5/2011
תגיות:   מי כסף   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - כללי

מיטת שיזוף בעמידה / LoadSEO SEO
מיטת שיזוף בעמידה הינה שיטת השיזוף המתקדמת ביותר שיש. מדובר במיטת שיזוף עוצמתית המפותחת בטכנולוגיות המקדמות ביותר ומאפשרת שיזוף מהיר במיוחד.
טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות / אביב יועצים
המילים "טיפול בגלי הלם" נשמעות מסובכות למדי, נכון? ובכן, אין לכם מה לדאוג. זה שם גדול ומהודר, וטכנולוגיה מרמה גבוה ומתקדמת, אבל בשבילכם זהו הליך פשוט מאוד.
טיפול בגלי הלם: פרטים על התהליך ומה שהוא כולל / אביב יועצים
הטכנולוגייה של גלי הלם הופכת להיות יותר ויותר פופולרית בארץ ובעולם. אך כיצד בעצם גורמים גלי הלם לריפוי של אזורים פגועים?
נחירות בשינה / LoadSEO SEO
מצב של נחירות בשינה יכול לקרות בשל גורמים שונים. אחד הגורמים המרכזיים הוא עודף משקל. איך זה משפיע? רקמות שומן הולכות ומצטברות לא רק באזורים הגלויים לעין, אלא גם ברקמות הרכות אשר מקיפות את צינור האוויר
הפסקת נשימה בשינה / LoadSEO SEO
הפסקת הנשימה או הפסקת נשימה בשינה היא תופעה נפוצה אשר המודעות אליה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. תופעה זו שכיחה והיא פוגעת בכ- 4leep Apnea מונעת מחמצן לעבור אל המוח בכמות מספקת.
ניתוחים קטנים / hayde hayde
ניתוחים קטנים, היסטוריה, ועוד. כמו כן, כיום לפני כל ניתוח ודאו שהמנתח הוא מומחה בתחום.
רגע מאושר בחיי ! / בני מרגליות
נוכחות לשם שינוי !
מי כסף קולואידים / לירן EZ100
מי כסף קולואידים - מעוניינים לקרוא מידע נוסף על מקור מי הכסף? כנסו עכשיו
אלרגיות בעונות מעבר-נזלת וליחות / עדנה שלום
ות, הן מבצעות תפקידי חרום כגון עזרה לאיברים אחרים מנקי דם כגון- עור, כליות, ריאות וכבד לנקות את הדם בגוף וכך בעצם הן מתחילות לפלוט כמויות של פסולת חומצית. מצב נזלתי הינו למעשה ליקוי של המערכת כולה.
טיפול בגלי הלם: כתף חמה / אביב יועצים
דלקת גידים קאלסיפית הינה בעיה רפואית אשר מאופיינת בהצטברות של סידן גבישי על גידים בגוף. זהו הזמן להתחיל ולחשוב על טיפול בגלי הלם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים