מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מסחר בורסה

מסחר בורסה

/ מומי דויטש

הבורסה היא אחת הוותיקות הבורסות החשובות ביותר בהודובבומבי הבורסה לניירות ערך, העממי ידי BSE

הטופס הקצר שלה, הוקמה במהלך 1850, אשר מעורבים קבוצה של ברוקרים שונים מתאספים מתחת לעץ עבור קנייה ומכירה של מניותאולם בימינו, חילופי ממוקםJeejeebhoy Phiroze מגדלי ב דלאל רחוב במומביי. BSE יש כרגע מעל 5000 ארגונים רשומים ו הוא הגדול ביותר מבחינת שווי השוק.

כדי להיות יותר ספציפי, במהלך 1850, אחד פרסי וארבעה סוכני בורסה גוג 'משמש כדי להרכיב מתחת לעץ הפיקוס למסחר לשתףאליהם הצטרפו בהדרגה על ידי ברוקרים רבים נוספים עקב אשר מקום המפגש היה צריך להיות שונה בזמניםעם זאת, מקום מפגש נעשתה קבע דלאל סטריט ב 1874 שנה.עד שנת 1875, זה היה נתון מבנה רשמי תחת 'שיתוף שפת מאגר ברוקרים האגודה ".בורסה

Sensex,  מדד קצר סנסציוני, הוא מדד המשמש BSE כי הוא למעשה מדד משוקלל ערך. Sensex הוא סל של 30 המניות הגדולות שמייצגות היטב וחברות מובילות ברחבי מגזרים קריטיים.

על מנת לקבל הנסחרות בבורסת מומבאי, הארגון צריך למלא כמה קריטריונים, אשר כוללת רשימה של החברה את השאלה, לפחות שלושה חודשים מראש עלBSE. תנאים אחרים כוללים המסחר של מניית החברה על בסיס יומי ב 3 החודשים שקדמו בבורסה, ואת רקורד מצוין של החברהחוץ מזה, יש לחברה להימנות בין 75 ארגונים העליון מבחינת שווי השוק.

אחרי זה, ארגונים ממוינות לפי המחזור מוחלטת, שבעקבותיה הם ממוין לפי המחזור המצטבר שלהם.מניות רשום כרגע על Sensex BSE כוללים Tata Consultancy Services, NTPC, Maruti סוזוקי, Reliance תקשורת, State Bank of India, בנק ICICI, הינדוסטן לוור, בין היתר.

מדדים אחרים של צילומים של מומבאי Exchange כוללים Smallcap אינדקס Midcap מדדמדדים ענפיים גם בהווה, כגון ה-IT, כוח, טכנולוגיה Media &טלקום, נפט וגז, מתכות, בריאות, כח, בנקאות, מוצרי צריכה בני קיימא, מוצרי הון, רכב, נדל"ן FMCG מדד. מסחר בורסה

BSE או בבורסות אחרות לצורך העניין, הם מחזיקים כמות משמעותית של חשיבותאין כמעט שום חדשות פיננסיות בארץ יכול להיות בשוק sans להשלמת ההון החדשות בנושאלמעשה, רוב האנשים מודעים BSE בלבד לאומי בבורסה בכל בורסה גרף בו אזכור של שוק ההון של הודו עולה.

משאבים: Stockexchange9.in ממלא אותך עם כל המידע על ומסביב . האתר יהיה עוזר לך עם מיטב הברוקר ו הועיל עסקאות תיווך הטוב ביותר.

מומי דויטש
סוחר בורסה ניתוח טכני
סוחר בורסה ניתוח טכני
מימון וכספים - מסחר במניות
תאריך: 2/5/2011
תגיות:   ניתוח טכני     בורסה     מניות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - מסחר במניות

מסחר בורסה / מומי דויטש
בורסה היא אחת הוותיקות הבורסות החשובות ביותר בהודו. בבומבי הבורסה לניירות ערך, העממי ידי BSE הטופס הקצר שלה, הוקמה במהלך 1850, אשר מעורבים קבוצה של ברוקרים שונים מתאספים מתחת לעץ עבור קנייה ומכירה של
הגדלת הכנסה בזכות ניתוח טכני / מומי דויטש
הידעת? ישנם דרכים רבות באמצעותם תוכלו להוסיף הכנסה מכובדת לחשבון הבנק שלכם מידי חודש מבלי לעזוב את העבודה הקיימת. אנשים רבים כבר החלו להרוויח וליהנות ממקור הכנסה איכותי נוסף במקום להישען רק על בעל העס
תוכנת ניתוח טכני / yaniv peretz
שים לו לשם קבלת החלטות בבורסה באופן שקול ומקצועי, בתוכנה ישנם כלים סטטיסטיים ומתמטיים כמו ממוצעים נעים רצועות בולינגר ומתנדים שונים. כלל הכלים יתנו לך ראייה אוביקטיבית נטול רגשות לקבלת ההחלטות בבורסה.
אופציות דיגיטליות/בינאריות והמסחר בהן / jony salama
אם אתם סוחרים בבורסה , מתעניינים במסחר באינטרנט או סתם אוהבים לחיות על הקצה בכל הקשור לרווח כספי במקרה הטוב או להפסד במקרה הפחות טוב- וודאי כבר שמעתם על מסחר אופציות דיגיטליות
תבניות בניתוח הטכני / yaniv peretz
כולם שמעו על המושג תבניות בניתוח הטכני או סקרו את התחום עפ"י דפי האינטרנט רשתות ופורומים העוסקים בתחום ההשקעות בבורסה
סוגי משקיעים / yaniv peretz
של הבורסה ולכן מכאן נובעת הבעיה אשר עלינו לבחור את סוג המסחר שאנו חפצים בו ואשר מתחלק ל – 3 סוגי משקיעים בבורסה אשר הם נקראים סוחרי יום (day trade), סוחרי מספר ימים (swing trade), משקיעים (investing)
ניתוח פנדומנטלי אל מול ניתוח טכני / yaniv peretz
ניגשים לנהל תיק השקעות בבורסה אנו שומעים שני מושגים אשר לרוב לא מוכרים לקהל המשקיעים והסוחרים בשווקים הפיננסיים כאחד המושגים עצמם מאופיינות בשיטת הניתוח של המנייה שיטה פנדומנטלית ושיטת הניתוח הטכני
מודל ההשקעה / yaniv peretz
הסוחרים על פני הגלובוס מגיעים להפסדים בסופו של דבר, מדובר פה על הפסדים כואבים אשר בעקבותיהם משקיעים לא רק הדירו את רגליהם מן הבורסה אלא אף נחלו מפח נפש כליל אשר השפיע עליהם קשות גם כספית וגם נפשית .
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים