מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קידום גוגל תורת המשחקים

קידום בגוגל ותורת המשחקים

/ אביב יועצים

קידום בגוגל ותורת המשחקים

נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל. כיום, כל מי שמבקש להצליח באינטרנט – דהיינו, לעניינו, להיות בעל נראות גבוהה – חייב לשקול ברצינות את נושא הקידום, לפעול בעצמו או לשכור חברת קידום בגוגל תמורת סכום כסף מתאים.

קידום בגוגל עולה כסף. נכון ישנן טכניקות פשוטות שבאמצעותן ניתן לקדם את האתר שלכם בחינם, פחות או יותר. אבל גם הטכניקה הפשוטה ביותר והחינמית ביותר דורשת מאיתנו השקעה של זמן וזמן, כידוע, שווה כסף. יתר על כן, מי שמבקש להתחרות במגרש של הגדולים יודע היטב שללא השקעה כספית כלשהי – בין אם הוא שוכר שירותי קידום בגוגל ובין אם הוא מבצע את הפעולות הנדרשות לבדו – קשה מאוד להצליח בתחום. כמובן שאין קורלציה מוחלטת בין השקעה כספית והצלחה אבל ישנה קורלציה חזקה מאוד בין חוסר השקעה כספית ובין כישלון. האתרים חיים בעולם שבו בלי קידום בגוגל הם עלולים להיעלם מעין הגולשים ולמות מוות איטי הרחק מעין כל.

העלות הכספית של קידום בגוגל היא משמעותית ואין ספק שהיינו מעדיפים להוציא את הכסף הזה על משהו אחר: איזה גאדג'ט חדש או העלאת משכורת לעובדים שלנו – בהתאם לאופי האישי שלנו. אני מתאר לעצמי שהרבה אנשים היו שמחים לוותר על ההוצאה הזו ולחזור לחיות בעולם שבו אין צורך בענייני קידום בגוגל ותשלום עבורם. הפיתרון לכך נראה לי פשוט: בואו נפסיק עם זה.

הרי אם אף אחד איננו משלם תמורת קידום בגוגל המצב חוזר לקדמותו, לא? ככה נוכל לחיות בשלווה והאתר שלנו יזכה למקום המגיע לו בתוצאות מנוע החיפוש מבלי שאנחנו צריכים להוציא כסף על הקידום שלו. אלא שכאן כבר אנחנו מבינים את הבעייתיות של הפיתרון הזה: אתרים טובים יקבלו את המקום שמגיע להם. אתרים גרועים יבחרו לשלם עבור קידום כדי לקבל מקום שאינו מגיע להם. האיכות של האתר לא תהיה מספיקה כל עוד ישנם אתרים גרועים שמקדמים את עצמם על חשבון אתרים איכותיים.

יש כאן לקח מוכר שקשור לתורת המשחקים: ההחלטה הרציונאלית של כלל השחקנים איננה אחת. ההחלטה הרציונאלית ביותר הייתה לוותר על קידום בגוגל. אבל ישנם שחקנים שעבורם ההחלטה הזו איננה רציונאלית ולכן הם יקבלו החלטה אחרת. גם לשחקנים הללו הייתה יכולה להיות בחירה רציונאלית שתשתלב ברציונאל הכללי של המשחק: לשפר את האתר שלהם – אבל הם מעדיפים לנהוג בדרך אחרת.

כיוון שאנחנו לא באמת יכולים לסמוך על השחקנים האחרים, הרי שנמשיך לשלם תמורת קידום בגוגל. כיוון שאין לנו דרך לדעת שכל השחקנים יקבלו את ההחלטה הנכונה – ויש סיכוי טוב שהרבה שחקנים יקבלו החלטה שאיננה תואמת את מה שאנחנו רואים כהחלטה רציונאלית – הרי שעלינו לקבל החלטה שאיננה טובה באופן אבסולוטי אלא רק טובה באופן יחסי.

מהרגע שבו אנחנו חיים בעולם עם קידום בגוגל אנחנו כבר לא יכולים לכת אחורה. כנראה שנגזר עלינו להמשיך ולחיות עם ההוצאות הנלוות לעניין מבלי לראות פיתרון באופק.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
אינטרנט - קידום אתרים
תאריך: 24/4/2011
תגיות:   קידום בגוגל    קידום אתרים בגוגל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים / מרטין בוקסדורף
בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת
קידום אתרים בישראל וקידום אתרים בחו"ל - הבדלים עיקריים / עמי חורי
קידום אתרים באינטרנט הינה עבודה לא פשוטה, עבור מקדמי אתרים רבים בארץ ובחו"ל נדרשת עבודה מאומצת על מנת לקדם אתר ולהגיע לחשיפה מקסימלית בתוצאותיהם של מנועי החיפוש תחת הביטויים הרצויים.
קידום אתרים חינמי בגוגל / אבי קולמן
קידום אתרים בשלושה צעדים חינמיים הכוללים פרסום מאמרים,פרסום קישורים,החלפת קישורים
קידום בגוגל: הכרח מודרני / אביב יועצים
מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה.
קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון / אביב יועצים
בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל.
קידום בגוגל ותורת המשחקים / אביב יועצים
נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל
קידום בגוגל: מה מתאים למה? / אביב יועצים
הטכניקות השונות שבהן נעשה שימוש לצורכי קידום בגוגל הינן בעלות רמות יעילות שונות. אחד הדברים שקובעים את רמת היעילות של הטכניקות השונות היא ההתאמה שלהן לאתר המקודם מצד אחד ולמטרות הקידום מצד שני.
קידום בגוגל: מצא את המטמון / אביב יועצים
כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!".
קידום בגוגל: חפשו אותי / אביב יועצים
ישנם מספר רעיונות בסיסיים אשר אם תשכילו להפנים אותם- תוכלו להבין את הרעיון הכללי של קידום בגוגל. נתמקד כעת בשניים מהם: מנועי חיפוש ואסטרטגיות להוצאת קישוריות (לינקים).
קידום אתרים באמצעות פורומים / קרן כהן
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצוין לשיווק וקידום אתרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים