מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בית דפוס אינטרנט

בית דפוס בעידן האינטרנט

/ אביב יועצים

בית דפוס בעידן האינטרנט

מאז אותו בית דפוס עתיק ומהפכני של יוהאן גוטנברג אי שם במאה החמש עשרה עשינו דרך ארוכה מאוד. ענף ההדפסה השתנה וממשיך להשתנות ללא הרף כשטכנולוגיות חדשות מחליפות את הטכנולוגיות הישנות ומשפיעות על צורת העבודה בתחום. כיצד משפיע האינטרנט על כל בית דפוס בעידן המודרני? האם יש בכלל קשר בין האינטרנט ובין ההתפתחות של ענף הדפוס? על כך בשורות הבאות.

בית דפוס מהבית

האינטרנט מאפשר ללקוחות להיות היום בקשר ישיר עם בית דפוס גם מבלי לצאת מהבית. הלקוח יכול לשלוח אל בית דפוס שאיתו הוא עובד קובץ כלשהו ועבודת ההדפסה תעשה בצורה ישירה מהקובץ. אם בעבר היה עלינו לכתת את רגלינו אל בית הדפוס הרי שהיום כבר אפשר לחסוך את ההליכה ופשוט לשלוח קובץ להדפסה. היתרון הזה אינו מוביל רק לחיסכון בהליכה. אם בעבר היינו הולכים אל בית דפוס קרוב והמרחק הגיאוגרפי היה מגביל את האפשרויות שעמדו בפנינו, הרי שהיום אנחנו יכולים לבחור כל בית דפוס, גם אם הוא רחוק מהמקום שבו אנחנו עובדים. את התוצר המוגמר נקבל על-ידי שליח או הדואר ואין צורך להיות תלויים באיזה בית דפוס שנמצא בסביבה שלנו. ניתן לצפות שהדבר יסייע בעיקר לעסקים איכותיים ויעילים יותר שאינם שמורים כיום רק למי שנמצא בסביבה שלהם. השימוש באינטרנט גם מאפשר לנו לקבל עבודות הדפסה במהירות מבלי להתעכב על העברת החומר אל בית דפוס.

למצוא בית דפוס באינטרנט

האינטרנט גם מסייע בצורה מאוד משמעותית ללקוח שצריך לבחור בית דפוס. הוא יכול לשוטט באינטרנט, לבחון את האתרים השונים של העסקים שמציעים שירותי הדפסה ולהתרשם ממה שהם מציעים. הלקוח יכול לעשות סקר שוק לפני שהוא בוחר בית דפוס מסוים, לבקש הצעות מחיר ולדעת אילו שירותים מציעים לו העסקים השונים. הלקוח יכול להתייעץ עם לקוחות אחרים שי להם ניסיון בעבודה עם בתי דפוס וכך ליהנות מהניסיון של אנשים אחרים ולהימנע מטעיות שאחרים כבר עשו לפניו.

לדעת מה זה בית דפוס

הלקוח שרוצה באמת לבצע בחירה מושכלת ומדויקת של בית דפוס יכול ללכת רחוק יותר באמצעות הכלים שמעניק לו האינטרנט. האינטרנט מלא במידע מועיל (יותר ופחות) על תעשיית הדפוס ועל עולם ההדפסות. הצרכן הזהיר שאולי עוד לא עבד עם בית דפוס מימיו ואולי הוא רוצה לבחור כעת בית דפוס טוב יותר יכול ללמוד את התחום כדי להכיר אותו מעט יותר לעומק. על-ידי הכרת המונחים והמושגים של תחום הדפוס, הצרכן איננו עיוור המגשש באפילה אלא הוא בעל ידע שמסייע לו בבחירה של בית דפוס וגם במשא ומתן עם בית הדפוס שהוא בוחר לבסוף. יתר על כן, הלקוח לומד כך מה העלות של ההדפסה, באילו שיטות ניתן להשתמש ומהן היתרונות והמגבלות של שיטות שונות. כך הוא יכול לבנות לעצמו תוכנית: להגדיר תקציב, לקבוע באיזו שיטה הוא מעוניין ולדעת מה הוא יכול לקבל ומה עדיין נמצא מחוץ ליכולת של בית דפוס ממוצע.

שימוש נכון באינטרנט הוא כלי מועיל מאוד לכל מי שמבקש לעבוד עם בית דפוס בימינו. שימוש נכון יוזיל את העלויות וישפר את התוצאה הסופית שאותה יקבל הלקוח המרושת.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
עסקים - שיווק ופרסום
תאריך: 6/4/2011
תגיות:   דפוס    בית דפוס   


פרסומות

פולדרים ובזול
יש לך עסק? רוצה לשפר את התדמית שלו? שימוש בפולדרים יעשה את העבודה
פולדרים
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - שיווק ופרסום

שילוט במודיעין / לילך כהן
ם עסק חדש, אתם צריכים שילוט שיאמר לעוברים ושבים שהעסק שלכם נמצא במקום. זהו אמצעי הפרסום הזמין ביותר, אם הוא מבוצע נכון. אז איך בוחרים שילוט במודיעין מהם סוגי השלטים הקיימים? כל התשובות במאמר שלפניכם.
כרטיסי ביקור- לא רק לעסקים / מרטין בוקסדורף
נכון, כולנו מכירים את כרטיסי הביקור כעניין עסקי נטו, אך ידעתם שבמדינות אחרות כאשר פוגשים בחורה בבר, נותנים לה כרטיס ביקור?
דפוס חשוב: הזמנות לאירוע / אביב יועצים
בדרך כלל אנו באים במגע עם בית דפוס כחלק מההכנות של אירוע מרגש בחיינו: חתונה, ברית או בריתה, בת מצווה או בר מצווה. באירוע זה אנו רוצים לשלוח הזמנות אישיות ומיוחדות.
דפוס מול אינטרנט / אביב יועצים
עם התפתחות האינטרנט החלו להישמע חששות באשר לעתידם של מוצרי דפוס: הפרסום בדפוס, דפוס העיתונים והספרים, עתיד בית דפוס ועוד. במאמר זה ננסה לבחון האם החששות מוצדקות.
דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך / אביב יועצים
עכשיו אחרי שהקמת את העסק, נרשמת כחוק ושיווקת את עצמך, הלקוחות מתחילים לזרום וכדאי שתפנה לבית דפוס ותדפיס כמה מוצרי דפוס משרדיים.
דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך / אביב יועצים
עולם העסקים נאלץ בשנים האחרונות להתמודד עם המדיה הדיגיטאלית. אך מחוץ לרשת האינטרנטית עדיין ממשיכים העסקים להתבצע בצורה דומה מאד לשיטה הישנה ועדיין יש חשיבות לדברי דפוס הנושאים את שם העסק.
דפוס: הפצת פליירים בדפוס- האם זה עובד? / אביב יועצים
אנשים אולי מקטרים כשדוחפים לידיהם דברי דפוס, אבל האמת היא שאחוז מאד גבוה מהם בוחנים את הפלייר ואת דבר הדפוס, מתוודעים לשם העסק ובודקים האם הפלייר רלוונטי עבורם.
מוצרי קד"מ ככלי למיתוג ולהעצמת המותג בקרב הלקוחות / טקסס מוצרי פרסום ומתנות עם לוגו
מוצרי קידום מכירות ממותגים במותג ופרסום שלכם , הם כלי שיווקי רב עוצמה לחיזוק המותג שלכם ולהעצמת המיצוב העסקי בקרב לקוחתכם במאמר זה נסקור על היתרונות ועל הדרכים להפקת המוצר קד"מ הטוב ביותר
שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום- האינטרנט מוריד מחירים / מרטין בוקסדורף
הפרסום באינטרנט הוריד את רמות המחירים בכל התחומים הקיימים אצל בעלי מקצוע ובעלי עסקים בכלל. איך נתח הרווחים יורד בגלל האינטרנט
דפוס: מבט מבפנים / אביב יועצים
יש הרבה מעצבי דפוס שעובדים כפרילנסרים בנוסף לעבודתם כשכירים, והם חוו על בשרם מגוון של לקוחות. מעצבים בדרך כלל רואים את עצמם כאומנים, ולכן הם לא יסכימו לכל בקשה של לקוח.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים