מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תיקון תריסים ישנים

תיקון תריסים ישנים

/ אלכס בונר

תיקון תריסים ישנים

 

תריסים הם משהו שנשאר איתנו המון זמן, לעיתים כל כך הרבה זמן עד שאנחנו בכלל לא שמים לב שהם דורשים מאיתנו טיפול ותחזוקה שוטפים. השאלה הנשאלת היא מתי כדאי לעשות תיקון לתריסים הישנים, ומתי כבר רצוי להחליפם בתריסים חדשים.

 

גיל התריסים

בדרך כלל ככל שהתריסים יותר ישנים כך הבעיות שהם עושים יותר גדולות. למשל, עקב חשיפה ממושכת לשמש נשחקים שלבי התריס, ודבר כזה ידרוש תיקון תריסים בכל פעם מחדש. ניתן לראות דוגמא לכך בתריסי הזזה ישנים. עם הזמן ועם החשיפה הממושכת לשמש, התושבות מתחילות להתפורר בזו אחר זו. במקרה כזה נצטרך תיקון תריסים מקיף אשר יחדש את כל החלקים הישנים, או לחילופין לרכוש תריס חדש.

 

כמות התקלות

אם התריס שלכם לא מפסיק לייצר בעיות, ודורש מכם תיקון תריסים על בסיס קבוע, סימן שאבד עליו הכלח. כדאי להחליף תריס כזה לדגם חדיש יותר. כמו כל מכשיר המשרת אותנו לאורך זמן, גם תריסים אינם מתפקדים באותה צורה שבה תיפקדו כשהיו בתחילת דרכם, ולכן הם דורשים תיקונים רבים.

 

ערך התריסים

אם יש בידיכם תריסים עתיקים או תריסים ייחודיים שחשוב לכם שיהיו חלק מהבית, ואין אתם מעוניינים להחליפם, למרות שהם דורשים תיקונים רבים, אתם לא צריכים! כמו כל דבר עתיק המחייב תיקון ושימור מעת לעת, כך גם תריסים מסוג זה דורשים תיקון תריסים מתמיד. עם זאת, מוטב שהטיפול בתריסים אלה יעשה באמצעות מומחה לשימור.  

 

תריסים הם לא דבר שאנחנו מחליפים ומחדשים מעת לעת, אך חשוב לדעת מתי כן כדאי להחליף אותם. שכן לעיתים אנחנו לא שמים לב, אך עלות התיקונים שאנחנו משקיעים בתריסים הישנים, גוברת על עלות רכישתו של תריס חדש.

אלכס בונר
מפעיל חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
טקטיקום
חברה המספקת שירותי תוכן במגוון רחב ביותר של שפות, תחומים וסגנונות כתיבה לצרכי קידום, פרסום ושיווק.
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 1/4/2011
תגיות:   תיקון תריסים    תיקום תריסים ישנים   


פרסומות

תריסים חשמליים
מידע ויעוץ אודות תריסים חשמליים, תיקון תריסים חשמליים ועוד
תריסים חשמליים
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים